koncert

  koncert

  Na naszej scenie wystąpił chór Sound'n'Grace, a wraz z nimi Dorota Wellman i Marcin Prokop. Już jutro, czyli 16 marca 2012, wystąpią w Palladium! To będzie ich pierwszy duży koncert od czasu występu w programie "Mam talent". W Dzień Dobry TVN zdradzili, że pracują nad swoim autorskim repertuarem i planują wydanie płyty.

  Sabina nie spoczęła na laurach - jest już piosenkarką, ale zamierza także zostać aktorką, o czym opowiedziała Dorocie Wellman! Na scenie Dzień Dobry TVN wykonała utwór "A Thousand Miles". Jak oceniacie występ?

  Na scenie Dzień Dobry TVN Karolina Kozak wykonała utwór "Mimochodem". Teledysk do niego Karolina nakręciła w Savannah na południu Stanów Zjednoczonych.

  Na scenie Dzień Dobry TVN wystąpił zespół Jedenu z piosenką „Miś Marszczuk”. Zobaczcie, posłuchajcie i oceńcie ich występ!

  Piosenkarka, kompozytorka i aktorka. Na scenie Dzień Dobry TVN MaRina wykonała utwór "Lie More". Ma szansę na nagrodę Viva Comet?

  Olga Matuszewska ma 23 lata i ukończyła z wyróżnieniem Berklee College of Music w Bostonie. W Dzień Dobry TVN zaśpiewała piosenkę "Don't cry". Jej album to połączenie popu-soulu i jazzu. Posłuchajcie polskiej Norah Jones!

  Őszibarack to formacja muzyczna z Wrocławia. W swojej twórczości łączy alternatywną elektronikę oraz pop i brzmienia taneczne. Nazwa zespołu to po węgiersku "brzoskwinia".

  Na scenie Dzień Dobry TVN wystąpił dziś zespół Rabastabarbar z utworem "Biegnij"! Jak oceniacie ich nowy singiel?

  Reporter Dzień Dobry TVN Marcin Sawicki spotkał się z Aleksandrą Kurzak i z Sebastianem Karpielem - Bułecką w Legnicy, gdzie odbył się koncert noworoczny z ich udziałem. Jak doszło do nawiązania tej muzycznej współpracy?

  Joanna Kondrat, laureatka wielu ogólnopolskich festiwali piosenki autorskiej w Polsce, m.in. Studenckiego Festiwalu Piosenki w Krakowie i Przeglądu Piosenki Autorskiej w Warszawie. Na scenie Dzień Dobry TVN wykonała utwór "Kawa". Jak oceniacie jej występ?

  Założycielami Ogniska Twórczości Artystycznej z Milówki są Paweł i Łukasz Golcowie, którzy od 2003 roku prowadzą Fundację Braci Golec. Do Warszawy przyjechali wraz z dziećmi w związku z promocją albumu "Strój górali podhalańskich". Zapraszamy na ich koncert, ktory odbędzie się 13 grudnia o godz. 19.00 w Pałacu Prymasowskim.

  Zadebiutowali w 2009 roku. Grają nowoczesny rock. Zespół Snowman właśnie wydał płytę "The Best Is Yet To Come", którą promuje singiel "Niezmiennie". Ten utwór wykonali na scenie Dzień Dobry TVN.

  W tym tygodniu Polskę odwiedził Lenny Kravitz. Z nami spotkał się przed koncertem na warszawskim Torwarze. - Jestem zaszczycony, jeżeli Polacy utożsamiają moją muzykę z wolnością - powiedział w wywiadzie dla Dzień Dobry TVN.

  Niedawno ukazała się kolejna płyta kompozytora o enigmatycznym tytule „Opisanie świata”. Piotr Rubik, na scenie Dzień Dobry TVN, razem z wokalistą Grzegorzem Wilkiem, wykonał utwór "Strażnik raju”.

  Kinga Rusin przeprowadziła wywiad z jednym z największych tenorów wszech czasów Jose Carrerasem. Jak to się stało, że 6- letni chłopiec nie chciał grać w piłkę tylko wolał śpiewać? Kto zainspirował go do śpiewania, czy ma przyjaciół w Polsce i czy nadal chce w Warszawie kupić ekskluzywny apartament?

  Na scenie Dzień Dobry TVN wystąpił Gordon Haskell. legendarny muzyk przyjechał do Polski na dwa koncerty: 3 listopada w Warszawie i 4 listopada w Zabrzu. Trasa koncertowa związana jest z wydaniem nowego albumu „One Day Soon”. Jak oceniacie jego występ?

  Na scenie Dzień Dobry wystąpiła Iza Lach z zespołem w składzie: Adam Lewartowski oraz Andrzej Sieczkowski. Wykonali utwór pod tytułem „Chociaż raz”. Piosenka pochodzi z najnowszego albumu wokalistki pt. „Krzyk”. Materiał na krążku jest w całości autorskim dziełem materiałem Izy. Sądzicie, że utwór może stać się hitem?

  Na scenę, po ciężkiej chorobie, oficjalnie powrócił Adam „Nergal” Darski. W ostatni piątek, w warszawskiej Stodole, po długiej przerwie, odbył się pierwszy koncert zespołu „Behemoth”. Co dzieje się podczas takiego koncertu? Jak reaguje na wielki medialny szum wokół własnej osoby? Czy Adam zmienił się po chorobie? Sprawdziła to dziennikarka Agnieszka Jastrzębska, która wybrała się na ich koncert i spotkała się z Adamem Darskim.

  Już niebawem swoją premierę będzie miało najnowsze multimedialne wydawnictwo artysty, od lat związanego z Wrocławiem. Właśnie temu miastu, jego ludziom i duchom dedykuje on album „Kosmostumostów”. Na scenie Dzień Dobry TVN dał nam przedsmak swojej nowej płyty

  Melanie C, była Spicetka, wystąpiła na scenie Dzień Dobry TVN. Zaprezentowała utwór z solowej płyty „The Sea” pod tytułem „Think About It”. Przyleciała do Polski w związku z promocją płyty, która ukaże się 24 października. Zdradziła nam m.in., jak znosiła ciągłe zainteresowanie mediów jej osobą, gdy zespół Spice Girls były na szczycie list przebojów. Melanie C jest inicjatorką reaktywowania girlsbandu z okazji Olimpiady w Londynie.

  Nowy album Sylwii Grzeszczak niedługo trafi na sklepowe półki. Już teraz wystąpiła na scenie Dzień Dobry TVN i zaprezentowała swój najnowszy przebój "Sen o przyszłości".

  „I woke up so happy” to tytuł kolejnego singla z płyty „Vintage” autorstwa Alicji Janosz. Premiera krążka odbędzie się późną jesienią. Jak Wam się podoba Alicja Janosz na scenie Dzień Dobry TVN?

  Były wokalista zespołu Genesis jest od lat zakochany w pięknej Polce. W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy Raya Wilsona i jego dziewczynę Małgorzatę Mielech. Czy Ray jest szczęśliwy w Poznaniu? Jak wygląda wspólne życie Raya i Gosi?