Grażyna Wolszczak

    Grażyna Wolszczak

    W ostatniej "Gali" Kayah skonkludowała: „Prawdziwego mężczyznę poznać po tym, jak rozmawia z matką. Stosunek do niej przekłada się na stosunek do kobiet”. Relacja matka - syn od dawna jest przedmiotem analizy psychologów. To przecież Zygmunt Freud wprowadził pojęcie kompleksu Edypa. Czy, jeśli mężczyzna nie szanuje matki, nie będzie także szanował swojej kobiety? W studiu Dzień Dobry TVN naszymi gośćmi byli: Alżbeta Lenska, Grażyna Wolszczak, Katarzyna Dowbor oraz psycholog Maria Rotkiel.

    Jak być asertywnym? Jak wychowywać trudne dziecko? Jak w ciągu miesiąca zrzucić 10 kilogramów? Wreszcie: jak być szczęśliwym i mieć udane życie seksualne? Poradniki tego rodzaju sprzedają się w księgarniach jak ciepłe bułeczki. Czy, jak mówi znane przysłowie, dobrymi radami jest piekło wybrukowane? W studiu Dzień Dobry TVN o poradnikach wszelkiej maści rozmawialiśmy z Grażyną Wolszczak, która napisała własny poradnik, malarką i pisarka Katarzyną Lengren, psychologiem i trenerką umiejętności Anną Kędzierską oraz z Aleksandrą Klimont-Bodzińską, doradcą PR. Czy poradniki to oszustwo, czy sposób na życie? Jak bardzo mogą nas uzależnić?

    Jeśli do Twojego związku lub sypialni wkradła się nuda, to koniecznie zobacz tę rozmowę! Co można zrobić, by po latach życia razem, nadal iskrzyło między Wami i, żebyście nie byli sobą znudzeni? O to zapytaliśmy w Dzień Dobry TVN naszych gości: aktorkę Grażynę Wolszczak, scenarzystę Domana Nowakowskiego, psychologa Piotra Mosaka oraz dziennikarkę Barbarę Stanisławczyk.