Druga szansa

  Druga szansa

  Bartłomiej Topa dołączył do ekipy serialu "Druga Szansa", o swojej roli opowiedział Kindze Burzyńskiej. Zobaczcie jak współpraca z nim podoba się Małgorzacie Kożuchowskiej, i jak, zdaniem Krystyny Tkacz, aktor odnajdzie się w roli prezesa telewizji! Na rozmowę Bartka z Kingą zapraszamy też dziś wieczorem (20.30) do programu "Szkoła Filmowa" w TVN Fabuła!

  Pierwszy sezon "Drugiej szansy" okazał się ogromnym sukcesem. Przed ekipą pracowite wakacje. Aktorzy już pracują nad drugą serią. Czy grana przez Tamarę Arciuch Kinga będzie chciała rozbić związek swojego byłego męża? Jak potoczą się losy Ksawerego i Justyny? Z aktorami rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Katarzyna Jaroszyńska.

  Przed nami ostatni odcinek pierwszej serii serialu "Druga szansa". Czy Małgorzata Kożuchowska zdradziła, co w nim zobaczymy i co nas czeka w drugiej serii? Gdzie aktorkę będzie można spotkać podczas wakacji? Zapytał o to dziennikarz Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki.

  W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy Małgorzatę Niemirską oraz Kazimierza Kaczora. Aktorzy w serialu "Druga szansa" grają rodziców głównej bohaterki Moniki. Państwo Boreccy są małżeństwem z długim stażem. Jak udało im się zbudować tak wiarygodną relację? W czym tkwi siła "Drugiej szansy"? Jak Małgorzacie Niemirskiej i Kazimierzowi Kaczorowi współpracowało się z aktorami młodego pokolenia?

  Gościem Dzień Dobry TVN był Rafał Królikowski. Aktor i gwiazda serialu "Druga szansa" w rozmowie z Piotrem Kraśko opowiedział o blaskach i cieniach swojego zawodu. Dlaczego praca aktora bywa niewdzięczna? Czy polskie produkcje można porównywać do tych amerykańskich? Jaki jest stosunek Rafała do aktorów, którzy nie kończyli szkoły aktorskiej, a grają w filmach i serialach?

  W "Drugiej szansie" Magda Berus gra rolę utalentowanej wokalnie Justyny. Okazuje się, że aktorka również poza serialem zakochana jest w muzyce. O komponowaniu własnych utworów i castingu do serialu opowiedziała w Dzień Dobry TVN.

  Wojciech Mecwaldowski spędził sobotni poranek, czatując z widzami Dzień Dobry TVN. Mimo iż pytań było baaaardzo dużo, aktor znalazł tez chwilę na rozmowę z Piotrem Kraśko. Panowie rozmawiali o czacie, sytuacji polskiego kina, oraz o roli, którą Wojciech gra w serialu "Druga Szansa". Czy Grzegorz Rak poradzi sobie z problemami, które ... zgotowali mu scenarzyści serialu? ;-)

  Magdalena Boczarska, w serialu "Druga Szansa", wciela się w postać piosenkarki Sara Daymer, która w jednym z odcinków ulega wypadkowi. O tym, jak kręci się sceny wypadku opowiedziała dziennikarce Dzień Dobry TVN Kindze Burzyńskiej. Czy Boczarska miała kaskaderkę? Co Magda Boczarska jest w stanie poświęcić w imię miłości? I co Sara ma z Magdy?

  W serialu "Druga szansa" Katarzyna Herman wciela się w postać Anny Starczyńskiej, wyrachowanej business woman. Jest przez to porównywana do słynnej redaktor naczelnej amerykańskiego wydania "Vogue" - zimnej i zdystansowanej Anny Wintour. Czy lubi swoją rolę? Czy łatwiej jest grać aktorce negatywny charakter?

  Paweł Domagała w serialu "Druga Szansa" wciela się w postać Igora Szota, aktora i celebrytę, podopiecznego agencji Moniki Boreckiej. Na kim wzorował się Paweł budując swoją rolę? Zapytała go o to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Rafał Królikowski w serialu "Druga Szansa" wciela się w postać Jakuba Zeita, właściciela firmy produkcyjnej oraz byłego partnera głównej bohaterki Moniki. Uwagę widzów przykuł również oryginalny płaszcz w kolorze intensywnego fioletu, w którym występuje postać grana przez Królikowskiego. Czy prywatnie Rafał lubi styl swojego bohatera? Czy podoba się żonie w takiej odsłonie? I kto najbardziej dopinguje aktora? Z Rafałem rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  W Drugiej szansie jest wszystko - nawet sceny seksu. Jak podchodzi do nich Małgorzata Kożuchowska? Aktorkę zapytała o to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska. Natomiast Marcin Prokop zdradził nam, że całował się z Dorotą Wellman! Zobaczcie, w jakich okolicznościach.

  Serial TVN "Druga szansa" cieszy się dużą popularnością. Z tego też powodu zdecydowano, że powstanie jego druga seria. Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska podejrzała, jak ekipa świętowała ten sukces. Zapytała gwiazdy serialu - Małgorzatę Kożuchowską, Monikę Mariotti, Pawła Domagałę, Tamarę Arciuch i Rafała Królikowskiego, czy przeczuwały taki doskonały wynik.

  Tamara Arciuch i Bartłomiej Świderski w serialu "Druga szansa" grają rozwiedzione małżeństwo. Parę łączy syn, problemy z przeszłości oraz przyjaźń. Czy między byłymi małżonkami ponownie zaiskrzy? Co na to wszystko Małgorzata Kożuchowska?

  Jak atmosfera panuje na planie serialu "Druga Szansa"? Z Małgorzatą Kożuchowską, Moniką Mariotti i Rafałem Królikowskim spotkała się Kinga Burzyńska. Czy rzeczywiście jest tak, jak mówi Małgorzata Kożuchowska:"Dbamy w tym serialu o każdy szczegół, nawet o takie coś, czego w życiu byście Państwo nie zobaczyli, gdyby nie relacja na żywo w Dzień Dobry TVN"! Zobaczcie!

  Jednym z aktorów grających w serialu "Druga szansa" jest Maciej Musiałowski. Dziennikarce Dzień Dobry TVN Agnieszce Jastrzębskiej powiedział o atmosferze panującej na planie.

  Druga szansa to serial pełen zwrotów akcji. Na jego planie zjawiła się dziennikarka Dzień Dobry TVN Kinga Burzyńska, aby przyjrzeć się scenom kręconym przy wielkanocnym stole rodziny Boreckich. Zobaczcie, kto kogo przyprowadził i która z tych osób była niechętnie widziana przez Monikę - bohaterkę graną przez Małgorzatę Kożuchowską.

  Popularny na świecie stand-up robi się modny także w Polsce. Z tym trudnym gatunkiem zmierzyli się aktorzy "Drugiej szansy": Rafał Rutkowski i Maciej Musiałowski. Jak im poszło? Na planie serialu była dziennikarka Dzień Dobry TVN Kinga Burzyńska.

  Gośćmi Dzień Dobry TVN byli aktorzy serialu "Druga szansa": Tamara Arciuch i Maciej Musiałowski, czyli serialowa matka i jej zbuntowany syn. Czy macierzyńskie doświadczenie Tamary pomogło jej zbudować relację z Maciejem na planie serialu? Jak im się współpracuje?

  Czy w show-biznesie jest miejsce na przyjaźń i lojalność? Monika Borecka, główna bohaterka "Drugiej Szansy", na takiej znajomości bardzo się zawiodła. Jej najbliższa przyjaciółka uwiodła jej byłego partnera. Czy grana przez Małgorzatę Kożuchowską postać w końcu znajdzie prawdziwą przyjaźń?

  Magda Boczarska nie boi się trudnych i wyrazistych postaci. W nowym serialu TVN „Druga szansa” gra kapryśną gwiazdę Sarę Daymer, która ma romans z Jakubem Zeitem - partnerem swojej przyjaciółki Moniki. Aktorkę zaprosiliśmy do Dzień Dobry TVN, aby powiedziała nam o granej przez siebie postaci. Zapytaliśmy ją również, dlaczego - kręcąc scenę miłosną z Rafałem Królikowską - była oklejona taśmami.

  W nowym serialu TVN "Druga szansa" Rafał Królikowski gra producenta i szefa agencji produkującej filmy. Jego postać lubi świat show-biznesu i związany z nim blichtr. Zupełnie inaczej aktor zachowuje się w rzeczywistości. Dziennikarce Dzień Dobry TVN Kindze Burzyńskiej szczerze powiedział, co myśli na temat show-biznesu.

  Wybraliśmy się na plan serialu "Druga szansa". Kinga Burzyńska spytała Maję Ostaszewską o relacje jakie łączą Lidkę i Monikę. Czego możemy się spodziewać w najbliższych odcinkach serialu? Czy prywatnie, aktorka, często podróżuje komunikacją miejską? Kolejny odcinek już w poniedziałek o 21.30! Zapraszamy.

  "Druga szansa" to historia o agentce gwiazd, której kariera legła w gruzach. W roli głównej występuje Małgorzata Kożuchowska. Partnerują jej dwaj przystojni mężczyźni - Rafał Królikowski, który wciela się w postać producenta filmowego oraz Bartłomiej Świderski, gra rolę lekarza transplantologa. Z Rafałem i Bartkiem rozmawialiśmy o tym, jakie światy tworzą wokół głównej bohaterki i czy potrafiliby wymienić się rolami.

  "Druga szansa" to historia o agentce gwiazd, której kariera nagle legła w gruzach. Bohaterka serialu jest zmuszona, by odnaleźć się w życiu na nowo. Serialowym partnerem Małgorzaty jest jej wieloletni kolega Bartek Świderski. Jak aktorzy oceniają siebie na wzajem z perspektywy czasu? Co się u nich pozmieniało? Z Małgorzatą Kożuchowską i Bartkiem Świderskim rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Kinga Burzyńska.

  Już w poniedziałek widzowie TVN będą mogli zobaczyć pierwszy odcinek nowego serialu „Druga szansa”. Główną rolę gra w nim Małgorzata Kożuchowska. Wciela się w rolę kobiety sukcesu - Moniki. W Dzień Dobry TVN aktorka zdradziła nam kilka szczegółów dotyczących serialu i powiedziała o stresie związanym z zawodem oraz przestoju w karierze. Marcin Meller był ciekawy, czy Małgosia chodzi w dresie. :)

  Byliśmy z kamerą na premierze serialu "Druga Szansa". Czy gwiazdom zdarzały się sytuacje, że telefon z propozycjami filmowymi milczał? Co wówczas czuły? Czy druga szansa musi się zawsze wiązać z podejmowaniem trudnych decyzji? Zapytała o to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Na scenie Dzień Dobry TVN wystąpiła Magda Grabowska-Wacławek. Wokalistka ukrywająca się pod pseudonimem Bovska zaśpiewała piosenkę "Kaktus". Jak Wam się podoba utwór promujący nowy serial TVN „Druga Szansa”?