Agnieszka Jastrzębska

  Agnieszka Jastrzębska

  Dorota Cieszyńska to kolejna osoba, która odpadła z programu Project Runway. Zdaniem jurorów nie poradziła sobie z kolejnym zadaniem, czyli uszyciem suknii ślubnej. Czy Dorota się z tym zgadza? Co dał jej udział w programie? Co o projektach Doroty powiedział Tomasz Ossoliński? I co uszyła dla prowadzącej Dzień Dobry TVN Doroty Wellman? Podoba Wam się ta propozycja?

  Magda Frąckowiak to topowa modelka, która wielokrotnie gościła na okładkach ekskluzywnych magazynów "modowych". Aby utrzymać się na samym szczycie, musi dbać o siebie. Jak ona to robi, że jest taka piękna? Czy to prawda, ze zamierza trenować boks? Ten sekret zdradziła dziennikarce Dzień dobry TVN Agnieszce Jastrzębskiej. Czy smalczyk z ogórkiem, na który w weekend pozwolił sobie Marcin Prokop, wpłynie na jego urodę? :)

  Co słychać u Agnieszki "Loczek na boczek" Jastrzębskiej"? Czym pochwalił się jej fotograf Marcin Tyszka? Nad czym Tyszka teraz pracuje i dlaczego ta praca go tak ekscytuje? Czy to prawda, że w swoje podróże zabiera rodziców?

  Nową miłością Omeny Mensah jest... Afryka, z której niedawno wróciła. Była to jej pierwsza podróż na ten kontynent. Dlaczego uważa, że była to dla niej jedna z ważniejszych podróży w życiu? Kto ją powstrzymywał przed wyjazdem do Afryki? O tym rozmawiała z dziennikarką Dzień Dobry TVN Agnieszką Jastrzębską.

  Ostatnio pojawiła się informacja, że aktorka Weronika Książkiewicz jest zakochana. Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska postanowiła zapytać bezpośrednio u źródła. Czy to rzeczywiście miłość ma wpływ na to, że aktorka wygląda tak kwitnąco i radośnie?

  Po publikacji amerykańskiego Vogue z okładką, na której znalazło się zdjęcie Kim Kardashian zawrzało. Od Marcina Tyszki Agnieszka Jastrzębska dowiedziała się, jak odebrało tę okładkę środowisko "modowe" i co o tym myśli sam fotograf. Zobaczcie, w jak nietypowy sposób dziennikarka Dzień Dobry TVN przeprowadzała wywiad.

  Jessica Mercedes wywołała ostatnio sporo zamieszania w internecie po tym, jak umieszczono wyciągnięty z wywiadu fragment, w którym mówi, że ma wszystko za darmo. Czy rzeczywiście tak jest? O tym powiedziała dziennikarce Dzień Dobry TVN Agnieszce Jastrzębskiej.

  Mania biegania ogarnęła nie tylko świat celebrytów. Dziennikarce Dzień Dobry TVN Agnieszce Jastrzębskiej Kuba Wesołowski opowiedział o odtrutce na niezdrowy styl życia.

  Lewy czy prawy profil, a może en face? Na wernisażu zdjęć Roberta Wolańskiego, dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska, zapytała Oliviera Janiaka, Kubę Wesołowskiego, Antka Królikowskiego, Piotra Polka, Macieja Musiała, Roberta Wolańskiego o to, czy mają swoje sprawdzone sposoby na to, by atrakcyjnie wyjść na zdjęciu. Zobaczcie prawdziwą walkę na miny!

  Jennifer Connelly w filmie "Noe: Wybrany przez Boga" wciela się w rolę żony tytułowego bohatera. Czy można wypracować kompromis między obowiązkiem a miłością? Co jest istotne dla aktorki przy wyborze kolejnej roli?

  Pudełko NIC to ulubione pudełko mężczyzn. Jak ono wygląda i gdzie się znajduje? O tym w Dzień Dobry TVN dyskutowali: Jolanta Pieńkowska, Agnieszka Jastrzębska i Robert Kantereit.

  Znani ludzie kojarzą się z luksusem, a luksus to drogie, piękne hotele, w których cena pokoju jest bajońsko wysoka. Czy rzeczywiście polskie gwiazdy lubują się w takich hotelach? O tym m.in.: projektantka mody Joanna Klimas, fotograf Lidia Popiel i mecenas kultury Waldemar Dąbrowski.

  Czy Czarek jest zadowolony? Jakie komentarze pojawiają się w mediach od kiedy świat usłyszał o nowej funkcji Edyty? Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska o nowej roli Edyty Pazury rozmawiała z małżeństwem Pazura.

  Na scenie Dzień Dobry TVN wystąpił zespół Pawkin ze swoim trzecim singlem "Pomóż mi". Utwór pochodzi z płyty "Taka jak ty", wydanej w marcu 2014 r. Posłuchajcie.

  Emilian Kamiński stracił przytomność na scenie, Annie Korcz trzęsły się nogi, a Katarzyna Pakosińska zemdlała. Co wywołało takie emocje u tych znanych aktorów? Zobaczcie!

  Kilka dni temu ujawniono raporty Służb Specjalnych na temat życia erotycznego Daniela Olbrychskiego. Bohaterką tych rewelacji była m.inn. Maryla Rodowicz. Czy zdawał sobie sprawę z tego, że był podsłuchiwany. O to zapytała aktora dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Ostatnio w mediach krążyły plotki, że Edyta Górniak rozstała się z Piotrem Schrammem. W Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska przedstawiła oświadczenie piosenkarki, w którym ta odniosła się do tych informacji.

  Ostatnio wśród polskich gwiazd zapanowała moda na wykonywanie ćwiczeń przy jednoczesnym podłączeniu pod prąd. To podobno bardzo skuteczny sposobów na zrzucenie wagi. Inny popularny sposób na schudnięcie to picie koktajlu z zielonego jęczmienia. Zobaczcie, jak odchudzają się polskie gwiazdy! Co stosuje Daria Widawska, Natalia Klimas, Kamila Baar, Tamara Arciuch, Małgorzata Socha i Weronika Książkiewicz? Która pije wodę, a która podczas ćwiczeń podłącza się do prądu?

  Podobno L'Wren Scott popełniła samobójstwo. Dlaczego targnęła się na swoje życie? Przez kolosalne długi, które miała jej firma? Istnieje także uzasadnione podejrzenie, że jej śmierć mogła być dziełem osób trzecich. Prokuratura wyjaśnia okoliczności śmierci L'Wren, a Agnieszka Jastrzębska, w studiu Dzień Dobry TVN, przybliżyła nam jej szczegóły.

  Niedawno pojawiły się pogłoski, że Filip Bobek rzuca aktorstwo. Czy sam aktor je dementuje? Tylko Agnieszce Jastrzębskiej udało się namówić Filipa do zwierzeń.

  Czy przyjaźń, po dwóch stronach barykady, jest możliwa? O to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska zapytała: Sylwię Gliwę, Łukasza Garlickiego, Tomasza Ossolińskiego oraz Mikołaja Komara. Kto robi najlepsze imprezy w mieście i kto, na jednej z nich, stracił obcas?

  Podczas gali Srebrnych Jabłek Agnieszka Jastrzębska spotkała wiele znakomitych par. Była więc okazja, by zapytać ich, jaką mają receptę na udany związek. Czy według nich przeciwieństwa się przyciągają i czy ślub jest potrzebny do szczęścia? Dziennikarka Dzień Dobry TVN dowiedziała się również, że - by małżeństwo przetrwało - trzeba mieć w domu melisę. Dlaczego i kto to powiedział?

  Na scenie Dzień Dobry wystąpił zespół Mango Collective. Przedstawił utwór "We krwi". Ciekawa muzyka, łącząca w sobie wiele, nawet odległych, muzycznych gatunków.

  Reporterka Dzień Dobry TVN Anna Wendzikowska i blogerka Karolina Gliniecka z chęcią wspierają polskie marki odzieżowe. Dlaczego? O to zapytała Agnieszka Jastrzębska.

  Płacz, radość - to tylko niektóre emocje, które pojawiają się w nowym cyklu programu Mai Sablewskiej. Czy to powoduje, że lubi to co robi? Jak układa jej się w życiu prywatnym? O to zapytała reporterka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  W końcu jest! Nowy dyrektor Biura Miss Polonia. To Michał Marciniak. Agnieszka Jastrzębska zapytała go, czy jest szansa, aby wybory Miss odbyły się jeszcze w tym roku i, czy ostatnia afera związana z jego poprzedniczką nie zaszkodzi prestiżowi konkursu.

  Za Szymonem Hołownią" panny" sznurem! Marcin Prokop jednak jest troszeczkę zazdrosny... Ma powody? Zobaczcie! "Szymon, pamiętaj, przed ślubem to grzech!" :)

  Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska była na otwarciu nowego studia fitness Ewy Chodakowskiej. "Kilerka" urzęduję tam od siódmej rano, traktuje to miejsce jak swój drugi dom. Dlaczego Agnieszka nie zobaczyła na otwarciu studia gwiazd?

  Agnieszka Jastrzębska postanowiła wybadać aktora Piotra Polka, czy 3 lata gry w serialu "Lekarze" spowodowały, że zaczął prowadzić zdrowszy tryb życia. Dziennikarka pojawiła się również na próbie medialnej w teatrze Roma, aby sprawdzić, czy zapowiedzi o tym, że nowy spektakl "Sofia De Magico", w którym występują m.in.: Katarzyna Zielińska i Jolanta Fraszyńska będzie rzeczywiście przepełniony erotyką.