Agnieszka Jastrzębska

  Agnieszka Jastrzębska

  Srebrna medalista olimpiady w Soczi. W czasie letniego treningu panczenistka Natalia Czerwonka doznała urazu kręgosłupa. Okazało się, że nie będzie mogła już uprawiać sportu. Trzy miesiące była usztywniona. Jak sama mówi" Czuje się drętwo". Już w grudniu chce zacząć jeździć na łyżwach. W studiu Dzień Dobry TVN dopowiedziała o tym, że wcale nie zmierza się poddać i zaskoczy jeszcze nas wszystkich.

  Dawid Kwiatkowski to polski Justin Bieber. To kolejny przykład spektakularnej kariery zrobionej dzięki Internetowi. Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska rozmawiała z Dawidem podczas gali MTV. Jak kroczył wyboistą drogą ku sławie?

  O czy marzą młode dziewczyny? O byciu blogerką - tak twierdzi Agnieszka Jastrzębska, która spotkała się ze znaną blogerką Jessicą Mercedes Mercedes. Co robi Jessica, by utrzymać się na szczycie blogosfery? Ile osób odwiedza jej bloga? Jak sprawić, by blog stał się popularny? I cz boli ją krytyka?

  Na imprezie MTV pojawił się wczoraj Mateusz Maga, który niedawno odpadł z programu "Top Model". Jak sobie radzi w show-biznesie i czy nadal zajmuje się modelingiem? Czy to prawda, że udało mu się podpisać kontrakt z agencją, która w Polsce reprezentuje Anję Rubik?

  Dziś wielkie party poprzedzające wręczenie nagród MTV. Galę poprowadzą: Saszan i Łukasz Jakóbiak. Relację na żywo będzie można zobaczyć na portalu veedo.pl, a jutro Agnieszka Jastrzębska zda Wam relację z tego wydarzenia.

  Artystka z bólem i szumami w uchu zgłosiła się do lekarza, a tam okazało się, że w jej uchu... zamieszkał pająk! Jak dostał się do ucha piosenkarki? Czy mogła stracić słuch?

  Kasia Bujakiewicz miała nakręcić film o swojej wieloletniej przyjaciółce, zmarłej niedawno Annie Przybylskiej. Tabloidy już nawet publikowały obsadę filmu. Podobno czekano tylko na zgodę Jarosława Bieniuka - męża aktorki. Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska sprawdziła u źródła te informacje.

  Co łączy piosenkarkę Kasię Klich, pływaczkę Otylię Jędrzejczak, dziennikarza Dzień Dobry TVN Filipa Chajzera i pisarza Michała Witkowskiego? Wspólne posiłki. Zobaczcie, co się działo na planie specjalnego odcinka "Ugotowanych". A działo się wiele.

  Kolorowa prasa czasami wytyka gwiazdom ich niedociągnięcia w makijażu czy ubiorze. Jedną z osób, których dotyczyły tego typu komentarze jest Edyta Pazura. Czy przejmuje się tego typu informacjami? A może ma dystans do siebie? Sprawdziła to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Byliśmy na spotkaniu autorskim z Anną Lewandowską i jej książką o zdrowym stylu życia. Wśród zgromadzonych gości znaleźli się nie tylko dziennikarze, ale także fani i najbliżsi Anny Lewandowskiej. Jakim dzieckiem była Ania? Czy lubiła ćwiczyć? Czy była grzeczna i, czy radziła się mamy w kwestii przyszłego męża? O tym opowiedziała Dzień Dobry TVN mama Anny Lewandowskiej. Co Robercie Lewandowskim myśli jego teściowa? Czy Anna Lewandowska mam podobny charakter do swojej teściowej?

  Czy Weronika Książkiewicz rzeczywiście desperacko szuka nowego chłopaka? Zobaczcie co, na temat doniesień medialnych, Agnieszce Jastrzębskiej powiedziała aktorka. Czy Weronika jest singielką?

  O to zapytała Dominikę Kulczyk dziennikarka Dzień Dobry TVN. Czy irytuje ją, gdy w kolorowej prasie pojawiają się komentarze na temat jej wyglądu, a nie na temat akcji charytatywnych, w które się angażuje?

  Jak reaguje na różne komentarze na swój temat, pojawiające się w kolorowej prasie i w Internecie? Jak zareagowała na informację, że powiększyła sobie biust i zafundowała odmładzające zabiegi na twarz? Co będą pisać brukowce o nowej fryzurze Edyty Pazury?

  Futra, kreacje robione na zamówienie i takie, w których wystąpiła tylko raz lub w ogóle ich jeszcze nie nosiła, oryginalne buty i kapelusze... Co jeszcze znajdziemy w szafie Iwony Węgrowskiej? Jaki styl lubi wokalistka? Dziennikarka Dzień Kinga Burzyńska odwiedziła Iwonę Węgrowską w jej nowym mieszkaniu. Czy to prawda, że w życiu Węgrowskiej pojawiała się nowa miłość?

  Aleksy Komorowski to nowy amant w polskim kinie. Gra w komedii romantycznej "Dzień Dobry. Kocham Cię" u boku Olgi Bołądź i Basi Kurdej - Szatan. Na premierze filmu spotkała się z nim dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska. Czy jest już przygotowany na listy miłosne od fanek?

  Agnieszka Jastrzębska zapytała gwiazdy na premierze filmu "Dzień Dobry. Kocham Cię", czy - jeśli miłość to - ta od pierwszego wejrzenia, czy niekoniecznie? Łukasz Garlicki, Anna Dereszowska, Aleksy Komorowski, Basia Kurdej- Szatan, Maciej Musiał, Olga Bołądź opowiedzieli dziennikarce o swoich miłosnych doświadczeniach.

  Aktorka i modelka oraz uzdolniona piosenkarka. Robi oszołamiającą karierę na oceanem. Teraz udaje się w trasę koncertową z Luisem Miguelem. To meksykańska gwiazda porównywana z Frankiem Sinatrą. Teraz Katarzyna Sowińska przebywa w Santiago de Chile. Czy miała już okazję zwiedzić miasto? O której wstaje i jak wygląda jej dzień? O tym z naszą dumą narodową przez komunikator internetowy rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Anna Wendzikowska.

  Agnieszka Jastrzębska była na pokazie najnowszej kolekcji sukien ślubnych i wieczorowych Violi Piekut. Dziennikarka zapytała Dorotę Gardias, Joannę Jabłczyńską, Julię Kamińską, Dominikę Gawędę, Basię Kurdej - Szatan, Edytę Pazurę, Violę Piekut, jakie związki preferują: formalne czy nieformalne? Czy obrączka to tylko kawałek złota, a świadectwo ślubu skrawek papieru?

  Finaliści X-Factor i You Can Dance stworzyli wraz z młodzieżą spektakl „Bagno”. Inspiracją było „Jezioro łabędzie” Piotra Czajkowskiego. Na scenie Dzień Dobry TVN młodzież z Teatru Muzyczny Luk-Sfera wykonała fragment spektaklu. Sebastian Chmiel, wokalista, finalista programu X-Factor, z zespołu Avocado, oraz Martyna Andrzejczak, tancerka, finalistka programu You Can Dance, w studiu Dzień Dobry TVN, opowiedzieli o swoim wyjątkowym projekcie.

  Zosia Ślotała trenuje crossfit. Chodzi na regularne treningi, na których bardzo przykłada się do ćwiczeń. Ile schudła? O to zapytała ją dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska. Zdziwicie się, ile kilogramów udało się Zosi zrzucić...

  Okazuje się, że Monika Pietrasińska niedawno przeżyła straszną tragedię. Zmarła jej siostra. Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska zapytała Monikę, czy nie boi się ostracyzmu, kiedy w zaledwie miesiąc po śmierci siostry pojawia się na salonach.

  Jakiś czas temu nasza świetna pływaczka Otylia Jędrzejczak zakończyła karierę sportową. Co zamierza teraz robić? Zapytała o to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska zapytała gwiazdy o to, jaką biżuterię noszą i, które z nich są jak przysłowiowe sroki. Co wybiera Paulina Krupińska, Zofia Ślotała i Joanna Klimas? Która jest fanką złotej, a która srebrnej biżuterii? Jaką biżuterię nosi Otylia Jędrzejczak, a jaką Anna Nowak-Ibisz?

  Aktorka Małgorzata Kożuchowska urodziła synka. Jak się czują obydwoje? Gdzie aktorka rodziła? W jaki sposób poinformowała o tym radosnym wydarzeniu swoich fanów? O tym dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Jak tę opinię przyjmuje aktorka Olga Frycz? Czy interesuje się męską modą? I, co ją stresuje? Oto, co powiedziała dziennikarce Dzień Dobry TVN Agnieszce Jastrzębskiej. Którą gwiazdę, zdaniem Marcina Prokopa, powinna namierzyć teraz nasza specjalistka od show-biznesu.

  Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska była na sesji zdjęciowej promującej akcję Kwiat Kobiecości skupionej na profilaktyce raka szyjki macicy. Agnieszka zapytała gwiazdy o to, dlaczego zgodziły się wziąć udział w tej akcji. Kinga Burzyńska,Tamara Arciuch, Ida Karpińska, Agnieszka Warchulska, Joanna Koroniewska to gwiazdy, które zaangażowały się w tę akcję.

  Pojawienie się znanych osób w miejscu publicznym wzbudza duże zainteresowanie. Czy popularność peszy aktorkę Edytę Olszówkę? Zapytała o to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Edyta Olszówka tęskni za pracą w telewizji - wyznała to dziennikarce Dzień Dobry TVN Agnieszce Jastrzębskiej. Czym objawia się ta tęsknota i czy rzeczywiście uzależniła się od pracy w telewizji? Czy telewizja traktuje dojrzałych aktorów po macoszemu?