Agnieszka Jastrzębska

  Agnieszka Jastrzębska

  Mariusz Wlazły został laureatem Wiktora 2014. Z kim przyszedł na galę rozdania nagród? Sprawdziła to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Czy opera jest dla wszystkich, czy tylko dla wybranych? Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska zapytała o to zdobywcę Wiktora 2014 w kategorii "Twórca" Mariusza Trelińskiego.

  Martyna Wojciechowska otrzymała Wiktora 2014 w kategorii "Osobowość roku". Na gali pojawiła się w eleganckiej sukni. Jakie buty założyła do kreacji? Gdzie się wybierała po zakończeniu gali? Z podróżniczką rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Co na temat swoich telewizyjnych doświadczeń mieli do powiedzenia: Piotr Rubik, Martyna Wojciechowska, Dawid Podsiadło, Leszek Balcerowicz, Margaret, Mariusz Wlazły, Kayah, Cezary Żak i Mariusz Treliński? Rozmawiała z nimi dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Aktorka razem zespołem Teatru Kamienica wyjechała na na tournée po Stanach Zjednoczonych i Kanadzie. O wyjeździe Joanna Koroniewska opowiedziała dziennikarce Dzień Dobry TVN Agnieszce Jastrzębskiej. Z jakim odbiorem spotkał się spektakl wśród amerykańskiej Polonii? Co aktorce najbardziej spodobało się w Kanadzie? I dlaczego Joannie tak ciężko było wyjechać z Polski na kilka dni?

  Aktor postanowił otworzyć biznes ze swoim ojcem. Czy to oznacza, że rezygnuje z aktorstwa? Co Krystian będzie sprzedawał w swoim butiku? Skąd pomysł na inspirację estetyką przedwojenną? Kiedy wielkie otwarcie rodzinnego concept store'u? I dlaczego asortyment sprowadzał aż z Francji? O nowym projekcie aktor opowiedział dziennikarce Dzień Dobry TVN Agnieszce Jastrzębskiej.

  Czy gwiazdy chciałyby mieć własną restaurację? Jakimi byliby restauratorami? Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska zapytała o to Joannę Koroniewską, Krystiana Wieczorka i Katarzynę Sokołowską.

  Ruszyliśmy w trasę po Polsce! Dziś jesteśmy w Łowiczu. Agnieszka Jastrzębska zwróciła uwagę na panujacą wśród mieszkańców modę. Okazuje się, że łowickie dziewczyny najchętniej wybierają torebki w naturalnych odcieniach brązu. Dlaczego? Co będzie modne wiosną i, w co kobiety powinny zainwestować? O to Agnieszka Jastrzębska zapytała stylistkę Kaję Śródkę.

  Ekipa Dzień Dobry TVN dotarła do Łowicza. Kto nas przywitał? Jak wygląda łowicki poranek? Z czego słynie to miasto? Nasi dziennikarze Agnieszka Jastrzębska i Filip Chajzer poznali Mistrza Europy w jojo oraz Tybera - artystę, który maluje murale. Filip zdąrzył się również narazić jednej z pań, która go powaliła na łopatki, a Agnieszkę zaatakował łowicki bruk. Przeżyli?

  Rano dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska dostała informację, że jadzie w trasę. Nie wiedziała jednak, gdzie ją wysyłamy. Kogo zamierzała o to spytać? Jak sobie poradziła z głośno jadącymi kółkami swojej walizki?

  Już jutro: ruszamy na Łowicz. Agnieszka Jastrzębska i Filip Chajzer przedstawią Wam ludzi i historie, o których nie mieliście pojęcia. Odpowiemy na pytanie: jak strzygą się mężczyźni w Łowiczu i jakie torebki noszą łowickie kobiety. Poznacie 12-letniego mistrza jojo i człowieka, który tworzy arcydzieła na gigantycznych murach. Ale to nie wszystko! Więcej niespodzianek już jutro od 8.00 w Dzień Dobry TVN. Bądźcie z nami!

  W drugim sezonie programu "Project Runway" skład jury uległ zmianie. Miejsce Mariusza Przybylskiego zajął Marcin Tyszka. Jak wyglądają sędziowskie obrady za kulisami show? Czy Anja Rubik jest bardzo uparta, a może łatwo zmienia swoje zdanie? Jak modelka mobilizuje uczestników programu do pracy i o co najczęściej Anja spiera się z innymi jurorami, zdradziła dziennikarce Dzień Dobry TVN Agnieszce Jastrzębskiej.

  Dzień Dobry TVN rusza w trasę! 26 marca odwiedzimy Łowicz, 27 marca Wieluń, 28 marca Oleśnicę, a w niedzielę będziemy we Wrocławiu. Do którego z tych miast pojadą: Ania Wendzikowska, Filip Chajzer, ‪Mateusz Hładki‬, Agnieszka Jastrzębska, Katarzyna Olubińska, Ula Chincz i Marcin Sawicki‬? Warto też wiedzieć, czego na śniadanie nie jada Filip Chajzer, bo być może do kogoś z Was się wprosi :)

  Nie tak dawno Joanna Horodyńska skrytykowała jedną z kreacji Anny Muchy. Którą? Jak aktorka zareagowała na tę krytykę? Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska dowiedziała się również, dlaczego Anna Mucha lubi nosić odważne ubrania.

  Anja Rubik wydaje się być spokojną osobą, a jednak - jak zdradza fotograf Marcin Tyszka - potrafi się mocno zdenerwować. Kto ją ostatnio wyprowadził z równowagi? Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska dowiedziała się również, dlaczego Anja Rubik zabroniła Marcinowi Tyszce pokazywać tę okładkę.

  Paryż, Mediolan, Nowy Jork. Zawodowy kalendarz ekscentrycznej projektantki jest bardzo zapełniony. Czy to dlatego Ewa tak rzadko bywa w Polsce? Jakie projektantka ma plany na najbliższe miesiące? Ile kolekcji rocznie projektuje Ewa Minge? Czym kieruje się podczas ich tworzenia i czy moda jest opłacalnym biznesem? Z Ewą Minge rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Agnieszka Jastrzębska przy okazji premiery filmu "Sąsiady" zapytała gwiazdy o ich prywatne relacje z sąsiadami. Jakich spotykali na swojej drodze? Jak ich stosunki z sąsiadami zmieniały się na przestrzeni lat? Czy były to relacje poprawne, oschłe, a może udało im się nawiązywać prawdziwe przyjaźnie? Czy zawsze mogli liczyć na ich pomoc? Na pytania dziennikarki Dzień Dobry TVN odpowiedziały polskie gwiazdy kina i estrady, między innymi, Katarzyna Herman, Ewa Błaszczyk i Marek Dyjak.

  Czy i jak Piotr Rubik, trener w "Małych Gigantach", ocenia talent swoich córek? Czy jego córki są utalentowane? Czy zachęca je do śpiewania i chce posłać córki do szkoły muzycznej? Z Piotrem Rubikiem spotkała się dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska. A Marcina Prokopa tak zachwyciły loki Rubika, że zastanawia się nad tym, jak sam wyglądałby z takimi lokami... Co o tym myślicie? :-)

  Niedawno aktorka Katarzyna Bujakiewicz zmieniła swój wizerunek. T-shirty zamieniła na gustowne, kobiece stroje. Dlaczego? Co z tym wspólnego mają "Mali Giganci"? Czy planuje ślub? Zobaczcie, co powiedziała dziennikarce Dzień Dobry TVN Agnieszce Jastrzębskiej.

  Jego szafa jest pełna ubrań, które nosił jeszcze jako licealista - zdradził dziennikarce Dzień Dobry TVN Agnieszce Jastrzębskiej. Czy to oznacza, że jego sylwetka nie zmieniła się od czasów licealnych? Ile garniturów ma w szafie? Ile ważył Roznerski, gdy chodził do liceum? Wyobrażacie sobie Marcina Prokopa, który chodzi w ciuchach z młodości?

  Jak Natalia Lesz, jurorka programu "Mali giganci", czuje się w roli mamy? Czy najbliżsi pomagają jej i zajmują się małą, gdy Natalia jest na planie programu? Czy to prawda, że Natalia Lesz przeprowadziła się na Śląsk? O to zapytała ją dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Jednym z jurorów w "Małych Gigantach" jest Kasia Bujakiewicz. Czy córeczka aktorki nie jest zazdrosna o to, że ta spędza tyle czasu z innymi dziećmi? Z Kasią Bujakiewicz rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Jak Alicja Majewska, Krystyna Prońko, Lidia Stanisławska, Danuta Błażejczyk oceniają dzisiejszy show-biznes? Jak było kiedyś, a jak jest dzisiaj? Zapytała o to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Dlaczego Joanna Brodzik stroni od życia publicznego? Dlaczego skupia się teraz wyłącznie na swojej pracy? Zapytała o to aktorkę dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska. Czy Joannie Brodzik zdarza się "robić sceny"?

  Od ponad dwóch lat buduje swoje imperium modowe w Mediolanie. Ewa Minge zaprosiła nas do Mediolanu, by pokazać nam swój showroom - w miejscu, w którym swój salon miał Giorgio Armani. Z projektantką spotkała się w Włoszech dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska. Czy Ewa Minge lubi Mediolan? Czym - zdaniem Minge - różni się Mediolan od Warszawy? Czy spełniła już swoje wszystkie marzenia? Co poświęciła dla swoich synów? Czy ma teraz czas na miłość?

  Agnieszka Szulim poddała się testom genetycznym pod kątem genu otyłości. Czy go posiada? Dzięki nim dowiedziała się, co może jeść, a co powinna wykluczyć ze swojej diety. O sekretach swojej diety i rzekomo powiększonych policzkach opowiedziała Dziennikarce Dzień Dobry TVN Agnieszce Jastrzębskiej.

  Dziennikarce Dzień Dobry TVN Agnieszce Jastrzębskiej opowiedziała o swojej roli w ukochanym filmie Polaków. Jaka atmosfera panuje na planie? Jak współpracuje się jej z Maciejem Dejczerem? Marcin Prokop ma zdanie na każdy temat. A co sądzi o urodzie Marty Żmudy Trzebiatowskiej?

  Kinga Preis na tegorocznej gali wręczenia Polskich Nagród Filmowych Orły 2015 otrzymała kolejną statuetkę. Dziennikarce Dzień Dobry TVN Agnieszce Jastrzębskiej aktorka powiedział, co się stało z pierwszymi Orłami.