Agnieszka Jastrzębska

  Agnieszka Jastrzębska

  Podczas gali rozdania Fryderyków zapytaliśmy polskich wokalistów o utwory i światowej sławy gwiazdy, które znacząco wpłynęły na ich życie. Na kim największe wrażenie wywarł Bob Marley, a na kim Kylie Minogue? Kto był wzorem dla Artura Rojka, Wojtka Łozowskiego czy Leszka Możdżera?

  Nie pret-a-porter, nie haute couture, a po prostu moda do noszenia na co dzień. Projektantka Ewa Minge na Fashion Weeku w Łodzi pokazała kolekcję skierowaną do szerszego grona odbiorców. Dlaczego zdecydowała się pójść w komercyjną stronę? Czy skoro ubrania są tańsze, to znaczy, że wykonane są z gorszej tkaniny? Do kogo Ewa kieruje swoje projekty? Okazuje się, że Minge wydaje niedługo swoją książkę. Czego dowiemy się z autobiografii gwiazdy? Czy projektantka zdradzi w niej skrywane sekrety? Zapytała o to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska zapytała gwiazdę serialu "Mąż czy nie mąż" o zbliżające się wakacje. Czy aktorka ma już zaplanowany wyjazd? Dlaczego Magda Schejbal nie wyobraża sobie urlopu bez dzieci? Dokąd je zabierze i co chce im pokazać?

  Z Evą Rich, podczas pokazu, spotkała się dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska. Co Eva sądzi o polskim życiu salonowym? Czy bardzo odbiega od tego hollywoodzkiego? Czy zaskoczyła ją tutejsza popularność? Z jakimi reakcjami spotyka się w Warszawie? Jaki sposób na jet lag ma bohaterka serialu "Żony Hollywood"?

  Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska odwiedziła wokalistkę na planie jej najnowszego teledysku. O czym opowiada piosenka "High heels"? Dlaczego tytuł jest przewrotny? Kogo Justyna zaprosiła do współpracy? Jak piosenkarce udaje się pogodzić karierę z obowiązkami domowymi? Jakie artystka ma marzenia? Po co wybiera się do Chin?

  Z okazji urodzin ukochany Mai Sablewskiej zabrał ją do Nowego Jorku. Tam też poprosił gwiazdę o rękę. Jaka była jej reakcja? Czy była zaskoczona? Jak wyglądały zaręczyny? Czy Wojtek Mozolewski trafił w gust Sablewskiej wybierając pierścionek? I kiedy ślub? Co jeszcze Maja zdradziła dziennikarce Dzień Dobry TVN Agnieszce Jastrzębskiej?

  Natalia Siwiec przyznała się, że w chwili obecnej ma większe usta. W jaki sposób je sobie powiększyła? Z modelką rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  To, co zrobił Michał Witkowski zbulwersowało opinię publiczną. Sprawą czapki z nazistowskimi symbolami, w której publicznie wystąpił Witkowski, zajęła się nawet prokuratura. A wydawnictwo Znak, które miało wydać najnowszą książkę pisarza zawiesiło z nim współpracę. Co na to sam Michał Witkowski? O komentarz w Dzień Dobry TVN poprosiliśmy dziennikarkę Dzień Dobry TVN Agnieszkę Jastrzębską. A jak to wydarzenie komentują gwiazdy?

  Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska zapytała gwiazdy czego tak naprawdę pożądają. Odpowiedzi były bardzo zróżnicowane. Ciuchy, torebki, buty, ale nie tylko. Która z gwiazd pożąda uwagi fanów? Czym dla Patricii Kazadi jest spełnienie, a dla Mai Sablewskiej miłość? I od czego Magdalena Schejbal jest uzależniona?

  Prezenterka Dzień Dobry TVN jest z wykształcenia pedagogiem. Czy Dorota wykorzystuje zdobytą na uczelni wiedzę w wychowaniu swojego dziecka? Czy jest zasadniczą i konsekwentną mamą? Co robi, gdy dwuletnia Hania się obraża i próbuje postawić na swoim?

  Jak dziennikarce udało się zrzucić 12 kilogramów? Jaką Odeta zastosowała dietę? Z jakiego powodu zrezygnowała z mięsa? Czy długo wytrzymała na diecie wege? I dlaczego Odeta tak bardzo zachęca wszystkich do jedzenia grejpfrutów zdradziła dziennikarce Dzień Dobry TVN Agnieszce Jastrzębskiej.

  Z okazji 30-lecia zespołu Papa D, dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska zapytała obecne na koncercie gwiazdy, o ich ulubione piosenki bandu. Które utwory najbardziej utkwiły im w pamięci i do których lubią wracać? Jak sami członkowie zespołu Papa D wspominają początki i czasy ich największej popularności?

  Dziennikarz Andrzej Sołtysik na premierze TVN Fabuła pojawił się razem z ukochaną. Okazuje się, że partnerka Andrzeja jest w zaawansowanej ciąży. Jak zareagował, gdy dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska złożyła mu na wizji gratulacje? Urodzi się syn czy córka? Kiedy? I co Andrzej obiecał Agnieszce?

  Podczas ostatniego, modowego eventu pisarz i bloger Michał Witkowski pojawił się w czapce oznaczonej symbolem SS. Jak zareagowano na tę prowakację? Jak tłumaczy się bohater tego zamieszania? O komentarz w Dzień Dobry TVN poprsiliśmy Agnieszkę Jastrzębską.

  Zwycięzca pierwszej edycji "Project Runway" zadebiutował na Fashion Weeku w Łodzi. Czy był spięty? Jakie towarzyszyły mu emocje chwilę przed rozpoczęciem show? Z jakiego powodu projektant sam ubierał modelki? Czym jest tajemniczy projest "J 23"? I czy korzysta jeszcze z rad, jakich udzielili mu jurorzy w programie - projektant zdradził dziennikarce Dzień Dobry TVN Agnieszce Jastrzębskiej.

  TVN Meteo Active czy TVN Fabuła? Który z tych kanałów gwiazdy będą oglądać częściej? Zdania są bardzo podzielone. Co jeszcze Anna Guzik, Kinga Burzyńska, Dorota Gardias, Anna Wendzikowska czy Andrzej Sołtysik zdradzili Agnieszce Jastrzębskiej? Co będzie można obejrzeć w nowych kanałach stacji? I jakie gwiazdy mają wobec nich oczekiwania?

  Czy gwiazdom zdarzają się takie sytuacje, że nie mają co na siebie włożyć? Zapytała o to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska. Problemu nie ma Joanna Jabłczyńska, która do pracy w kancelarii zobligowana jest do klasycznego uniformu. Z kolei Anna Guzik przyznaje, że często staje przed takimi dylematami. Jak na rozpacz aktorki reaguje jej mąż?

  Ile tak naprawdę zarabiają blogerki modowe? Na czym konkretnie polega ich praca? Dlaczego firmy są w stanie płacić bardzo wysokie sumy za pokazanie na ich stronie swojego produktu? Co o ostatniej zarobkowej aferze sądzi jedna z najpopularniejszych polskich blogerek - Jessica Mercedes? I dlaczego Jessica porównuje prowadzenie bloga do profesjonalnego magazynu modowego, zdradziła dziennikarce Dzień Dobry TVN Agnieszce Jastrzębskiej.

  Maria Niklińska nagrała płytę pt. "Ile jeszcze". Płytę promuje singiel i kontrowersyjny teledysk, w którym zobaczycie Marię Niklińską w scenach erotycznych z kobietą. Co o tym teledysku myślą prowadzący Dzień Dobry TVN: Marcin Meller i Dorota Wellman? A co Wy o tym myślicie?

  Lara Gessler bardzo rzadko bywa na pokazach mody. Dlaczego dla Maćka Sieradzky'ego zrobiła wyjątek? Co sądzi o kolekcji? Dlaczego unika mediów i wciąż stoi z boku? Czy ludzie zaczepiają Larę na ulicy? Okazuje się, że pasją Lary jest też kuchnia. Czy mama uczyła córkę gotować? Czy Lara konkuruje ze swoją sławną mamą? Tego wszystkiego w Dzień Dobry TVN próbowała dowiedzieć się Agnieszka Jastrzębska.

  Maciej Sieradzky, finalista pierwszej edycji programu Project Runway pokazał swoją kolejną kolekcję organizując profesjonalny pokaz mody. Co o nowej linii ubrań sądzą jurorzy programu? Czy kolekcja była spójna? Czy czują się "rodzicami sukcesu" Sieradzky'ego? I co czuł sam projektant po zakończeniu pokazu? Czy bardzo się stresował? Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska o debiucie Macieja porozmawiała z Joanną Przetakiewcz, Tomaszem Ossolińskim i Marcinem Tyszką. Do rozmowy wtrącił się także sam bohater wieczoru ;)

  Czy Filip Chajzer i jego ojciec mają podobne poczucie humoru? Co śmieszy Filipa, a co jego ojca Zygmunta? Czy Filip Chajzer, jako dziecko, był żartownisiem? Filipa i Zygmunta Chajzera przepytała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska? Jak myślicie, co śmieszy Dorotę Wellman? A Was, co śmieszy?

  Syn polskiej wokalistki został kulinarnym blogerem, a dokładniej - vlogerem. Leon Myszkowski gotuje i jak dowiedziała się Agnieszka Jastrzębska, wychodzi mu to całkiem nieźle. Skąd to zacięcie do gotowania? Gdzie Leon szuka inspiracji i czym ostatnio oczarował Justynę?

  Edyta Herbuś przygotowuje się do dużej roli w spektaklu Diva. Wystąpi obok Małgorzaty Bogdańskiej. Czy Edyta od razu zdecydowała się na tę rolę? Dlaczego odrzuca propozycje udziału w programach komercyjnych? Czy konsultuje z kimś swoje wybory zawodowe? Z aktorką i tancerką rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Anna Żeńca (wcześniej Świątczak), była żona Michała Wiśniewskiego, zamieściła w Internecie poruszające wyznanie wiary. Robi wrażenie? Dlaczego przestała grać koncerty i udzielać się publicznie? O komentarz w Dzień Dobry TVN poprosiliśmy dziennikarkę Agnieszkę Jastrzębską.

  Niestety wiele gwiazd, w pogoni za młodością, przesadza z zabiegami medycyny estetycznej. Które z nich "przekombinowały"? Jakie błędy popełniły, poprawiając urodę? Z lekarzem medycyny estetycznej Krzysztofem Gojdziem rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Iza Miko nie ukrywa, że jest bardzo wierząca. Czy w Los Angeles jest miejsce, w którym można się przygotować do Wielkanocy? Gdzie spędziła tegoroczne święta wielkanocne? Nad czym teraz pracuje? Kiedy będzie premiera filmu, którego jest producentką? Z aktorką rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  A we wtorek w Dzień Dobry TVN: przedstawiamy ludzi, którzy musieli znaleźć odpowiedź na temat swojej prawdziwej tożsamości. Wzbudzamy również emocje: jak na zdrowie fizyczne i psychiczne wpływa ”życie na kredycie"? Bądźcie z nami we wtorek o 8.00! Program poprowadzą Anna Kalczyńska i Robert Kantereit.

  Choć aktorka jest ostatnio bardzo zapracowana, uwielbia gorący okres przedświątecznych przygotowań. Gdzie i z kim Joanna Koroniewska spędzi w tym roku Wielkanoc? Czy sama przygotowuje pisanki? O przygotowaniach do świąt wielkanocnych opowiedziała dziennikaec Dzień Dobry TVN Agnieszce Jastrzębskiej.

  Czy Piotr Rubik jest żartownisiem? Czy jego żona Agata nabiera się na żarty Piotra? A jak z zadaniem "wkręcenia" kogoś poradziłby sobie Dawid Podsiadło? Komu lubić żarty? Czy Joanna Moro pamięta swój najlepszy żart? Czy Kayah łatwo nabrać? Kto probówał "wkręcić" Cezarego Żaka? Sprawdziła to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.