Agnieszka Jastrzębska

  Agnieszka Jastrzębska

  Czy wokalista planuje zaręczyny? I czy wybrał już odpowiedni pierścionek? Rafał Brzozowski w rozmowie z dziennikarką Dzień Dobry TVN przyznał, że ma z tym mały problem. Dlaczego? Wokalista dodał też, że liczy na radę Agnieszki Jastrzębskiej.

  Kinga Korta ostatnio wiele czasu spędza w Polsce. W rozmowie z Agnieszką Jastrzębską przyznała, że przyjeżdża tu w interesach. Tym razem dziennikarka Dzień Dobry TVN spotkała gwiazdę na planie serialu "Szpital". Czy Kinga planuje karierę aktorską?

  Od śmierci Ani Przybylskiej minął rok. Po długich namowach dziennikarce Dzień Dobry TVN Agnieszce Jastrzębskiej udało się porozmawiać z agentką i przyjaciółką Ani - Małgorzatą Rudowską. W jakich okolicznościach Ania i Małgosia poznały się? Jaką przyjaciółką była Ania? Czy było coś, co ją irytowało w showbiznesie? Lubiła siebie oglądać w filmach? Jak chciała być zapamiętana? Małgosia opowiedziała nam kilka anegdot z życia Ani.

  Na ekrany kin wchodzi najnowszy film w reżyserii Filipa Bajona "Panie Dulskie". Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska miała okazję porozmawiać z odtwórczynią jednej z głównych ról, Krystyną Jandą. Niekwestionowana gwiazda polskiego kina wcieliła się w postać babki Dulskiej. Co aktorka uważa o tej roli? Czy lubi swoją bohaterkę? Dowiedzieliśmy się również, czy w dzisiejszych czasach Pani Krystyna dostrzega przejawy dulszczyzny. Czy jej zdaniem wścibskie sąsiadki zostały wyparte przez serwisy plotkarskie?

  Według niektórych Magdalena Steczkowska jest uderzająco podobna do Pierwszej Damy Agaty Dudy. Czy mąż artystki myśli tak samo? Czy różowy irokez na głowie Magdy to bunt przeciwko tym porównaniom? Zapytała o to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska. A do kogo porównywali Dorotę Wellman?

  Małgorzata Socha przyznała, że szczupła sylwetka pomaga jej w karierze. Tymczasem dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska przyłapała gwiazdę przy torcie czekoladowym. Dlaczego Małgosia pozwoliła sobie na słodkości po godzinie 22:00? Jak na co dzień dba o formę?

  W mediach pojawiły się informacje, że Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan wzięli ślub. Czy na pewno? Z narzeczonymi rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Łukasza Jemioł jest bardzo pracowity - w każdym sezonie wypuszcza nową kolekcję. Czy goście przybyli na jego pokaz są tak samo pracowicie? Czy perfekcyjna Małgorzata Rozenek cierpi na pracoholizm? A może zgubiła radość życia? Dlaczego modelka Natalia Siwiec bierze na siebie tak dużo obowiązków? Przed czym ucieka w wir pracy restauratorka Magda Gessler? Czy macierzyństwo "sprowadziło na ziemię" Małgorzatę Sochę i wyleczyło z chorobliwej pracy? Z gwiazdami rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Czy to prawda, że panowie lubią być singlami? Dlaczego - zdaniem Filipa Bobka - należy czasem wpuścić kogoś do swojego życia? Dlaczego aktorka Dominika Gwit jest obecnie singielką? Jaką radę dla naszych widzów ma Karolina Gorczyca? Z gwiazdami nowego serialu TVN "Singielka" rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska podejrzała Rafała Maślaka na sesji zdjęciowej do kampanii promującej jego kolekcję bielizny. Dlaczego zdecydował się na taki projekt? Agnieszka, jak zwykle bezpośrednia, zapytała Rafała, czym wypycha bieliznę do zdjęć. Zobaczcie, jak zareagował. Dowiecie się również, czy model boi się konkurencji młodszych kolegów i dlaczego nie ogolił nóg ;-)

  "Maki mon ami" to najnowsza kolekcja akcesoriów skierowana do najmłodszych. Co zainspirowało Dawida Wolińskiego do stworzenia takiego projektu? Miś Dawid, lemur Leon czy lama Mila - który zwierzak cieszy się największym powodzeniem? Czy projektant spodziewa się dziecka? Zobaczcie, co gwiazdy sądzą o kolekcji Dawida. Czym wyróżnia się ona na tle podobnych, obecnych już na rynku? Z projektantem rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska zauważyła, że coraz więcej polskich gwiazd rozjaśnia włosy. Dlaczego się na to decydują? Czy blond pasuje każdej kobiecie? I jak dobrać odpowiedni odcień? Porozmawialiśmy o tym z z trzema brunetkami, które stały się blondynkami: Agnieszką Jastrzębską, doradcą wizerunkowym Mają Sablewską i Dominiką Zasiewką.

  Natalia Kukulska ma nie tylko niebywałą klasę, ale i poczucie humoru. W rozmowie z dziennikarką Dzień Dobry TVN Agnieszką Jastrzębską, wokalistka żartowała na temat kreowania swojego wizerunku. Czy uderzające podobieństwo do Anny Jantar to sprawa nowej fryzury Natalii? My również nie możemy wyjść z podziwu, jak bardzo "Natka" przypomina swoją mamę.

  Pola - starsza córka Kingi Rusin wyjechała na studia do Stanów Zjednoczonych. Jak wygląda jej życie za oceanem? W jakich warunkach żyje młoda studentka? Co studiuje? Z Kingą Rusin rozmawiała dziennikarką Dzień Dobry TVN Agnieszką Jastrzębska.

  Alicja Bachleda-Curuś przebywa w Polsce już prawie miesiąc i jak na nią, to bardzo długo. Co zatrzymało Alicję w kraju? Czy nowe zobowiązania zawodowe spowodują, że pozostanie jeszcze dłużej? Jak często do Polski zabiera swojego syna Henry'ego i w jakim języku porozumiewa się on z dziadkami? Z aktorką rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska. Życzymy Alicji wielu sukcesów.

  W studiu Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska rozmawiała z wokalistką Mają Hyży, artystka zdradziła nam o czym opowiada w swoim najnowszym singlu "Huragan". Jak zmieniło się życie piosenkarki po udziale w "X Factor"? Czy jest zadowolona z przebiegu swojej kariery? Jaki ma stosunek do zmian w swoim życiu prywatnym. Czy pogratulowała byłemu mężowi nowej drogi życiowej? Jak radzi sobie w roli samotnej, śpiewającej mamy dwójki dzieci? Z okazji zbliżającej się premiery najnowszego singla, życzymy wokalistce wielu sukcesów!

  Po koniec wakacji jedna z amerykańskich fitness guru opublikowała w internecie swoje zdjęcie z wzdętym po posiłku brzuchem. Fotografia wywołała dyskusję na temat "ciąży spożywczej". Czy Ewie Chodakowskiej również zdarzają się takie sytuacje? I czym dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska zainspirowała trenerkę Polek?

  Dominika Zasiewska, pierwsza Wodzianka w programie Kuby Wojewódzkiego rok temu została mamą. W czasie ciąży Dominika sporo przytyła. Czy udało jej się wrócić do formy? Zapytała o to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  W sobotę Antonina Turnau wyszła za mąż za aktora Marka Kondrata. Dlaczego wydarzenie budzi aż takie emocje kolorowej prasy? Ile prawdy w tym, że Grzegorz Turnau był przeciwny zamążpójściu swojej córki? I jak duża jest różnica wieku między małżonkami? Opowiedziała o tym dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska zapytała gwiazdy o to, co uważają za swój znak firmowy. Agnieszkę Maciejak wyróżniają legginsy, które nosi sama Sharon Stone. Dla Michała Żebrowskiego znakiem firmowym jest piękna żona czy jednak teatr? I dlaczego Kasia Sokołowska otwarcie przyznaje, że słuchawka wrosła już w jej ucho?

  5 października na antenę TVN wchodzi nowy serial. O czym opowiada fabułą "Singielki"? Czy będzie hitem stacji? Dziennikarka Dzień Dobry TVN porozmawiała z odtwórcami głównych ról, między innymi Julią Kamińską i Filipem Bobkiem. Czy na ekranie ponownie stworzą parę?

  Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska zapytała gwiazdy o ich niezapomniane domówki. Jak lubi bawić się Rafał Maślak i jakie obecnie organizuje imprezy dla znajomych? Co było gwarantem dobrej zabawy na domówkach u Kasi Klich? Muzyka czy jedzenie?

  Determinacja, by zrobić karierę w mediach czasami jest bardzo duża. Doskonałym przykładem jest historia Kuby Ka, chłopaka z Trójmiasta, który zmienił się nie do poznania i obecnie próbuje swoich sił w Los Angeles. Jak powinni zachować się rodzice, gdy przygodę ze światem mediów chcą rozpocząć dzieci? Jak mądrze poprowadzić ich karierę? Porozmawialiśmy o tym z naszymi gośćmi, Dariuszem Zdrójkowskim, tatą bliźniaków, Agnieszką Jastrzębską, dziennikarką i Martą Żysko-Pałubą, psycholog.

  Ewa Minge, polska projektantka mody, to gwiazda, która niewątpliwie budzi ogromne zainteresowanie mediów. Na pierwszym planie jest jednak nie kariera zawodowa i osiągnięcia Ewy, a jej wygląd. Czy projektantka ma do siebie dystans? Co sama mówi o sobie i swojej urodzie? Ewa zdradziła również o czym marzy i gdzie nie jest rozpoznawalna. Z przymrużeniem oka o tym, kogo mogłaby zagrać w filmie powiedziała dziennikarce Dzień Dobry TVN Agnieszce Jastrzębskiej.

  Jesteście ciekawi, co specjalista od piękna dr n. med. Krzysztof Gojdź powiedział o naszych prowadzących? Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska zapytała doktora, jak mocno - jego zdaniem - Dorotę i Marcina nadgryzł w ciągu 10 lat ząb czasu. Kto z prezenterów Dzień Dobry TVN jest faworytem fachowca? Czy Marcin "malował" sobie włosy? Co zrobiłby nasz prowadzący, gdyby zaczął łysieć? :)

  Czy Patrycji Markowskiej czas się nie ima? Jak wokalistka dba o urodę? Dlaczego postanowiła zostać blondynką i czy korzysta z porad stylistów? Z artystką rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Między Jarkiem Kuźniarem a Agnieszką Jastrzębską doszło ostatnio do ostrzejszej wymiany zdań. Czyżby się nie polubili? Agnieszka postanowiła uciąć wszelkie plotki i ... dała Kuźniarowi buziaka! Jak na ten przypływ uczuć zareagowała Ania? ;)

  Dzień Dobry TVN za kulisami nowego talent-show "APLAUZ, APLAUZ". Nasza dziennikarka Agnieszka Jastrzębska rozmawiała z jurorką programu Anią Rusowicz o emocjach, jakie wywołuje u niej udział w programie. Tu najważniejsza jest rodzina. Czy widząc relacje rodzinne między uczestnikami, wokalista czuje ścisk w gardle? Co wzrusza Anię najbardziej? Jakie wspomnienia z dzieciństwa ma artystka i dzięki czemu potrafi doceniać dziś małe rzeczy? Czy Ania Rusowicz ma dystans do przeszłości?

  Młodsza córka Kingi Rusin podpisała niedawno kontrakt ze znaną agencją modelek. Czy dziennikarce odpowiada droga, jaką obrała jej pociecha? Jakie warunki stawia Kinga, by Iga mogła spełniać marzenia o karierze w modelingu? Czy Kinga Rusin jest wymagającą mamą? Z prowadzącą Dzień Dobry TVN rozmawiała dziennikarka Agnieszka Jastrzębska.

  Reporterka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska wypytała gwiazdy, ile dla nich znaczą ubrania. Czy ubrania poprawiają im humor? Reżyserka pokazów mody Kasia Sokołowska zdradziła nam, jak poprawia swoją kondycję i dlaczego lubi założyć szpilki. Swój przepis na dobry nastrój wyjawił nam również Krzysztof Gójdź. Czy ekspert od kobiecego piękna sam korzysta z zabiegów medycyny estetycznej? Która z naszych gwiazd od "shoppingu" woli sport, a dla kogo buty to prawdziwa obsesja? Będziecie zaskoczeni!