Agnieszka Jastrzębska

  Agnieszka Jastrzębska

  Czy w kwestii ubioru Sara Boruc doradza swojemu mężowi? Czy Artur Boruc jest posłusznym partnerem? I czy zdarzyło się, by w tajemnicy przed bramkarzem Sara wyrzuciła jego ubrania, które jej się nie podobały? Zapytała ją o to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Co słychać u Piotra Adamczyka? Aktor zaangażował się w charytatywną akcję na rzecz niechcianych i zapomnianych zwierząt. Dzienniarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska odwiedziła Piotra w stajni podczas sesji zdjęciowej. Adamczyk pozował z zaadoptowanym koniem do kalendarza "Wielcy małym". Dochód ze sprzedaży zostanie przekazany schroniskom

  O zmianach w życiu serialowej Elki, z odtwórczynią roli - Pauliną Chruściel - rozmawiała Agnieszka Jastrzębska. Dziennikarka Dzień Dobry TVN wróży serialowi świetlaną przyszłość. Dlaczego? Jaki związek z popularnością serialu ma styl głównej bohaterki?

  Co takiego wydarzyło się w życiu bohatera programu "Kto poślubi mojego syna?", że postanowił zrzucić zbędne kilogramy? Jak udało mu się zgubić, aż 20 kg i to w trzy miesiące? Czy rozpoznają go fanki, skoro nie poznała go nawet sama prowadząca show Agnieszka Jastrzębska?

  Małgorzata Rozenek słynie z perfekcyjnej figury. Jak gwiazda dba o sylwetkę? Ile godzin dzienne spędza na sali fitness? I czy ćwiczy razem ze swoim partnerem Radosławem Majdanem? Zapytała o to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Edyta Herbuś w spektaklu "Diva" wystąpiła obok Małgorzaty Bogdańskiej. Jak doświadczona aktorka ocenia grę początkującej Edyty? Jak warszawska publiczność przyjęła sztukę Diva? I jakie obawy towarzyszyły im przed wejściem na scenę? Z Małgorzatą i Edytą porozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Serial komediowy Web Therapy jest nowatorskim projektem stworzonym tylko do internetu. W roli głównej występuje Agata Kulesza. Gra kobietę, która wymyśliła sobie, że będzie prowadziła trzyminutowe sesje terapeutyczne w internecie. Zobaczcie, kto jeszcze zagrał w serialu i jak reagowała publiczność przybyła na konferencję prasową. Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska też tam była.

  Kilkanaście dni temu do Polski przyjechała jedna z żon Hollywood Kinga Korta. Podczas pobytu w naszym kraju zagrała w jednym z odcinków serialu "Szpital", którego premiera odbędzie się dzisiaj na antenie TVN. Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska zdradziła nam, że kolejną żoną Hollywood, która przyjedzie do Polski będzie... No właśnie, kto?

  Olivier Janiak przygotowuje dziesiątą edycję Kalendarza Dżentelmenów. W jubileuszowym wydaniu pojawi się prawie czterdzieści osób. Nie zabraknie również stałych dżentelmenów, do których należy m.in. Maciej Zakościelny. Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska wypytała Oliviera o szczegóły wydania kalendarza na 2016 rok. Będzie zaskakująco.

  Agencja polskiej top modelki Anny Jagodzińskiej rozesłała informację do mediów, że kończy z nią współpracę. Oficjalnym powodem rozstania jest to, że Ania od kilku lat nie jest gotowa do współpracy. Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska pokazała oświadczenie prawników Anny Jagodzińskiej, które jest odpowiedzią na informację agencji.

  Kuba Wesołowski i Antoni Pawlicki uchodzą za przystojnych mężczyzn. Czy kiedykolwiek usłyszeli, że są za ładni do roli? Aktorów zapytała o to dziennikarka Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Margaret lubi tatuaże. Ile miała lat, kiedy zrobiła sobie pierwszy tatuaż? Jak zareagowali rodzice, kiedy się o nim dowiedzieli? Dlaczego została wyrzucona z internatu? Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska zapytała piosenkarkę o jej grzeszki z młodości.

  Wiele pań twierdzi, że Maciej Zakościelny jest bardzo przystojnym mężczyzną. Co na to sam aktor? Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska zapytała Maćka, czy uroda przeszkadza mu w karierze.

  Już niedługo wybory Mistera Polski 2015. Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska była na zgrupowanie finalistów konkursu. Czy widzą już wśród siebie faworytów? Czy jest między nimi niezdrowa rywalizacja? Pilnują diety? Mają czas na ćwiczenia? Czy Rafał Maślak dawał im jakieś rady?

  Pierwszy numer Playboya ukazał się w 1953 roku. Wywołał sensację, ponieważ - oprócz wywiadów - zawierał zmysłowe, nagie zdjęcia kobiet, w tym Marilyn Monroe. W takiej formie ukazywał się przez 62 lata. Ostatnio jednak gruchnęła wieść, że magazyn zamierza zrezygnować w publikacji rozbieranych sesji. Co na to nasi goście: dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska, dziennikarz TVN Turbo Patryk Mikiciuk i dziennikarz radia ZET Damian Michałowski? Czy nagie kobiety znikną z polskiego wydania Playboya? Które z gwiazd wybiły się dzięki sesjom w Playboyu? Czy wśród polskich gwiazd i celebrytek były takie, które odmówiły magazynowi?

  Niedawno Marta Wierzbicka rozstała się ze swoim chłopakiem. Czy ma już nowego? Kim jest dla aktorki Błażej Baar? Zapytała o to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Już od jakiegoś czasu mówi się o wyjeździe z Polski Ilony Wrońskiej i Leszka Lichoty. Gdzie aktorzy Wyjeżdżają? Na jak długo? Z czym związany jest ten wyjazd? W związku z ich planami producenci serialu Na wspólnej musieli dopasować wątek Kingi - bohaterki granej przez aktorkę. Co się z nią stanie? A jak potoczą się losy męża Kingi - Michała? Z Iloną rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Gwiazda Disco Polo Eva Basta zaprosiła do współpracy Di Dżej Mietka - jednego z uczestników "Kto poślubi mojego syna?". Na planie teledysku do ich wspólnej piosenki pojawili się również inni, biorący udział w programie. Jak zmieniło się ich życie od czasu wyemitowania na antenie pierwszego odcinka programu? Czy mają teraz większe powodzenie? Rozmawiała z nimi dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Panuje opinia, że sportowcy mają sposoby na zmotywowanie się, nawet w najgorsze dni. Czy to prawda? Jak z obniżonym nastrojem radzi sobie pływaczka Otylia Jędrzejczak? Z czego czerpie przyjemność? Z Otylią rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska. A co motywuje Marcina Prokopa? Dowiedzieliśmy się również, co nasz prowadzący jadł dzisiaj na śniadanie :)

  Krótsze dni, brak słońca i jesienny deszcz obniżają niektórym nastrój. Jak radzi sobie z tym prezenterka pogody Dorota Gardias? Czy ma już za sobą trudny okres w swoim życiu, o którym rozpisywała się prasa? Zapytała o to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Piąta edycja Top Model już na półmetku. A co słychać u finalistów 4. edycji programu Michała Baryzy i Mateusza "Górala" Jarzębiaka? Jak potoczyły się ich kariery? Pracują tylko w modelingu? Czy krytyka, którą słyszeli w Top Model była dla nich budująca? Jak potoczyły się losy związku Mateusza i Olgi? Z modelami spotkała się dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Natalia Siwiec i jej mąż pobrali się jakiś czas temu w Las Vegas. Ślub nie jest jednak ważny w Polsce. Czy para planuje pobrać się jeszcze raz? Czy Natalia ma już upatrzoną suknię ślubną? I na jaki cel Siwiec odkłada do tzw. skarpety?

  Paulina Krupińska pod koniec lipca urodziła córkę. Czy mała Antosia jest absorbującym dzieckiem? I kto opiekuje się dziewczynką, kiedy Paulinę wzywają obowiązki zawodowe? Z modelką porozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Gościem Dzień Dobry TVN była Magdalena Lamparska. Okazuje się, że nieobecność aktorki na polskim rynku jest związana z jej zagranicznymi obowiązkami zawodowymi. Magda zagra w hollywoodzkiej produkcji. Jak udało jej się wygrać casting? I z jakimi gwiazdami przyjdzie Lamparskiej współpracować? Z aktorką o jej najbliższych planach porozmawiała Agnieszka Jastrzębska.

  -Nie mam co na siebie włożyć - to odwieczny dylemat większości kobiet. Czy problem ten dotyka także naszych gwiazd? Jakich odpowiedzi udzielały dziennikarce Dzień Dobry TVN Agnieszce Jastrzębskiej kobiety, a jakich mężczyźni? Kto zakłada na siebie to, co akurat leży na wierzchu? ;)

  Na to pytanie już niedługo odpowie dr Krzysztof Gojdź, który postanowił wydać książkę i zdradzić sekrety medycyny estetycznej w Polsce. Czy lekarz zdradzi które gwiazdy najchętniej odwiedzają jego gabinet? Zapytała o to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Czy macierzyństwo zmieniło Magdę Schejbal? Co z dawnym rozrywkowym życiem? Aktorka przyznała, że dzieci weryfikują wiele spraw. Co dokładnie? Zapytała o to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.