Agnieszka Jastrzębska

  Agnieszka Jastrzębska

  Luksus to pojęcie względne. Dla każdego oznacza co innego. Dla jednych są to drogie samochody, egzotyczne wakacje, a dla innych po prostu czas wolny spędzony z rodziną. Co jest luksusem dla gwiazd? Zapytała o to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Podobno szykuje się "trzydniowe weselicho", ale czy tak jest rzeczywiście? Agnieszka Jastrzębska postanowiła dowiedzieć się czegoś na temat planowanego ślubu Tomasza Karolaka i Violi Kołakowskiej. Zobaczcie, co udało się jej wyciągnąć od Oliviera Janiaka i Karoliny Malinowskiej, a co od głównych zainteresowanych.

  Agnieszka Jastrzębska wybrała się na piknik z okazji Dnia Dziecka zorganizowany przez firmę Apart. Spotkała się tam m.in.: z Małgorzatą Sochą, Dorotą Gardias, Tomaszem Karolakiem i Martą Żmudą Trzebiatowską. Jak gwiazdy i ich pociechy bawiły się na i pikniku? Zobaczcie.

  Według badań przeprowadzonych przez TNS Polska na zlecenie Black Red White - niemal 40 proc. Polaków chciałoby często lub bardzo często zmienić coś w swoim domu. Do studia Dzień Dobry TVN zaprosiliśmy Ewę Mierzejewską, ekspertkę od urządzania wnętrz, by porozmawiać o meblach modułowych, których wielofunkcyjność może inspirować do zmian.

  Mąż Romy Gąsiorowskiej - Michał Żurawski jest uczestnikiem programu TVN "Azja Express". W celu realizacji programu musiał wyjechać z Polski. Czy aktorka tęskni za mężem? Zapytała o to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska. Dowiedzieliśmy się również, że Marcin Meller ma super męża ;)

  Po informacji, że Antek Królikowski wygrał Agenta Gwiazdy dzięki sojuszowi z Macademian Girl w internecie pojawiły się głosy, że powinien podzielić się nagrodą z Tamarą. Co o tych kontrowersjach wokół finału myśli blogerka modowa? Rozmawiała z nią dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Pojawiły się plotki, że między Nataszą Urbańską a Januszem Józefowiczem nie ma zgody w kwestii planowania ich drugiego dziecka. Podobno artystka marzy o ciąży, a jej mąż jest przeciwny. Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska postanowiła sprawdzić te wiadomości u źródła.

  Niektórych wieczorów panieńskich nie można zapomnieć. Czy były na takich: Małgorzata Kożuchowska, Roma Gąsiorowska, Aleksandra Popławska, Anna Oberc i Magdalena Lamparska? Która z nich na swoim wieczorze panieńskim przebrała się za prostytutkę? Z aktorkami rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Maja Sablewska przyznała się dziennikarce Dzień Dobry TVN Agnieszce Jastrzębskiej do tego, że była okrutnym dzieckiem. Zobaczcie, jak uprzykrzała życie innym i czym lubiła się bawić. A jakim dziećmi byli: Anna Kalczyńska i Marcin Meller?

  Jakiś czas temu Radek Pestka zaliczył wpadkę, zamieszczając w internecie zdjęcie, na którym widać było jego przyrodzenie. Czy po tym skandalu przygotował z managerem "PR kryzysowy"? Jak wpadka wpłynęła na niego i jego pracę? Czy znowu jest aktywny w sieci? Ze zwycięzcą "Top Model" rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Niejedna gwiazda przyznaje się do tego, że stosuje jakąś dietę. A jakie ograniczenia w żywieniu wprowadzili: Filip Bobek, Natalia Siwiec, Julia Kamińska, Maja Sablewska, Grażyna Wolszczak, Natasza Urbańska, Beata Sadowska, Tamara Gonzalez Perea, Marcin Paprocki i Mariusz Brzozowski? Z gwiazdami rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska. Zobaczcie, co jada Marcin Meller podczas tzw. dnia świni i, co go wzrusza, kiedy ogląda serial "Mad Men" :)

  Czy dzieci znanych rodziców mają łatwiej, czy trudniej? Zofia Zborowska, podobnie jak jej rodzice, jest aktorką. Czy nazwisko pomogło jej w karierze? Czy odczuwa jakąkolwiek presję? Czy przejmuje się opiniami ludzi? Zapytała o to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Już po raz kolejny drużyna Teatru Kwadrat spotykała się na meczu charytatywnym i kolacji połączonej z aukcją. Czy między aktorami panuje rywalizacja na boisku? I na jaki cel zostaną przekazane pieniądze z aukcji? Zapytała o to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Marina Łuczenko wyszła za mąż za Wojciecha Szczęsnego. Para pobrała się na jednej greckich wysp. Termin uroczystości udało się małżonkom ukryć przed mediami. O szczegółach ceremonii i ślubnej kreacji wokalistki, w studiu Dzień Dobry TVN, opowiedziała Agnieszka Jastrzębska.

  Michał Wiśniewski nagrywa solowy album. Do współpracy nad płytą wokalista zaprosił Justynę Majkowską, która wiele lat temu śpiewa w zespole Ich Troje. Czy trudno było namówić Justynę do powrotu na scenę? Co robiła w czasie tych 13 lat przerwy? W teledysku zagrała z kolei córka Michała - Etiennette. Czy dziewczynce podobało się na planie? Sprawdziła to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Agnieszka Jastrzębska zapytała gwiazdy o przełomowe momenty w ich karierze. Czy na sukces trzeba ciężko pracować, czy wystarczy znaleźć się w odpowiednim miejscu i o odpowiednim czasie? Ile w show-biznesie znaczy osobowość? Dla Dawida Wolińskiego jest kluczowym składnikiem sukcesu. Jak Michał Szpak i Rafał Maślak zjednali sobie fanów?

  Agnieszka Jastrzębska spotkała się z Ewą Minge we Wrocławiu na planie hollywoodzkiej produkcji. W filmie "Dolina bogów" zagrają takie gwiazdy jak: Josh Hartnett, John Malkovich, Berenice Marlohe. Projektantka w filmie Lecha Majewskiego będzie odpowiedzialana za kostiumy. Co przekonało ją do tej współpracy? I czy gwiazdom podobają się kreacje zaprojektowane przez Ewę Minge?

  Susan Sarandon ma świetne kontakty ze swoimi dziećmi, a to wcale nie jest takie powszechne w Hollywood. To między innymi o tym rozmawiała z naszą dziennikarką Agnieszką Jastrzębską. Cały wywiad z aktorką zobaczycie w Dzień Dobry TVN w niedzielę.

  Na Festiwalu Filmowym w Cannes obecna była nasza wysłanniczka Agnieszka Jastrzębska. Dziennikarka Dzień Dobry TVN rozmawiała z Karimem Rahmanem, głównym makijażystą Loreal Paris. Karim dba o to, by gwiazdy na czerwonym dywanie wyglądały spektakularnie. Jakie w tym sezonie obowiązują trendy w makijażu? Powinniśmy skupić się na oczach czy ustach? I czy trudno przekonać gwiazdy do makijażowych nowości?

  Agnieszka Jastrzębska wróciła z filmowego Festiwalu w Cannes. Spotkała tam nie tylko ze światowymi gwiazdami. Dziennikarka Dzień Dobry TVN rozmawiała również z Grażyną Torbicką, która pokazała się tam w zupełnie nowej roli. Jakiej?

  Anja Rubik zagrała w teledysku do piosenki Mary Komasy "Lost me". Etiudę wyreżyserował brat wokalistki, Jan Komasa. W teledysku gwiazdy występują nago. Z jakim przyjęciem spotkało się odważne nagranie? W studiu Dzień Dobry TVN opowiedziała o tym Agnieszka Jastrzębska.

  Piłkarze biegają po boisku w sportowych uniformach. Na salonach zadają szyku w dobrze skrojonych garniturach. Czy styl jest dla nich ważny? Czy ktoś pomaga im podczas zakupów? Według Małgorzaty Sochy piłkarze ubierają się na tyle dobrze, że są inspiracją dla wielu innych mężczyzn. Co inne gwiazdy sądzą o stylu piłkarzy? Zapytała o to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Anja Rubik wystąpiła w teledysku do utworu Mary Komasy. Wideoklip został pokazany ostatniego dnia Festiwalu Netia Off Camera. Przez wielu może zostać uznany za bulwersujący, ponieważ obie Panie pokazują się w nim nago. O pracy nad projektem Anja i Mary powiedziały dziennikarce Dzień Dobry TVN Agnieszce Jastrzębskiej.

  Czy w dzisiejszych czasach artystom łatwo o niezależność? Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska zapytała o to Bartłomieja Topę, Anję Rubik, Dariusza Gajewskiego, Dawida Wolińskiego i Dominikę Kulczyk.

  Fotograf i juror polskiej edycji Top Model - Marcin Tyszka - współpracuje ze światowymi gwiazdami. Fotografował między innymi Ritę Orę. Jak Marcin wspomina pracę z wokalistką? I z którymi gwiazdami najbardziej lubi pracować? Zapytała o to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Michał Szpak będzie reprezentował nasz kraj w Sztokholmie podczas Eurowizji. Chwilę przed wylotem z wokalistą spotkała się dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska. Jakie towarzyszą mu emocje przed konkursem? Czy spodziewał się takiego pożegnania na lotnisku? Jakie przygotował stylizacje na swój występ?

  Małgorzata Socha skończyła ostatnio 36 lat. Jak aktorka świętowała urodziny? Czy ma kompleksy z powodu swojego wieku? Zapytała ją o to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Gwiazdy bardzo rzadko pojawiają się na czerwonym dywanie w płaskim obuwiu. Choć sportowe buty są wygodne, to na branżowych imprezach jest to traktowane jako absolutne faux pas. Jakich sposób imają się gwiazdy, by wytrzymać w szpilkach cały wieczór? Jak opanować tę niełatwą sztukę chodzenia na obcasach? Zapytała o to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Czy po udziale w "Agnecie" jego uczestnicy znają się na ludziach? Co ich jeszcze zaskakuje? Czy zbytnia ufność przeszkadza czy pomaga w relacjach międzyludzkich? Zapytała o to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Ruszyły castingi do nowej edycji "Top Model". Jak swoje początki w programie wspomina prowadząca show - Joanna Krupa? Dlaczego nie wierzyła, że uda jej się przejść casting? Co było wówczas dla niej najtrudniejsze? Z modelką rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.