Agnieszka Jastrzębska

  Agnieszka Jastrzębska

  Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski wzięli w wakacje ślub. Jak takie wydarzenie udało im się utrzymać w tajemnicy? Czy ślub odbył się w Warszawie? Ilu gości zaprosili? Zapytała o to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Podczas premiery serialu "Na noże" dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska zapytała gwiazdy o to, co i dla kogo gotują. Weronika Książkiewicz zdradziła, że gotuje tylko dla swojego syna. Co jest jego ulubioną potrawą? Na jakiej diecie jest Piotr Głowacki? I co Katarzyna Warnke gotuje dla swojego męża Piotra Stramowskiego?

  Siódmy Bal Fundacji TVN "Nie jesteś sam" to największe wydarzenie sezonu. Jak gwiazdy wspominają swoje poprzednie bale? Dla kogo duet Paprocki & Brzozowski zaprojektował suknię? Zapytała o to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Bal Fundacji TVN to wielkie wydarzenie towarzyskie, ale przede wszystkim charytatywne. Punktem kulminacyjnym balu była aukcja, z której dochód zostanie przekazany podopiecznym Fundacji TVN "nie jesteś sam". Co można było wylicytować? I jak na Balu Nocy Letniej bawiły się gwiazdy? Sprawdziła to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Ostatnio w życiu Hanny Lis nastąpiło sporo zmian. Rozstała się ze stacją, w której prowadziła jeden z programów informacyjnych i wzięła udział w Azja Express. Ma przed sobą także inne wyzwania. Jakie? Powiedziała o nich dziennikarce Dzień Dobry TVN Agnieszce Jastrzębskiej.

  Ślub Małgorzaty Kożuchowskiej cieszył się sporym zainteresowaniem mediów. Jak aktorka wspomina ceremonię zaślubin? Czy stresowała ją obecność kamer i aparatów fotograficznych? Z Małgorzatą Kożuchowską rozmawiała Agnieszka Jastrzębska. Natomiast Tamarę Arciuch dziennikarka Dzień Dobry TVN zapytała o ciążę i sposób na udany związek.

  Agnieszka Szulim i Piotr Woźniak-Starak wzięli ślub. W Dzień Dobry TVN dziennikarka Agnieszka Jastrzębska powiedziała, ile sukien ślubnych miała panna młoda i gdzie odbyła się uroczystość. Mogliśmy również zobaczyć zdjęcia wykonane parze w tym dniu. Czy Agnieszka Szulim przyjęła nazwisko męża?

  Serial Druga szansa pokazuje świat show-biznesu. Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska zapytała grające w nim gwiazdy, jak wyglądały ich pierwsze kroki właśnie w show-biznesie i jak się w nim odnajdują. Zobaczcie, co powiedzieli: Rafał Królikowski, Bartłomiej Topa, Małgorzata Kożuchowska, Mikołaj Roznerski, Tamara Arciuch, Paweł Domagała i Wojciech Mecwaldowski.

  Nie mamy wątpliwości, że program "Azja Express" będzie hitem jesiennej ramówki i będziecie go oglądać z wypiekami na twarzy. Dziennikarka Agnieszka Jastrzębska uważa, że takiego programu jeszcze nie było w polskiej telewizji. Zaś projektant Łukasz Jemioł mówi o tym programie, że to będzie "Indiana Jones". W tym programie, który prowadzi Agnieszka Szulim, bardzo znane gwiazdy pokazują swoją drugą twarz. Z uczestnikami "Azji Express", podczas konferencji prasowej, spotkała się Agnieszka Jastrzębska.

  Niedawno odbyła się konferencja, na której przedstawiono jesienną ramówkę TVN. Wybrała się tam dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska, aby pokazać Wam, jakie nowości przygotowała dla widzów stacja. O co prosiła producentów serialu Druga szansa Małgorzata Kożuchowska? :)

  Dwa Brzegi to festiwal cieszący się dużym zainteresowaniem fanów wydarzeń kulturalnych. To tu prezentuje się m.in. cenne filmy polskie i zagraniczne, spektakle teatralne oraz wystawy. Do Kazimierza nad Wisłą pojechała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska, aby z aktorką Beatą Kawką i dyrektor artystyczną festiwalu Grażyną Torbicką porozmawiać o atmosferze Dwóch Brzegów.

  Niektóre gwiazdy lubią bawić się modą. Dziennikarce Dzień Dobry TVN Agnieszce Jastrzębskiej o swoich modowych szaleństwach powiedziały: Karolina Malinowska, Zofia Ślotała i Omenaa Mensah.

  Zaczyna się sezon urlopowy. Co zamierzają w tym czasie robić: Dawid Woliński, Joanna Krupa, Grzegorz Hyży, Karolina Gilon i Zofia Ślotała. Czy latem odbędzie się ślub Małgorzaty Rozenek i Radka Majdana? Zapytała o to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Trwają Mistrzostwa Europy w piłce nożnej.Który z piłkarzy grający na Euro 2016 zasługuje na miano najprzystojniejszego? Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska zapytała o to m.in. Martę Żmudę Trzebiatowską, Magdę Gessler, Tamarę Gonzalez Pereę, Joannę Krupę, Małgorzatę Rozenek. Marcin Meller powiedział, jak podczas meczów Euro bawią się jego koleżanki :)

  Rozpoczęły się zdjęcia do nowej edycji MasterChefa. Z tej okazji dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska postanowiła zapytać napotkane na planie programu gwiazdy, czy zdarza się im jeść w pracy. Zobaczcie, co powiedzieli: Joanna Krupa, Aldona Jankowska, Michel Moro i Magda Gessler. Znana restauratorka powiedziała również, dzięki czemu jest w "ósmym niebie".

  Rozbierane zdjęcia zagranicznych gwiazd często pojawiają się w Internecie. Czy polskie gwiazdy robią sobie takie zdjęcia? A może brały udział w nagich sesjach zdjęciowy? Zapytała je o to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska. Zobaczcie, co powiedzieli jej: Magda Gessler, Marek Bukowski, Sylwia Gliwa, Radosław Majdan i Dawid Woliński?

  Zakończyły się zdjęcia do pierwszej serii serialu "Singielka". Jak wakacje spędza Julia Kamińska? Gdzie wyjeżdża? O wakacyjne plany aktorki zapytała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Co Magdę Mielcarz sprowadza do Polski? Czy aktorka przyjechała odwiedzić rodzinę czy ma to związek z nowym, zawodowym projektem? Czy gwiazda przyleciała do kraju z całą rodziną i czy uczy córki języka polskiego? Z aktorką rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Wielkimi krokami zbliża się ślub Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana. Czy to prawda, że para kilkakrotnie zmieniała datę uroczystości? Co w czasie przygotowań zaskoczyło Małgorzatę Rozenek? I dlaczego nie udało im się zorganizować przyjęcia tylko dla najbliższych? Zapytała o to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Ślub Agnieszki Szulim budzi w mediach ogromne emocje. Wszyscy zastanawiają się, gdzie zostanie zorganizowana uroczystość oraz w jakiej kreacji pójdzie do ołtarza gwiazda. Jak dowiedziała się Agnieszka Jastrzębska, suknię dziennikarski zaprojektuje duet: Blanka Jordan i Zuzanna Wachowiak. Jak będzie wyglądać suknia Szulim?

  Czy polskie gwiazdy są przygotowane do tego, by w wakacje zaprezentować się w stroju kąpielowym na plaży? Ile miesięcy wcześniej, przed urlopem, zaczynają pracować nad sylwetką? I ile ważą? Sprawdziła to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska. Co powiedziała jej Anna Kalczyńska, Kamila Szczawińska, Karolina Gilon, Małgorzata Socha, Joanna Krupa, Małgorzata Rozenek, Weronika Książkiewicz, Zosia Ślotała i Filip Bobek?

  Borys Szyc opublikował na swoim portalu społecznościowym zdjęcie z córką. Okazuje się, że Sonia jest wykapaną kopią ojca. Czy są do siebie podobni również z charakteru? Z aktorem rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Jesienią na antenie TVN zobaczymy nową edycję "Top Model". Okazuje się, że w castingach udział weźmie siostra Jakoba Kosela, uczestnika poprzedniej edycji. Czy popularny brat wybiera się z nią na casting? Jakie ma rady dla Julki? Zapytała go o to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  z początkiem wakacji na antenie TVN zobaczymy premierowe odcinki "Projekt Lady". Jakich treści możemy się spodziewać w programie? Kim są jego uczestniczki? Czy program zmienił ich życie? I czy Małgorzacie Rozenek, prowadzącej pogram, udało się zbudować nić porozumienia z jego bohaterkami? Zapytała o to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  W czerwcu w Warszawie fani muzyki mogą usłyszeć najlepszych polskich artystów na jednej scenie. Inicjatywa wspólnego koncertowania spodobała się zwłaszcza wykonawcom. Dlaczego? Jak oceniają poziom festiwalu? Zapytała o to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Jazda konna to elitarny sport, którym pasjonuje się wiele polskich gwiazd. O ich doświadczenia jeździeckie zapytała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska. Kiedy jeździectwo zaczęła trenować Kinga Rusin? I kto zaraził Piotra Kraśko miłością do tego sportu?