Agnieszka Jastrzębska

  Agnieszka Jastrzębska

  Przez kotlety mielone i makówki do serca? Viola Kołakowska i Tomasz Karolak opowiedzieli dziennikarce Dzień Dobry TVN Agnieszce Jastrzębskiej o początkach znajomości i życiu od kuchni.

  Blogerka Jessica Mercedes ma zaledwie 23 lata, a już została okrzyknięta ikoną polskiej mody. Jakie były jej początki w show-biznesie? Z celebrytką rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Jak popularni i lubiani radzą sobie z odgrywaniem samych siebie? Agnieszka Jastrzębska zdradza nam nazwiska gwiazd występujących w najnowszym odcinku "Drugiej szansy", którego fragmenty pokazaliśmy przedpremierowo w Dzień Dobry TVN!

  Fani Agnieszki Chylińskiej doczekali się po siedmioletniej przerwie nowej płyty piosenkarki. Na koncert rozpoczynający trasę promocyjną przybyły tłumy, w tym gwiazdy takie jak Maja Sablewska i Igor Herbut. Co sądzą o "Królowej łez"? Relację z koncertu przygotowała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Polsko-amerykańska Fundacja Mody zorganizowała Fashionweek, na który zaproszeni zostali młodzi, zdolni projektanci z Polski. Czyja kolekcja wzbudziła szczególne zainteresowanie kupców zza oceanu? Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska wybrała się do Nowego Jorku, aby sprawdzić, jak nasza moda radzi sobie w Stanach Zjednoczonych, a w studio opowiedziała o swoich wrażeniach z podróży.

  Saleta: "Nie żyję po to, żeby jeść tylko jem po to, żeby żyć". Mimo, że w jedzeniu głównie zwraca uwagę na jego kaloryczność, to i tak córki często proszą go by przygotował im hamburgera "bo podobno robi najlepsze". Agnieszka Jastrzębska spytała też Przemysława Saletę o jego kulinarne grzechy. Czy mistrz lubi sobie pofolgować? :)

  Kto pozwala na odrobinę słodkiego szaleństwa, a u kogo w domu w ogóle nie ma słodyczy? Agnieszka Jastrzębska spytała gwiazdy, czy pozwalają swoim dzieciom jeść słodycze bez ograniczeń!

  Z Odetą Moro o zasadach rządzących randkowaniem i gotowaniem rozmawiała Agnieszka Jastrzębska. A Wy zdobywacie serca partnerów przez żołądek? Zdarza się Wam gotować na pierwszej randce? ;-)

  Agnieszka Jastrzębska wybrała się na wielki koncert Michała Szpaka, podczas którego odebrał platynową płytę. Artysta zaprosił nas do swojej garderoby i ... przedstawił nam swoją siostrę Marlenę! O fenomenie artysty rozmawialiśmy też z Agnieszką w studiu Dzień Dobry TVN.

  Małgorzata Rozenek-Majdan po raz pierwszy pojawiła się publicznie z synami. Dlaczego zdecydowała się na ten krok? Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska miała też okazję porozmawiać z dziećmi Małgosi. Jak się uczą?

  Niektórzy rodzice marzą, aby dzieci poszły w ich ślady. A jak jest w przypadku Małgorzaty Rozenek-Majdan, Violi Kołakowskiej, Tomasza Karolaka, Olgi Borys, Moniki Mrozowskiej i Omeny Mensah. Czym interesują się ich dzieci? Sprawdziła to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Rafał Mroczek został ojcem. Jak się czuje w tej roli? Czy zarwał już kilka nocy? Zapytała go o to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Radosław Majdan zaangażował się w akcję mającą na celu zebranie pieniędzy na rehabilitację sparaliżowanego piłkarza Polonii Rafała Kośca. W niedzielę Radek wziął udział w meczu charytatywnym między kadrą Polonii, która w 2000 r. zdobyła mistrzostwo Polski a reprezentacją artystów. Z Radosławem i Rafałem rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska. Jakim wynikiem zakończył się mecz?

  Na planie Drugiej szansy odbył się pokaz mody kolekcji zaprojektowanej przez Dorotę Williams, która na co dzień ubiera aktorów tego właśnie serialu. Kto z jej przyjaciół pojawił się na pokazie? Sprawdziła to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Katarzyna Bujakiewicz rzadko chodzi na pokazy mody. Dotychczas była tylko na trzech takich wydarzeniach. Aktorka wspiera przede wszystkim projektantów pochodzących z Poznania. Dlaczego? Z Kasią Bujakiewicz rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Mąż Romy Gąsiorowskiej Michał Żurawski bierze udział w programie „Azja Express”. Czy aktorka rozważała propozycję, by do Azji pojechać razem z mężem? Dlaczego się nie zdecydowała? Czego się obawiała najbardziej? Zapytała o to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Jednym z uczestników „Azja Express” jest Michał Żurawski. Czy żona aktorka ogląda program? Jak ocenia w nim swojego męża? Z Romą Gąsiorowską rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Joanna Jarmołowicz to jedna z głównych bohaterek serialu „Na noże”. Aktorka bardzo rzadko pojawia się na imprezach branżowych. Agnieszka Jastrzębska spotkała Joannę na jednym z pokazów mody. Jak ocenia polski show-biznes?

  Plan filmowy jest podatnym miejscem na nawiązywanie bliższych znajomości. Czy Weronice Książkiewicz zdarzyło się zakochać w swoim filmowym parterze? Zapytała o to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Michał Piróg wziął udział w ukraińskiej edycji YCD. Pełni tam funkcję gościnnego jurora. Jak ocenia poziom tamtejszych tancerzy? Co zaskoczyło go najbardziej podczas realizacji programu? Z choreografem rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Trwają przygotowania do kolejnej edycji "Agenta". Produkcja złożyła ofertę wyjazdu między innymi Patrici Kazadi. Aktorka choć jest fanką programu odmówiła udziału. Dlaczego? Z Patricią rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Z niedzieli na poniedziałek w jednym z paryskich hoteli Kim Kardashian została okradziona. Zginęła jej biżuteria o wartości 14 mln dolarów. Podobno gwieździe ukradziono pierścionek zaręczynowy. O kulisach zajścia w studiu Dzień Dobry TVN opowiedziała Agnieszka Jastrzębska.

  8 października Miss Polski Magdalena Bieńkowska wyleci do Japonii, by przygotowywać się do wyborów Miss International. O przygotowaniach do wyjazdu z miss rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska. Jakie kreacje Magda zaprezentuje na konkursie? Ile zabiera ze sobą walizek? I czy ma tremę?

  Byli uczestnicy "Top Model" często biorą udział w polskich pokazach mody. Reżyseruje je Katarzyna Sokołowska, która również zasiada w jury programu TVN. Czy byłych uczestników "Top Model" traktuje inaczej niż innych modeli? Ma do nich sentyment? Zapytała ją o to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Joanna Brodzik bardzo rzadko pojawia się publicznie. Tym razem aktorka zaangażowała się w akcję na rzecz chorych dzieci na białaczkę. Joanna sama jest zarejestrowana w bazie danych potencjalnych dawców szpików. Z aktorką rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Aleksandra Konieczna za rolę w "Ostatniej rodzinie" w Gdyni otrzymała nagrodę dla najlepszej aktorki. Szerszej publiczności Pani Aleksandra jest znana z serialu TVN „Na Wspólnej”. Czy aktorka lubi swoją postać, czyli Honoratę Leśniewską? Zapytała o to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  W "Agencie" Tamara Gonzalez Perea zaszła aż do finału. Czy teraz ogląda program „Azja Express”? Komu kibicuje? Czy sama wybrałaby się w taką podróż? I kogo zabrałaby? Zapytała ją o to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.