Porady

Potrzebujesz więcej miejsca w szafie dziecka? Ten sprytny trik rozwiąże wiele problemów

Porady

Autor:
Nastazja
Bloch
Młoda mama z dzieckiem na rękach
Joana Lopes / EyeEm/GettyImagesJak układać ubranka dziecka?

Wszyscy rodzice dobrze wiedzą, jak ciężko jest zachować przy dzieciach domowy porządek. Ubranka, pieluszki, szlafroczki i wiele innych mniej lub bardziej przydatnych dodatków. Jak więc okiełznać szafy i zminimalizować ich zawartość? Swój sposób na TikToku zdradziła pewna mama.

Sposób na porządek w szafie

Jeśli zastanawiacie się, jak przechowywać rzeczy dzieci, by nie zajmowały one całej szafy mamy dla was świetny patent. Jedna z użytkowniczek TikToka podzieliła się trikiem na porządek w mieszkaniu. Macy McCaslin, mama dwójki dzieci zdradziła, co robi ze śpioszkami swojej pociechy. Metoda ta jest naprawdę banalna. Na czym dokładnie polega?

Wystarczy odwrócić ubranka do góry nogami i zapiąć je na wieszaku po kilka sztuk. Dzięki temu nie tylko uporządkujemy nasze rzeczy, ale także będzie nam łatwiej rozeznać się, co jest w szafie. Zobaczcie, jak zrobić to krok po kroku.

Gwiazdy o macierzyństwie

Rodzicielstwo bliskości – przepis na szczęśliwe dziecko?
Rodzicielstwo bliskości – przepis na szczęśliwe dziecko? Dzień Dobry TVN
wideo 2/3

Układanie ubranek dziecięcych - sposoby

Pod filmikiem kobiety pojawiło się wiele komentarzy. Matki dziękowały tiktokerce za przydatne porady, dzięki którym w ich szafach w końcu zapanował porządek i przestrzeń. - "A myślałam, że po prostu nie mam wystarczająco dużo miejsca w szufladach. Będę tak robić", "Supersprytne! Będę tak robić" - komentowały filmik internautki.

Zobacz także:

Autor:Nastazja Bloch

Źródło zdjęcia głównego: Joana Lopes / EyeEm/GettyImages

Pozostałe wiadomości