Mama oddała dwumiesięczne dziecko do żłobka. "Takie maleństwo? Współczuję"

Autor:
Aleksandra
Matczuk
Źródło:
Mjakmama24.pl/TikTok
Pierwszy dzień w żłobku - czy jest się czego bać?
Pierwszy dzień w żłobku - czy jest się czego bać?Dzień Dobry Wakacje
wideo 2/18

Pewna mama pokazała na TikToku nagranie z dnia, w którym po raz pierwszy oddała dziecko do żłobka. Jej pociecha miała jedynie dwa miesiące, co bardzo nie spodobało się internautom. Stwierdzili oni, że to za wcześnie, by rozstawiać się z bobasem na tak długo.

Dziecko w żłobku

Powrót do pracy po urodzeniu dziecka bywa trudny. Musimy zadbać o to, by podczas naszej nieobecności maluch miał jak najlepszą opiekę. Niektórzy rodzice zostawiają pociechy w rękach rodziny np. dziadków, inni oddają je do żłobka, gdzie trafiają już nawet kilkumiesięczne bobasy.

Pewna mama podzieliła się na TikToku nagraniem, na którym uwieczniła jak po raz pierwszy zanosi dwumiesięczną córeczkę do żłobka. Na krótkim filmie widać, że kobieta ma wątpliwości czy na pewno postępuje dobrze. - Jeszcze nie jest za późno, aby wrócić, możemy się odwrócić - powiedziała do partnera.

Rodzice poczuli wolność

Para zdecydowała się nie zmieniać swojego zdania, a ich dwumiesięczna córeczka trafiła w ręce opiekunki. Chwilę później partner zapytał mamę jak czuje się z tym, co zrobili. Kobieta spuściła głowę i dodała z uśmiechem: "Jesteśmy wolni". Mężczyzna również miał dobry humor i zaproponował ukochanej śniadanie na mieście.

W komentarzach zawrzało. Wiele internautek, które również są mamami skrytykowało postępowanie kobiety. Twierdziły, że dwa miesiące to zdecydowanie za wcześnie, by oddawać dziecko do żłobka. - "Takie maleństwo? Współczuję", "Rok macierzyńskiego w Polsce to jest zbawienie, a i tak się martwię, jak zostawić roczne dziecko", "Boże mi serce pękało jak oddawałam roczną córkę do niani. Z drugą byłam już do etapu przedszkola i żałuję, że pierwszą tak oddałam", "Ja bym się czuła z tym okropnie" - czytamy pod nagraniem na TikToku.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Aleksandra Matczuk

Źródło: Mjakmama24.pl/TikTok

Źródło zdjęcia głównego: GettyImages/Images By Tang Ming Tung/TikTok/Nikadiwa

Pozostałe wiadomości