Szypułkowanie truskawek słomką. Dorota Wellman: "Geniusz prostoty"

Sylwia Garska, Krzysztof Skórzyński i Dorota Wellman
Źródło: Dzień Dobry TVN
Patent na szypułkowanie truskawki za pomocą słomki
Patent na szypułkowanie truskawki za pomocą słomki
Najlepszy pizzaiolo
Najlepszy pizzaiolo
Najstarszy dostawca pizzy w Polsce
Najstarszy dostawca pizzy w Polsce
Jesienna pizza Oli Juszkiewicz
Jesienna pizza Oli Juszkiewicz
Przygotował III najlepszą pizzę na świecie
Przygotował III najlepszą pizzę na świecie
#BezCukru 2. Pizza Paweł o śmierci partnera
#BezCukru 2. Pizza Paweł o śmierci partnera
Pizza a la Polan
Pizza a la Polan
TikTok potrafi być prawdziwą kopalnią zaskakujących pomysłów. Prowadzący Dzień Dobry TVN - Dorota Wellman i Krzysztof Skórzyński, z pomocą znanej z "MasterChefa" Sylwii Garskiej sprawdzili patent na szypułki truskawek. Czy trik z sieci rzeczywiście okaże się praktyczny?

Patent na truskawkowe szypułki

Szypułkowanie truskawek bywa kłopotliwe, jak sie okazuje - internet zna metody, które mogą okazać się pomocne w kuchni. Krzysztof Skórzyński, Dorota Wellman i Sylwia Garska próbowali wydrążyć owoc tak, by pozbyć się szypułki. Jak się okazało - zadanie wcale nie było takie proste, na jakie wyglądało na jednym z tiktokowych nagrań. Na pomoc ruszył Mateusz Hładki, który po prostu oderwał zieloną część przysmaku.

- Czekaj, czekaj, zepsujmy już wszystkie truskawki. [...] Geniusz prostoty - śmiała się Dorota Wellman.

Koło Smaków w Dzień Dobry TVN - sprawdzamy kuchenne triki

Kuchenne triki z TikToka w Dzień Dobry TVN to codzienne wyzwanie, któremu poddawani są gospodarze śniadaniowego programu. Koło Smaków, którym zakręcił Mateusz Hładki wyznaczyło kolejne zadanie, przed którym staną prowadzący. Tym razem, z drobną ingerencją reportera, padło na obieranie granatu, co wystraszyło nieco Krzysztofa Skórzyńskiego.

- Bierzesz granat, przecinasz na pół, stukasz drewnianą łyżką, wszystko samo wypada - uspokoiła prezentera Dorota Wellman.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Zobacz program na platformie VOD.pl. Wszystkie odcinki oraz Dzień Dobry TVN Extra znajdziesz też na Player.pl

Skocz do sklepu TVN!
Skocz do sklepu TVN!

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor: Zofia Wierzcholska

Źródło zdjęcia głównego: ddtvn

podziel się:

Pozostałe wiadomości