Styl życia

Ta modelka postawiła sobie jeden cel. Chce mieć największe pośladki na świecie

Styl życia

Autor:
Nastazja
Bloch
Pośladki

Każdy z nas kreuje własny ideał piękna. Jedni pragną zrzucać nadprogramowe kilogramy, inni marzą o tym, aby przytyć. 26-letnia modelka ze Szwecji postawiła sobie jasny cel. Chce zostać posiadaczką największych pośladków na świecie. Jak chce to osiągnąć? Efektami pochwaliła się w mediach społecznościowych.

Natasha Crown - największe pośladki na świecie

Ma 26-lat i nietypowy plan na życie. Natasha Crown, szwedzka modelka pewnego dnia zamarzyła, by mieć duże pośladki. Początkowo regularnie ćwiczyła na siłowni i próbowała wypracować sylwetkę marzeń. Szybko zdała sobie jednak sprawę, że samymi treningami nie osiągnie tak spektakularnego efektu, na jaki liczyła.

Porady dietetyków

Czy makaron tuczy?
Czy makaron tuczy?Dzień Dobry TVN
wideo 2/12

W osiągnięciu celu pomogło jej sześć operacji plastycznych. Pierwszą wykonała w wieku 20 lat. Wszystkie zabiegi te kosztowały ją jednak ponad 100 tys. funtów.

Natasha Crown – operacja powiększania pośladków

Apetyt rośnie w miarę jedzenia. W tym przypadku nie było inaczej. Po pierwszej udanej operacji Natasha wraz z lekarzem planowała kolejną. Dziewczynie zależało przede wszystkim na tym, aby efekt był jeszcze bardziej widoczny. W tym celu przytyła 20 kilogramów.

- Wiedziałam, że im więcej tłuszczu będę miała, tym większa będę. Postanowiłam więc dużo przytyć - wytłumaczyła.

Skąd u modelki wzięły się takie upodobania? 26-latka wyjaśniła, że lubi wyróżniać się na tle innych kobiet ze swojego kraju. I choć dla większości ideałem piękna jest szczupła sylwetka, ona sama uważa, że "prawdziwa kobieta musi mieć krągłości".

Operacja plastyczna pośladków to niejedyny zabieg, na jaki zdecydowała się Szwedka. Modelka poprawiła także swój biust, podbródek, usta i kości policzkowe. W mediach społecznościowych chwali się nowym wizerunkiem, a jej konto obserwuje milion osób.

Zobacz także:

Autor:Nastazja Bloch

Źródło zdjęcia głównego: FluxFactory/Getty Images

Pozostałe wiadomości