Ramówka

"Ślub od pierwszego wejrzenia 7". Patrycja i Adam złożyli przysięgę małżeńską. "Wiedziałam, że zacznę płakać"

Ramówka

Autor:
Magdalena
Brzezińska
Adam ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia 7"

W czwartym odcinku programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" nie zabrakło wzruszających momentów. Patrycja i Adam zjawili się w Urzędzie Stanu Cywilnego, by złożyć przysięgę małżeńską. "Spojrzałam na niego, ale od razu się odwróciłam. Nie chciałam patrzeć" - wyznała 27-latka po zakończeniu ceremonii. Czy parze udało się odnaleźć wspólny język?

"Ślub od pierwszego wejrzenia 7" - ślub Patrycji i Adama

Miłośnicy programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" z niecierpliwością oczekiwali na moment, w którym Patrycja i Adam będą mieli szansę po raz pierwszy spojrzeć w sobie w oczy. Nie da się ukryć, że spotkanie pary w Urzędzie Stanu Cywilnego przebiegło w nerwowej atmosferze. Panna młoda od początku nie kryła emocji związanych ze ślubem.

"Ślub od pierwszego wejrzenia"

Ach, co to był za ślub
Ach, co to był za ślub Dzień Dobry TVN
wideo 2/4

- Spojrzałam na niego, ale od razu się odwróciłam (...). Nie chciałam patrzeć - wyznała Patrycja, dając tym samym do zrozumienia, że pierwsze chwile spędzone u boku męża przysporzyły jej stresu. - Zdaję sobie z tego sprawę, że wchodziłam z łzami w oczach, jakbym była zmuszona czy cokolwiek, ale po prostu emocje tak przeze mnie przemawiały, że nie mogłam tego w ogóle powstrzymać - stwierdziła 27-latka.

Ostatecznie uczestnicy eksperymentu odważyli się powiedzieć sakramentalne "tak". Co więcej, z nieskrywanym zaskoczeniem odkryli, że łączy ich wspólna pasja. Patrycja pracuje na co dzień w piekarni, natomiast Adam przez wiele lat spełniał się w zawodzie kucharza. Okazało się, że oboje interesują się gastronomią. Czy udało im się odkryć więcej podobieństw, mających niebagatelny wpływ na dalszy przebieg ich znajomości?

- Myślę o tym, że może coś z tego być, ale nie nastawiam się jakoś bardzo mocno - ocenił Adam.

Zobacz wideo: Co słychać u bohaterek "Ślubu od pierwszego wejrzenia"? 

Co słychać u bohaterek „Ślubu od pierwszego wejrzenia”?
Co słychać u bohaterek „Ślubu od pierwszego wejrzenia”? Źródło: Dzień Dobry TVN

"Ślub od pierwszego wejrzenia 7" - Agnieszka i Kamil

W czwartym odcinku "Ślubu od pierwszego wejrzenia" Agnieszka i Kamil mieli szansę lepiej się poznać. Romantyczny wyjazd nad morze, jak również długie, niezwykle szczere rozmowy bardzo ich do siebie zbliżyły.

- Powiedzieliśmy sobie o takich rzeczach, o których nie wie dużo osób i które są tylko dla nas - wyznała 29-latka, a jej słowa natychmiast spotkały się z potwierdzeniem ze strony męża. - Rozmawialiśmy trochę o byłych związkach, o planach na przyszłość. O tym, że chcielibyśmy dać temu szansę, zobaczyć jak to będzie. Nastawiamy się pozytywnie - zapewnił Kamil.

Nie dziwi zatem fakt, że eksperci z radością przyglądają się małżonkom, stawiającym pierwsze kroki na wspólnej drodze. Nie mają też wątpliwości, że para podeszła do eksperymentu z niezwykłym entuzjazmem i cennym przekonaniem, że ślub okazał się słuszną decyzją.

- To, co zdecydowanie połączyło Agnieszkę i Kamila, to podobne podejście do aranżowanego małżeństwa. Zdecydowali się wejść tak na 100%, podzielili się swoimi słabościami, trudnościami, tym, co dla nich ważne. Poznali się od deski do deski na samym starcie i rzeczywiście przekładają to na relację - oceniła psycholog Karolina Tuchalska-Siermińska.

"Ślub od pierwszego wejrzenia 7" - Dorota i Piotr

Pierwsze spotkanie Doroty i Piotra obfitowało w pozytywne emocje. Nie dziwi zatem fakt, że wesele i romantyczna sesja zdjęciowa także sprawiły małżonkom wiele radości. W czwartym odcinku programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" 29-latka przyznała, że mąż całkowicie spełnia jej oczekiwania.

- Na razie mam wrażenie, że jest wszystko na tak - zdradziła uczestniczka eksperymentu. Czy Piotr podziela jej zdanie i równie optymistycznie spogląda w przyszłość?

"Ślub od pierwszego wejrzenia 7" - gdzie oglądać?

Premierowe odcinki programu "Ślub od pierwszego wejrzenia 7" emitowane są na antenie TVN we wtorki o godz. 21:30. Losy uczestników można też śledzić za pośrednictwem platformy Player.pl. W serwisie dostępne są wszystkie sezony popularnego formatu.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Magdalena Brzezińska

Źródło zdjęcia głównego: TVN

Pozostałe wiadomości