Dzień Dziecka na antenie TVN – specjalne odcinki programów i zbiórka na akcję #zdrowiewgłowie Fundacji TVN

Autor:
JM
Źródło:
mat. prasowe
Dzień Dziecka - Fundacja TVN

Dzieci to najcenniejszy skarb, a ich radość i uśmiech są bezcenne. To właśnie im, już 1 czerwca, stacja TVN dedykuje antenę, oraz oprawę graficzną stworzoną z dziecięcych rysunków. Specjalne wydanie Dzień Dobry TVN zapewni najmłodszym liczne atrakcje, a wieczorny odcinek Milionerów – z udziałem gwiazd i ich dzieci - przyczyni się do zbiórki środków na rzecz Fundacji TVN. Ta, w ramach akcji #zdrowiewgłowie, tworzy gabinety psychologiczno-psychiatryczne dla dzieci, młodzieży i dorosłych w Polsce.

Świat widziany z perspektywy dziecka jest prostszy i piękniejszy. Gdy dorastamy, wszystko się komplikuje. A gdybyśmy mogli na jeden dzień powrócić do lat młodości i spojrzeć na wszystko ich oczami? Z okazji Dnia Dziecka, stacja TVN przygotowała wyjątkową niespodziankę dla swoich widzów. Z dumą prezentuje specjalną oprawę graficzną, która tego dnia odświeży antenę kanału i stworzy magiczną atmosferę, idealnie pasującą do tego wyjątkowego święta. Bazą nowej identyfikacji są dziecięce rysunki. Zmieniona zostanie również warstwa muzyczna oprawy, także będąca dziełem najmłodszych.  

Specjalne wydania TVN24, Dzień Dobry TVN oraz Milionerów

Szereg atrakcji obejmie czwartkowe wydanie programu Dzień Dobry TVN oraz wieczorną emisję Milionerów. Poranne wydanie w całości zostanie dostosowane do potrzeb i zainteresowań młodych widzów. W planach liczne niespodzianki, które rozbudzą wyobraźnię i wywołają uśmiech. O przygotowanie słodkich przyjemności w kuchni zadbają Piotr Kucharski wraz z synami, a na finał występ muzyczny zespołu, który z pewnością rozgrzeje atmosferę – na scenie pojawi się Małe TGD!

Z kolei wieczorem emisja specjalnego odcinka Milionerów! Tym razem, gośćmi będą Karolina Gorczyca z córką oraz Justyna Steczkowska i Jarosław Bieniuk w towarzystwie swoich synów. Całość wygranej trafi do podopiecznych Fundacji TVN.

Również antena TVN24 przekaże głos młodemu pokoleniu. W ramach akcji „Dajemy dzieciom głos” do studia zostaną zaproszeni dzieci i nastolatkowie, którzy opowiedzą o swoich potrzebach i oczekiwaniach oraz problemach, z którymi się mierzą.

#zdrowiewgłowie – akcja Fundacji TVN

W tym dniu, szczególne miejsce zajmą również spoty o organizowanej przez Fundację TVN zbiórce. W ramach akcji #zdrowiewgłowie zbierane są środki na tworzenie gabinetów psychologiczno-psychiatrycznych dla dzieci, młodzieży i dorosłych w szpitalach na terenie całej Polski.

Autor:JM

Źródło: mat. prasowe

Źródło zdjęcia głównego: mat. prasowe

Pozostałe wiadomości