Był zakompleksionym chłopcem, a teraz osiąga sukcesy w biznesie. Jak mu się żyje na Dominikanie?

"Polacy z Karaibów". Polski biznesman w Dominikanie
Źródło: Dzień Dobry TVN
Miłość, która przyciągnęła go na Dominikanę
Miłość, która przyciągnęła go na Dominikanę
Podróż marzeń do Namibii
Podróż marzeń do Namibii
Rodzinne podróże po Skandynawii
Rodzinne podróże po Skandynawii
Robert Szulc zakończył podróż dookoła świata
Robert Szulc zakończył podróż dookoła świata
Gdzie, jak i czym podróżować w 2022 roku?
Gdzie, jak i czym podróżować w 2022 roku?
Łukasz i jego podróż przez Bajkał
Łukasz i jego podróż przez Bajkał
Dominikana to kraj, który Polacy chętnie wybierają zarówno na wyjazd wakacyjny, jak i na miejsce osiedlenia. Jednym z mieszkańców tego rajskiego zakątka jest Marek Zmysłowski - przedsiębiorca i laureat prestiżowych wyróżnień biznesowych. O życiu z dala od rodzinnych stron porozmawiała z nim Irmina Somers.

Marek Zmysłowski - od kompleksów do sukcesów w biznesie

Pochodzący z Koszalina Marek Zmysłowski jest znany w Polsce jako przedsiębiorca, który w Afryce założył największy portal do rezerwacji hotelowych. Biznesman pracował niegdyś w branży ubezpieczeniowej i pogrzebowej, a także próbował swoich sił jako barman. Sam o sobie mówi, że był w młodości "zakompleksionym grubaskiem z blokowiska". Mimo tego uwierzył w swoje możliwości i osiągnął sukces.

- Z perspektywy czasu wszystko wygląda jak przeznaczenie, a to pewnie była seria mniej lub bardziej przemyślanych decyzji. Każdy przedsiębiorca zgodzi się chyba ze mną, że jednym z kluczowych czynników sukcesu jest dobry timing - zaznacza bohater materiału Dzień Dobry TVN.

Miłość sprowadziła Polaka na Dominikanę

To, że od kilku lat mieszka na Dominikanie, Marek Zmysłowski zawdzięcza swojej żonie. Yaritza Reyes to pochodząca z tamtych stron aktorka i modelka. - Poznaliśmy się w 2017 roku w południowej Afryce - opowiada kobieta. - Uczestniczyłam wówczas w uroczystościach charytatywnych jako finalistka Miss Universe. Rozmawialiśmy z Markiem bardzo krótko, na temat sztucznej inteligencji - dodaje partnerka Polaka.

Marek Zmysłowski dwa tygodnie po tym spotkaniu był już na Dominikanie. - Po prostu zdecydowałem się pójść za ciosem. Ciężko to teraz wyjaśnić racjonalnie. Byłem pełen endorfin i zakochany po uszy, i uznałem, że jest to niesamowita kobieta. Mówię o połączeniu klasy, elegancji, piękna i inteligencji - wymienia przedsiębiorca.

W którym momencie nad głową polskiego biznesmana zebrały się ciemne chmury? Dlaczego mężczyzna siedział w więzieniu? Tego dowiesz się z naszego materiału wideo.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Zobacz program na platformie VOD.pl. Wszystkie odcinki oraz Dzień Dobry TVN Extra znajdziesz też na Player.pl

Skocz do sklepu TVN!
Skocz do sklepu TVN!

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady. 

Zobacz także:

Autor: Berenika Olesińska

Reporter: Irmina Somers

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości