Dziecko

Perfumy dla niemowląt pachną mlekiem matki. Ich skład jest zatrważający

Dziecko

Autor:
Oskar
Netkowski

Perfumy dla niemowląt to zaskakująca propozycja jednej z firm. Mają w sobie zapach mleka matki. W jakim celu powstał ten produkt?

"Moja pierwsza trucizna"

Perfumy dla niemowląt mają uświadomić, jak wiele szkodliwych substancji może znajdować się w mleku matki. Mają w sobie toksyny, które znajdują się w pokarmie, a pochodzą m.in. z kosmetyków i chemii domowej. Marka chce pokazać, że w produktach dla niemowląt i małych dzieci obecne są substancje hormonalnie czynne, które negatywnie wpływają na organizm i zaburzają pracę układu hormonalnego.

Dzieci

Propozycje zabawek na Dzień Dziecka
Propozycje zabawek na Dzień DzieckaDzień Dobry TVN
wideo 2/7

Co ciekawe, perfumy pachną jak dawka toksyn, którą zjada dziecko wraz z mlekiem matki przez pierwszych 6 miesięcy swojego życia.

Szkodliwe substancje - petycja do Parlamentu Europejskiego

Firma Clovin stworzyła petycję, którą zamierza wysłać do Parlamentu Europejskiego. Chodzi o to, by producenci musieli informować na etykietach o zawarciu w produktach szkodliwych substancji. Co więcej, marka wysłała perfumy "My first poison" do mam z PE z prośbą o zmianę przepisów obowiązujących w Unii.

Internauci poparli pomysł marki. W komentarzach jednogłośnie przyznali, że projekt powinien szybko zostać wcielony w życie. "Potrzebna i ważna inicjatywa!" - czytamy.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. 

Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Oskar Netkowski

Źródło zdjęcia głównego: kmk-vova/Getty Images

Pozostałe wiadomości