To miała być niezapomniana impreza. Zakończyła się płaczem dzieci i przyjazdem policji

Źródło: Dzień Dobry TVN
W baśniowym świecie słodyczy i czekolady
W baśniowym świecie słodyczy i czekolady
Słodkie rzeźby z czekolady
Słodkie rzeźby z czekolady
Rozgrzewająca moc czekolady
Rozgrzewająca moc czekolady
Gorąca czekolada – endorfiny w kubku
Gorąca czekolada – endorfiny w kubku
Sernik z czekoladą i malinami
Sernik z czekoladą i malinami
Najmłodsi fani czekolady ze szkockiego Glasgow z niecierpliwością czekali na to wydarzenie. Gdy wraz z rodzicami zjawili się na miejscu, ku ich zdziwieniu zamiast krainy Willy'ego Wonki zobaczyli druzgocące widoki. Impreza zakończyła się płaczem dzieci, zdenerwowaniem rodziców i wizytą policji. Co na to organizator?

Rodzice oszukani przez organizatora imprezy

To miała być tematyczna impreza w stylu Willy'ego Wonki. Na miejscu obiecywano spacer "Tunelem Koszmarów", wizytę w zaczarowanym ogrodzie z gigantycznymi słodkościami, występy na żywo oraz wiele "magicznych niespodzianek". Święto czekolady kosztowało też niemałe pieniądze, jednak rodzice, chcąc zrobić przyjemność swoim pociechom, płacili 35 funtów (w przeliczeniu na polską walutę ok. 175 zł) za bilety wstępu. Niestety na miejscu wszyscy przeżyli ogromne rozczarowanie. Gdy rodziny zjechały się pod wyznaczony adres, ku im oczom ukazał się pusty magazyn z dmuchanym zamkiem.  

Rozczarowane dzieci nie kryły łez, a rodzice złości. Wszyscy zdali sobie sprawę z faktu, że zostali oszukani. Sprawę zgłoszono na policję i zażądano zwrotu pieniędzy.

Firma eventowa odwołała wydarzenie. Nikogo nie poinformowała

Jak się okazało, firma eventowa "House of Illuminati", która odpowiedzialna była za przygotowanie wydarzenia, postanowiła odwołać imprezę. Problem w tym, że nie poinformowała jej uczestników. Na łamach Guardian organizator wytłumaczył powody: "Niestety w ostatniej chwili zawiodło nas wiele czynników. Staraliśmy się kontynuować, jak najlepiej potrafiliśmy, ale teraz rozumiemy, że powinniśmy byli odwołać wydarzenie z samego rana".

Niesmak uczestników z pewnością pozostanie. Jednak zgodnie z obietnicami firmy, rodzice mają otrzymać zwrot pieniędzy w ciągu 10 dni.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady

Zobacz także:

Autor: Nastazja Bloch

Źródło: theguardian.com, mirror.co.uk

Źródło zdjęcia głównego: Maarten Wouters/GettyImages

podziel się:

Pozostałe wiadomości