Newsy

Ewa Szabatin w szczerym wyznaniu: "Wybrałam życie bez dzieci"

Newsy

Autor:
Sylwia
Wołoch
Ewa Szabatin

Ewa Szabatin w mediach społecznościowych zachęca swoich obserwujących do dbania o zdrowy i aktywny tryb życia. W swoim ostatnim poście szczerze opowiada o decyzjach, które podjęła, by znaleźć się w miejscu, w którym jest. - Nie mam zamiaru przepraszać - podkreśla tancerka.

Ewa Szabatin o życiu bez dzieci

Ewa Szabatin jest aktorką, tancerką i projektantką mody. Zdobyła m.in. wielokrotne Mistrzostwo Polski w tańcach latynoamerykańskich i standardowych. Ma na koncie dwukrotny tytuł finalistki Mistrzostw Świata. Popularność zyskała jako trenerka w programie "Taniec z gwiazdami".

Obecnie promuje zdrowy tryb życia, sprzedaje e-booki i prowadzi bloga "Fit Fashion Freak", gdzie dzieli się inspiracjami dotyczącymi mody, sportu i zdrowego odżywiania. W ostatnim poście opowiedziała o drodze, jaką zdecydowała się wybrać w swoim życiu.

Ewa Szabatin o wybranej przez nią drodze

Tancerka w najnowszym poście opowiada między innymi o związku i drodze do zdrowia. Na zdjęciu ma na sobie długą, białą sukienkę w czarny wzór i żółte klapki.

- Wybrałam swoją drogę i jestem szczęśliwa. Dlaczego? Bo jest MOJA! Każdy powinien sam decydować, w którym kierunku chce iść. I wybierać drogę, która jest bliska jego sercu - napisała na Instagramie. - Po pierwsze wybrałam życie bez dzieci. Jest to świadoma decyzja i nie mam zamiaru za nią przepraszać, nie mam zamiaru się wstydzić czy czuć się z tego powodu gorszą kobietą - stwierdziła. Po drugie wybrała związek na odległość. - Ponad 10 lat żyłam w takim związku. Dziś ze względu na pandemię jesteśmy razem każdego dnia, ale przez 10 lat żyliśmy w dwóch krajach i widywaliśmy się co 2-3 tygodnie. Nie żałuję ani dnia, ani minuty. Słuchałam serca i była to moja decyzja - podkreśliła.

Po trzecie wybrała drogę ku zdrowiu. - Drogę, dzięki której uzdrowiłam swoją głowę, zapanowałam nad nerwicą, oczyściłam umysł i ciało. Drogę, dzięki której nie choruję. Poznałam naturalne metody budowania odporności, nauczyłam się zdrowo odżywiać, poznałam techniki oddechowe, nauczyłam się medytacji. Zrozumiałam, że nasz organizm jest w stanie się sam uzdrawiać, że jedzenie może leczyć, że wszystko jest ze sobą połączone i jesteśmy nierozerwalną CAŁOŚCIĄ. Po czwarte wybrała drogę akceptacji, zrozumienia i tolerancji, która prowadzi do wolności i nie dzieli nas na lepszych i gorszych. - Bo wszyscy jesteśmy równi – zaznaczyła Ewa.

Dodała, że marzy o tolerancyjnym świecie, gdzie każdy ma równe prawa. Jak mówi, nie ma dla niej znaczenia, jakiego koloru skóry, orientacji czy wyznania są odbiorcy jej treści. Internauci są zachwyceni zarówno zdjęciem, jak i inspirującym opisem.

"Przecudna mądra i piękna kobieta", "Piękna jest ta Twoja droga Ewuniu, czuje się od Ciebie taki spokój i szczęście". "Podziwiam Ciebie całym sercem jesteś Piękną motywacją". "Pięknie napisane, życzę cały czas tak szczęśliwego i spokojnego życia" - czytamy w komentarzach

Zobacz video: Ewa Szabatin wspomina swój pierwszy Fashion Week

Zobacz także:

  • 30 lat doświadczenia
  • Od 2014 roku z misją w Ukrainie, z biurem pomocowym w Kijowie
  • Opiera się na 4 zasadach: humanitaryzmu, bezstronności, neutralności i niezależności
  • Regularnie publikuje raporty finansowe ze swoich działań

Autor:Sylwia Wołoch

Pozostałe wiadomości