"Dzień dobry tu kurier". Pani Daria podziękowała swojej mamie za bezwarunkową miłość

Autor:
Patrycja
Sibilska
Dzień Dobry, tu kurier w Częstochowie
Dzień Dobry, tu kurier w CzęstochowieDzień Dobry TVN
wideo 2/4

Bartek Jędrzejak został kurierem i zaskoczył Panią Iwonę pięknym bukietem kwiatów. Niespodzianka była inicjatywą jej córki. Pani Daria podziękowała w ten sposób mamie za bezwarunkową miłość, jaką od niej otrzymała.

Dzień Dobry, tu kurier

Pani Daria walczyła przez lata ze straszną chorobą, jaką jest alkoholizm. Tylko jedna osoba była przy niej od początku do końca - jej mama. W podziękowaniu za odzyskane życie, oddanie i wiarę poprosiła o dostarczenie dla niej kwiatów i wzruszającego listu. Bartek Jędrzejak, który wcielił się w rolę kuriera, nie mógł powstrzymać łez.

- Mama była ze mną, gdy już wszyscy mnie skreślili i gdy już byłam na samym dnie - brzmiał fragment wyznania Pani Darii w liście jaki napisała do redakcji.

Walka z chorobą i nowe życie

Pani Daria ma 33 lata, jest mamą dwóch chłopców i wraz z mężem oczekuje na narodziny kolejnego dziecka. Jej mama, Pani Iwona, była przy niej podczas terapii i wspierała ją w chwilach zwątpienia.

- Nie było łatwo. Czas pokazał, że warto było walczyć o nią, o wszystko - mówi wzruszona Pani Iwona.

- Warto było przejść tę trudną drogę i zobaczyć, że da się żyć bez alkoholu - dodaje Pani Daria.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Patrycja Sibilska

Tagi:
Prowadzący: