Biustonosz sportowy do zadań specjalnych. "Grawitacja działa na wszystkie piersi"

Źródło: Dzień Dobry TVN
Biustonosz sportowy do zadań specjalnych
Biustonosz sportowy do zadań specjalnych
Najmodniejsze stylizacje w kolorze czerwonym
Najmodniejsze stylizacje w kolorze czerwonym
The Traitors. Zdrajcy: Malwina Wędzikowska o stylizacjach w programie
The Traitors. Zdrajcy: Malwina Wędzikowska o stylizacjach w programie
Modnie i wygodnie w podróży
Modnie i wygodnie w podróży
Szybka stylizacja: strój na komunię dla mamy
Szybka stylizacja: strój na komunię dla mamy
Aktywność fizyczna jest niezwykle ważna. Jednak niemniej istotny, w przypadku kobiet, jest odpowiedni biustonosz sportowy. Jaki najlepiej wybrać, aby zapewnić stabilność większym piersiom? W studiu Dzień Dobry TVN pokazywała to Iza Sakutova, międzynarodowa ekspertka brafittingu.

Jak dobrać biustonosz sportowy?

Dobrze dobrany biustonosz sportowy podczas ćwiczeń fizycznych to połowa sukcesu. Ekspertka brafittingu Iza Sakutova podkreśliła, że biustonosze codzienne nie są zaprojektowane do powstrzymania gwałtownych ruchów w czasie uprawiania sportu.

- Nasze piersi są utrzymywane przez struktury: więzadła i powięzi. One są silne, spoiste i elastyczne. Dlatego, jeżeli są poddane powtarzającemu się ruchowi, to dochodzi do ich rozciągania - tłumaczyła ekspertka.

- Grawitacja działa na wszystkie piersi - dodała.

Nasza gościni zaznaczyła, że podstawą dobrze dobranego biustonosza sportowego jest rozmiar. - Aktualnie mamy ponad 100 rozmiarów. Musimy zmierzyć obwód wyrażony liczbą i miseczkę wyrażona literką - poradziła, zaznaczając przy tym, że "każde ciało wymaga indywidualnego podejścia".

Idealnie dopasowane biustonosze sportowe

Brafitterka wyjaśniła, że trzeba zawsze zwracać uwagę na miseczki. - Warto, żeby biustonosz miał wyznaczone miejsce na każdą pierś - powiedziała.

- W przypadku większych piersi bardzo pomocna jest również fiszbina. Ona stanowi idealne wsparcie dla naszego biustu. Ładnie wyprowadzi pierś do przodu, zbierze ją i pozwoli komfortowo uprawiać sport - pokazywała Iza Sakutova na modelkach.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Zobacz program na platformie VOD.pl. Wszystkie odcinki oraz Dzień Dobry TVN Extra znajdziesz też na Player.pl.

Skocz do sklepu TVN!
Skocz do sklepu TVN!

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor: Anna Gondecka

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości