Jak noszą się polscy mężczyźni? "Wkładam, co mam akurat"

Jak ubierają się polscy mężczyźni?
Źródło: Dzień Dobry TVN
Kto ubiera polskich mężczyzn?
Kto ubiera polskich mężczyzn?
Printy – modne rozwiązanie również dla mężczyzn
Printy – modne rozwiązanie również dla mężczyzn
Najmodniejsze stylizacje w kolorze czerwonym
Najmodniejsze stylizacje w kolorze czerwonym
The Traitors. Zdrajcy: Malwina Wędzikowska o stylizacjach w programie
The Traitors. Zdrajcy: Malwina Wędzikowska o stylizacjach w programie
Modnie i wygodnie w podróży
Modnie i wygodnie w podróży
Szybka stylizacja: strój na komunię dla mamy
Szybka stylizacja: strój na komunię dla mamy
Moda męska, w przeciwieństwie do tej damskiej, uchodzi za mało skomplikowaną i głównie praktyczną. Reporter Arkadiusz Gdula sprawdził wraz z kamerami Dzień Dobry TVN, jak ubierają się współcześni polscy mężczyźni. Czy ktoś pomaga im w doborze stroju? O najnowszych trendach dla panów mówiła stylistka Agnieszka Krajewska.

Jak ubierają się polscy mężczyźni?

Elegancja i dobry gust czy wygoda i praktyczne rozwiązania? Reporter Dzień Dobry TVN zapytał warszawskich przechodniów, jak na co dzień dobierają ubrania. Jak się okazuje, część z nich konsultuje swoje wybory z partnerkami, inni podglądają bieżące trendy w sieci.

- Dziewczyna jest, która pomaga mi dokonywać trochę lepszych wyborów. Mam parę kont w social mediach, które śledzę. [...] Patrzę, jak to robią lepsi - mówił jeden ze spotkanych warszawiaków. - Korale dostałem od dziewczyny, to jest takie piękne - dodał inny. Wśród uczestników sondy ulicznej nie zabrakło i skromnych panów, którzy choć obiektywnie prezentują się modnie i wybierają odważne kolory, to nadal stawiają na prostotę. - Wkładam, co mam akurat - stwierdził szczerze młody chłopak. - Mi się wydaje, że nie za dobrze wybieram - przyznał kolejny przechodzień.

Moda męska w 2024 roku

Według stylistki Agnieszki Krajewskiej choć Polacy potrafią się odpowiednio ubrać, wolą stonowane elementy i boją się eksperymentować z kolorami czy fakturami. Zachęcała, by odważyć się na coś nowego w modzie i zainwestować w ciekawe wzory.

- Polska nie jest gotowa jeszcze. Włosi są. My nie jesteśmy gotowi na modę, by łączyć printy - przyznała gościni Dzień Dobry TVN.

Kolorowe koszule w kwiatki, pasiaste koszulki, roślinne motywy i barwne połączenia. Moda męska coraz mniej boi się kontrastów. Agnieszka Krajewska, wbrew stereotypowi, że nie powinno łączyć się kratki z pasami, przekonuje, że w odpowiednich proporcjach stworzy to świetny zestaw. - Zasady łączenia printów są takie, że łączymy kolorem. [...] Tu są mazy malarskie, tutaj przypomina trochę moro. [...] To jest odważne - stwierdziła stylistka.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki oraz Dzień Dobry TVN Extra znajdziesz też na Player.pl.

Skocz do sklepu TVN!
Skocz do sklepu TVN!

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor: Zofia Wierzcholska

Reporter: Arkadiusz Gdula

Źródło zdjęcia głównego: Michał Woźniak/East News

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Apokalipsa w galerii sztuki
Materiał promocyjny

Apokalipsa w galerii sztuki