Miała guza mózgu. Spektakularna metamorfoza wywołała u niej łzy. "Odebrało mi mowę"

Autor:
Dominika
Czerniszewska
Reporter:
B. Zalewska, M.Buchla
Metamorfoza Anny
Metamorfoza AnnyDzień Dobry TVN
wideo 2/5

46-letnia Anna Janas jest silną mamą trojga dzieci, która ma problemy ze wzrokiem. Zgłosiła się do cyklu Dzień Dobry TVN "1, 2, 3... Piękna Ty!", by poczuć się pewnie. Czy ekspertom: makijażystce Klaudii Jóźwiak, styliście fryzur Łukaszowi Urbańskiemu oraz trenerce wizerunku Marcie Pożarlik udało się spełnić jej marzenie?

"1, 2, 3... Piękna Ty". Anna Janas przeszła operację guza mózgu

Anna i Marcin Janasowie są małżeństwem z 20-letnim stażem. Wychowują trójkę dzieci: dwóch synów i córkę. - Znamy się już tyle lat, że jesteśmy całością, jednością. Rozumiemy się bez słów. Pomagamy sobie chyba w każdej sytuacji - mówił mąż bohaterki cyklu "1, 2, 3... Piękna Ty!".

Anna obecnie nie pracuje, ponieważ cztery lata temu ciężko zachorowała. - Na początku mojej choroby troszkę bagatelizowałam objawy. Trafiłam do szpitala. Diagnozą było - oponiak płata czołowego olbrzymi. W dużej części zabrał mi wzrok, a węch całkowicie. Dwa tygodnie później już byłam w Katowicach pod opieką prof. Bażowskiego - wspaniały człowiek, zespół. Dzięki nim nie jestem warzywem. Jestem z moimi dziećmi, mężem. Dzisiaj mogę powiedzieć, że to, co przeszłam, bardzo mnie wzmocniło. Psychicznie i fizycznie stałam się dużo silniejsza - tłumaczyła Anna Janas.

46-latka widzi tylko na jedno oko i to tylko w 20 proc. - Mam kłopoty z kolorami. Dużą pomocą przy malowaniu jest moja córka Małgosia. [...] Bardzo lubię chodzić w bluzkach z dekoltem, w spódniczkach, sukienkach, raczej stonowane kolory: czernie i szarości. Takich ubrań mam najwięcej w mojej szafce. Chciałabym, żeby ktoś mi doradził, jak powinnam się ubrać, w jakie kolory [...]. Chciałabym się poczuć pewnie - przyznała.

Jak dodała, do cyklu "1, 2, 3... Piękna Ty" zgłosiła się dla siebie. - Oczywiście chciałabym też podobać się mężowi, ale moje dobre samopoczucie jest na pierwszym miejscu. Bo wiadomo, że jeżeli ja będę się czuła dobrze ze sobą, to i mój mąż będzie zadowolony - wyjaśniła Anna Janas.

- Mam nadzieję, że poczuje się szczęśliwa. Ona chciała tej metamorfozy, chciała spróbować czegoś innego. Po tych przeżyciach, które Ania miała, [...] niech bierze z tego życia pełnymi garściami. Do odważnych świat należy - zadeklarował Marcin Janas.

"1, 2, 3… Piękna Ty!" - spektakularna metamorfoza Anny Janas

Anna Janas w Dzień Dobry TVN zaprezentowała się w zupełnie nowych odsłonach. Podczas metamorfozy o makijaż zadbała Klaudia Jóźwiak, która pochwaliła cerę i oczy bohaterki. Za stylizacje z odrobiną szaleństwa odpowiedzialna była trenerka wizerunku Marta Pożarlik, a za zmianę koloru włosów i fryzury - Łukasz Urbański.

- To naprawdę ja? Odebrało mi mowę. Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona makijażem, strojem, fryzurą... To nowa ja! - powiedziała z radością bohaterka "1, 2, 3… Piękna Ty!".

- Mnie się bardzo mama podoba - przyznała wzruszona Małgorzata, córka państwa Janas. - Spotkałam niesamowite osoby przez te ostatnie trzy dni. Mega, super pozytywne osoby, które naładowały mnie energią - dodała Anna Janas.

Jak na zmianę wyglądu żony zareagował Marcin Janas? Poznaj szczegóły metamorfozy w materiale wideo:

Spektakularna metamorfoza Anny
Spektakularna metamorfoza Anny Źródło: Dzień Dobry TVN

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki oraz Dzień Dobry TVN Extra znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Dominika Czerniszewska

Reporter: B. Zalewska, M.Buchla

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości