Porady stylistki

Metamorfoza Karoliny mierzącej 186 cm wzrostu. "Chciałam poznać lepszą wersję siebie"

Porady stylistki

Autor:
Justyna
Piąsta
Reporter:
B. Zalewska, M. Buchla
Metamorfoza Karoliny

Karolina Olejniczak od lat niczego nie zmieniała w wyglądzie. Potrzebowała metamorfozy, by wydobyć z siebie kobiecość i jeszcze bardziej zaimponować swojemu narzeczonemu, z którym w przyszłym roku bierze ślub. Właśnie dlatego zgłosiła do cyklu Dzień Dobry TVN "1, 2, 3, piękna Ty!" i oddała się w ręce ekspertów. Jak teraz wygląda?

Cykl "1, 2, 3, piękna Ty!"

Karolina Olejniczak z Chorzowa niedługo skończy 28 lat. Ma 186 cm wzrostu, więc zawsze wyróżnia się z tłumu.

- Odkąd pamiętam, zawsze byłam najwyższa w towarzystwie, więc to się bardzo rzucało w oczy. Rozmiar butów, niestety, dosyć duży, bo 43. Raczej unikam tego, żeby ubierać jakikolwiek obcas. I tak patrzę na każdego z góry, więc dodawanie sobie dodatkowych centymetrów, myślę, że jest zbędne - stwierdziła Karolina.

Metamorfoza jest dla niej szansą na to, by bardziej zaakceptować siebie. - Zgłosiłam się do waszego programu, ponieważ chciałam poznać lepszą wersję siebie. Myślę, że potrzebuję zmiany, ponieważ od dobrych kilu lat w moim wizerunku nic się nie zmieniło. Chciałabym wydobyć z siebie taką prawdziwą kobietę, aby makijaż pokazał tę najpiękniejszą mnie. Jeśli chodzi o fryzurę, to raczej stawiałabym na jakieś stonowane kolory - przyznała.

Karolina i jej narzeczony Damian są razem od 7 lat. W przyszłym roku planują wziąć ślub.

- Będzie to dosyć skromna uroczystość, ale taka nasza - mówiła. - Chciałabym wyglądać zjawiskowo, aby mój narzeczony zobaczył, że po prostu będzie miał najpiękniejszą kobietę, jaka istnieje - podkreśliła Olejniczak.

Nowy wygląd Karoliny Olejniczak

Największą zmianą w wizerunku Karoliny jest nowa fryzura. Wykonał ją Dawid Krynicki.

- Nieskromnie powiem, że jestem megazadowolony. Rzadko to mówię, ale naprawdę wyjątkowo jestem dumy i z tych włosów, i ze współpracy. Takie metamorfozy to nie jest tylko ucięcie włosów, zmienić kolor i żeby wszyscy klaskali. Karolina to jest tak pozytywna, uśmiechnięta kobieta, która oddała się w pełni, zaufała i to mi ułatwiło tę pracę, bo wtedy schodzi cały stres - tłumaczył Dawid.

Ewelina Rydzyńska pomogła Karolinie dobrać codzienną stylizację, w której głównym elementem są jeansy.

- Znalezienie dla wysokich kobiet i mężczyzn ubrań, które będą dobrze leżały, będą nowoczesne i w zgodzie z trendami, jest trudne. Chciałam pokazać Karolinę w zupełnie nowej odsłonie i przełamać casualowy look z białą koszulą i marynarką - dodała stylistka.

Z kolei Marta Gąska podkreśliła urodę naszej bohaterki kobiecym makijażem.

- Chciałam pochwalić Karolinę za piękną cerę. Powtarzałam jej to wiele razy, bo to się rzadko teraz zdarza. Karolina mi powiedziała, że na co dzień się nie maluje. Podkreśliłam jej oko, odrobina brązu zawsze dobrze robi przy jasnych tęczówkach, niebieskich, zielonych, bo zawsze wydobywa taki błysk i blask - wskazywała wizażystka.

W drugiej odsłonie metamorfozy Karolina Olejniczak zaprezentowała się w wieczorowej kreacji. Kiedy zobaczyła się po raz pierwszy w lustrze, popłynęły jej łzy.

- Nigdy nie byłam tak pięknie wystylizowana, pomalowana. Brakuje mi słów. Jestem po takim wrażeniem, że nie jestem w staniem tego opisać. Eksperci w kilka godzin zrobili taką robotę. Nigdy nie miałam tyle pewności siebie, co dzisiaj - powiedziała wzruszona.

Marta Gąska podsumowała przemianę naszej bohaterki.

- Jak się poznałyśmy, to pierwsze co powiedziała do mnie Karolina, to: "Będzie ci trudno z tą żyrafą". Od razu się cofnęłam i zapytałam, dlaczego tak o sobie mówi? Chciałabym, żebyś zobaczyła siebie w innym wydaniu i codziennie rano doceniała tego, jaka jesteś, kim jesteś, bo jesteś wyjątkową kobietą. Dzisiaj zrobiliśmy dla ciebie coś, żebyś mogła zobaczyć, że jesteś naprawę niezwykła, wartościowa i bardzo, bardzo piękna - podkreśliła stylistka.

Raz, dwa, trzy, piękna Ty!
Raz, dwa, trzy, piękna Ty! Źródło: Dzień Dobry TVN
Karolina Olejniczak Źródło: Paweł Wodzyński/East News

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Justyna Piąsta

Reporter: B. Zalewska, M. Buchla

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości