"True Love". Kuba i Julia mają się ku sobie? Oliwia może na tym poważnie ucierpieć

Autor:
Justyna
Piąsta
"True Love". Kuba i Julia mają się ku sobie
"True Love". Kuba i Julia mają się ku sobie
wideo 2/5

Na horyzoncie pojawiły się ciemne chmury. Najsilniejszy dotąd związek Oliwii i Kuby wchodzi w fazę kryzysu. Kuba nie jest tak lojalny wobec partnerki, jak deklarował. Mieszkańcy willi będą mogli dowiedzieć się, co ich czeka w przyszłości. Czy przepowiednie szamanki się sprawdzą?

"True Love". Co się wydarzy w 16. odcinku?

Odejście Marcina odbije się szerokim echem wśród mieszkańców domu. W szczególności Oliwia będzie opłakiwać stratę jednej z najbliższych jej osób. Chciałaby, by w tym trudnym momencie wspierał ją Kuba. Niestety, postawa partnera bardzo ją rozczaruje.

Kuba tuż po Ceremonii Miłości nabierze sporych wątpliwości co do relacji z Oliwią. Zaprosi Julię na poważną rozmowę, żeby sprawdzić, czy mają wobec siebie takie same zamiary. Okaże się, że najmłodsza uczestniczka rozważa zakończenie związku z Kamilem i mogłaby bliżej poznać Jakuba.

Kolejnego dnia uczestnicy będą mieli niepowtarzalną okazję, by spojrzeć w przyszłość i dowiedzieć się, co los zapisał im w kartach i jakie jest ich przeznaczenie. A to wszystko za sprawą wizyty szamanki, która poszuka odpowiedzi na najbardziej nurtujące pytania. Czy przepowiednie rozświetlą im drogę, którą powinni kroczyć, by spotkać prawdziwą miłość? A może interpretacje wróżb sprawią, że sytuacja w willi stanie się jeszcze bardziej skomplikowana? O tym przekonamy się już w 16. odcinku "True Love".

"True Love". Gdzie i kiedy oglądać?

Program "True Love" można oglądać od poniedziałku do piątku o godz. 20:00 na antenie TVN7. Odcinki są dostępne również na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: Player.pl

Pozostałe wiadomości