Moc sióstr Melosik na scenie Dzień Dobry TVN. "Pozwoliłyśmy naszym piosenkom opowiedzieć się samym"

Autor:
Nastazja
Bloch
Siostry Melosik w piosence „Wszystko jedno”
Siostry Melosik w piosence „Wszystko jedno”Dzień Dobry TVN
wideo 2/6

Każda z nich ma ogromny talent, jednak razem tworzą duet idealny. Siostry Melosik szerszemu gronu fanów pokazały się dopiero w zeszłym roku, gdy wydały debiutancką płytę. Na naszej scenie bliźniaczki wykonały utwór "Wszystko jedno".

Siostry Melosik - kim są?

Dagmara i Martyna Melosik to wokalistki, kompozytorki, autorki tekstów i przede wszystkim siostry bliźniaczki. Jak same o sobie mówią: "najzdolniejsze są w studiu i na scenie". Choć nie pamiętają, która napisała słowa, a która muzykę, razem czują, że mogą więcej. Na swoim koncie mają m.in. Nagrodę Publiczności w koncercie "Debiuty" w ramach 55 KFPP w Opolu. Wówczas artystki zaśpiewały piosenkę "Batumi". To nie koniec, ich teksty okrasiły utwory takich artystów jak Edyta Górniak, Ania Dąbrowska czy Grzegorz Hyży.

W końcu nadeszła pora na debiutancki materiał. W zeszły roku ukazał się album duetu zatytułowany "Znam na pamięć dalszy ciąg". Płyta promowana była singlem "Wszystko jedno" z gościnnym udziałem aktorki Julii Kamińskiej oraz balladą "Pochód".

- Tworzyłyśmy tę płytę powoli, z uwagą. Nie musiałyśmy iść na żadne kompromisy. Zamiast gonić za muzycznymi trendami, cierpliwie szukałyśmy odpowiedniego brzmienia. Pozwoliłyśmy naszym piosenkom opowiedzieć się samym - wspominały artystki. 

Siostry Melosik na scenie Dzień Dobry TVN

Na naszej scenie siostry zaśpiewały utwór "Wszystko jedno".

- To jedyny numer na płycie, którego współtwórcami - zarówno tekstu jak i muzyki - są mężczyźni. Zaangażowanie Marka Marlikowskiego do reżyserii teledysku było naturalną kontynuacją tego faktu. Bardzo cieszy nas, że na tylu płaszczyznach ta piosenka wzbogacona jest o męski punkt widzenia, czyniąc ją jeszcze bardziej uniwersalną. Szukałyśmy aktorki, która zdjęłaby z naszych barków trud opowiedzenia tak osobistej historii. Niesamowite, przenikliwe spojrzenie Julii i jej naturalność i sprawiły, że to właśnie ją chciałyśmy zobaczyć w teledysku. Bardzo się cieszymy, że ta chęć okazał się obupólna – mówiły Dagmara i Martyna.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki oraz Dzień Dobry Extra znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Nastazja Bloch

Źródło zdjęcia głównego: Paweł Wodzyński/East News

Pozostałe wiadomości