Alicja Bachleda-Curuś pęka z dumy: "Co za wyjątkowa noc!"

Autor:
Dominika
Czerniszewska
Oscary rozdane
Oscary rozdaneDzień Dobry TVN
wideo 2/14

Henry Tadeusz Farrell - syn Alicji Bachledy-Curuś i Colina Farrella - towarzyszył ojcu podczas 95. ceremonii rozdania Oscarów. Dumna mama napisała w mediach społecznościowych, co sądzi o debiucie pociechy na szampańskim dywanie, a fani doszukali się podobieństwa do jednego ze znanych aktorów. Kogo im przypomina?

Oscary 2023. Colin Farrell z synem Henrym Tadeuszem

Za nami 95. ceremonia rozdania najważniejszych nagród kina. Colin Farrell w tym roku otrzymał pierwszą nominację do Oscara za film "Duchy Inisherin". Choć w kategorii Najlepszy aktor pierwszoplanowy zwyciężył Brendan Fraser za rolę w "Wielorybie" w reż. Darrena Aronofsky'ego, to Irlandczyk i tak miał powód do domu.

Gwiazdor na szampańskim dywanie pojawił się bowiem z jedną z najważniejszych osób w swoim życiu - z synem Henrym Tadeuszem. 14-latek, pozując z ojcem na ściance, wzbudzał wiele emocji wśród fotoreporterów i dziennikarzy. Udzielił nawet kilku wywiadu.

Alicja Bachleda-Curuś o debiucie syna

Dla Henry'ego Tadeusza Farrella oscarowa gala była debiutem medialnym. Jego mama w mediach społecznościowych napisała, co o tym sądzi.

Co za wyjątkowa noc! Jestem niezwykle dumna z tego młodego mężczyzny, którym się stał (zdecydowanie zbyt szybko!)

Ponadto aktorka dodała hasztagi, którymi podkreśliła, że oboje rodziców napawa duma z syna.

Henry Tadeusz Farrell jak młody Leonardo DiCaprio

Słowom Alicji Bachledy-Curuś towarzyszą dwie fotografie 14-latka. Polscy fani od razu zauważyli, że Henry Tadeusz Farrell jest do niej bardzo podobny, a jednej internautce przypomina znanego aktora za młodu.

- "Zdecydowanie ma urodę po mamie", "Rośnie piękny mężczyzna. Wygląda jak młody Leonardo DiCaprio", "Cała mama!", Alicja, możesz być bardzo dumna ze swojego fantastycznego syna. Był jedną z największych rewelacji Oscarów. Polskie media i zagraniczne prześcigały się w zachwytach nad nim. Super chłopak. Bardzo podobny do mamy" - czytamy w komentarzach.  

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Dominika Czerniszewska

Źródło zdjęcia głównego: Justyna Rojek/East News

Pozostałe wiadomości