"Odwilż" powraca! Kiedy nowy sezon serialu zadebiutuje w Max?

Serial "Odwilż"
Serial "Odwilż" powraca. Kiedy nowy sezon zadebiutuje w Max?
Źródło: materiały promocyjne HBO
Hitowy serial kryminalny "Odwilż" wraca z drugim sezonem. Platforma Max podzieliła się właśnie zdjęciami z nowych odcinków w mediach społecznościowych. Kiedy premiera? Czego możemy spodziewać się po kontynuacji? Sprawdź na stronie Dzień Dobry TVN.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Katarzyna Wajda z serialu "Odwilż" ujawnia swoje zawodowe marzenie
Katarzyna Wajda z serialu "Odwilż" ujawnia swoje zawodowe marzenie

Drugi sezon serialu "Odwilż" - kiedy premiera? Gdzie oglądać?

"Odwilż" to doskonale przyjęty przez krytyków i widownię serial kryminalny, którego główną bohaterką jest Katarzyna Zawieja, policjantka mierząca się z traumą po samobójczej śmierci męża. W pierwszym sezonie prowadzi sprawę tajemniczego zabójstwa córki lokalnego prokuratora, która staje się jej obsesją i jednocześnie sposobem na znalezienie odkupienia. Jako że produkcja zdobyła wiele pozytywnych recenzji, zdecydowano się na zrealizowanie kolejnego sezonu.

Jak poinformowała platforma Max za pośrednictwem mediów społecznościowych, nowe odcinki pojawią się serwisie już w sierpniu 2024 roku. W poście zamieszczono również kilka zdjęć z nowej serii, z których wywnioskować możemy, że w premierowych odcinkach wrócą, oprócz grającej główną rolę Katarzyny Wajdy, również Andrzej Grabowski, Ewa Skibińska oraz Bartek Kotschedoff.

"Odwilż" - o czym był pierwszy sezon?

Akcja pierwszej serii "Odwilży" rozgrywa się w Szczecinie, na przełomie zimy i wiosny. Rozpoczyna się, gdy spod pękającego lodu na powierzchnię wypływa ciało młodej kobiety. Policjanci, w tym główna bohaterka, Katarzyna Zawieja, starają się ustalić kim była, dlaczego zginęła i kto odpowiada za jej śmierć. W trakcie śledztwa pojawiają się też poważne wątpliwości, czy ci, którzy ją dziś opłakują, znali ją naprawdę. Dochodzenie jest dla głównej bohaterki mocnym, choć początkowo nieuświadomionym impulsem do konfrontacji z własną sytuacją: samotnej matki, odtwarzającej rolę perfekcyjnej policjantki, a przede wszystkim człowieka w momencie kryzysu.

W obsadzie pierwszego sezonu serialu "Odwilż" znaleźli się: Katarzyna Wajda, Bartek Kotschedoff, Juliusz Chrząstowski, Cezary Łukaszewicz, Sebastian Fabijański, Bogusław Linda, Andrzej Grabowski, Małgorzata Gorol, Monika Krzywkowska, Piotr Żurawski, Ewa Skibińska i Marcelina Stepkowska.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor: Regina Łukasiewicz

Źródło: Max

Źródło zdjęcia głównego: materiały promocyjne HBO

podziel się:

Pozostałe wiadomości