Michał Szpak spełnił marzenie 13-latki chorującej na zespół Cushinga. "Zuzia jest taka słodka"

Autor:
Daria
Pacańska
Michał Szpak spełnił marzenie 13-letniej Zuzi
Michał Szpak spełnił marzenie 13-letniej ZuziDzień Dobry TVN
wideo 2/6

Michał Szpak postanowił spełnić marzenie 13-letniej Zuzi chorującej na zespół Cushinga. Podopieczna fundacji "Mam marzenie" od trzech lat chciała wystąpić na jednej scenie z artystą. Teraz przyszedł czas na realizację jej muzycznych planów.

Zuzia Sowa marzyła o występie z Michałem Szpakiem

Podopieczna fundacji "Mam marzenie" Zuzia Sowa od wielu lat bierze udział w konkursach wokalnych. Chciała iść do liceum muzycznego, ale ze względu na chorobę, na tę chwilę nie czuje się na siłach, żeby mieszkać w internacie bez rodziców. Liczy jednak na to, że na studiach będzie mogła kształcić się właśnie w tym kierunku.

Idolem dziewczynki jest Michał Szpak. - Od najmłodszych lat słucham Michała, polubiłam jego piosenki, słuchałam go na okrągło - powiedziała. Marzeniem Zuzi był wspólny występ z ulubionym wokalistą. Artysta dowiedziawszy się o tym, postanowił je spełnić.

- Zuzia jest taka słodka. (...) Jest bardzo utalentowana. Tylko musi częściej ze mną występować - stwierdził Michał Szpak. - Im więcej osób dookoła będzie słyszeć jak śpiewa, tym ona mniej będzie się krępować. Im bardziej się otwieramy, tym bardziej nas słychać. Jest słuch i ma wspaniały wokal, zresztą dzisiaj zaprezentujemy - dodał wokalista.

Leczenie Zuzi

Zuzia zachorowała na zespół Cushinga przez co przez wiele dni musiała leżeć w szpitalu. Na szczęście zakończyła już leczenie. - Teraz jest taki czas dla Zuzi, żeby realizować swoje pasje i spełniać swoje marzenia. I zaczyna dzisiaj - powiedziała Aneta Rog, wolontariuszka fundacji "Mam marzenie".

Oprócz występu z Michałem Szpakiem dziewczynka marzyła także o pojawieniu się przed kamerami telewizji. Ten plan także się powiódł. Zuzia wraz ze swoim idolem zaśpiewała na scenie Dzień Dobry TVN. Utwór jaki zaprezentowali nosi tytuł "Halo Wodospad".

Michał Szpak i Zuzia Sowa w utworze „Halo Wodospad”
Michał Szpak i Zuzia Sowa w utworze „Halo Wodospad” Źródło: Dzień Dobry TVN

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki oraz Dzień Dobry TVN Extra znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Daria Pacańska

Źródło zdjęcia głównego: Ola Skowron/East News

Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości