Margaret i Piotr Kozieradzki wspominają ważny dzień. "Mijają 3 lata od słynnego peruwiańskiego ślubu"

Autor:
Magdalena
Brzezińska
Reporter:
Mateusz Hładki
Co się dzieje w świecie gwiazd i celebrytów?
Co się dzieje w świecie gwiazd i celebrytów?Dzień Dobry TVN
wideo 2/6

Margaret i Piotr Kozieradzki to jedna z najbardziej lubianych par polskiego show-biznesu. Trzy lata temu artyści przypieczętowali swoją miłość podczas peruwiańskiej ceremonii zaślubin. W Dzień Dobry TVN o tym wyjątkowym wydarzeniu opowiedział Mateusz Hładki.

Margaret i Piotr Kozieradzki świętują 3. rocznicę ślubu

Zaślubiny Margaret i Piotra Kozieradzkiego były nietypowe. Artyści zrezygnowali z tradycyjnej przysięgi małżeńskiej i hucznego wesela. Zdecydowali się za to na wyjątkową ceremonię w Peru.

- Mijają trzy lata od słynnego peruwiańskiego ślubu - zauważył Mateusz Hładki.

Margaret i Piotr Kozieradzki wspominają ceremonię zaślubin

Margaret i Piotr Kozieradzki uczcili 3. rocznicę ślubu w szczególny sposób. Para podzieliła się z fanami nagraniem, które upamiętnia ważny dzień. Filmik został opublikowany na instagramowych profilach muzyków. Nie da się ukryć, że trudno przejść obok niego obojętnie.

W tym miejscu warto podkreślić, że zakochani wspominali swoje zaślubiny także w szczerym wywiadzie dla programu "Uwaga! Kulisy sławy". Oboje zgodnie stwierdzili, że uroczystość była nietypowa i brakowało na niej członków najbliższej rodziny. - (Odbyła się - przyp. red.) w dżungli, w Peru, z szamanami - przyznała Margaret z uśmiechem na twarzy.

W szczerej rozmowie para pochyliła się także nad tematem życia codziennego. Piotr Kozieradzki przyznał, że nie mógł wymarzyć sobie lepszej żony. - To, że jest dom zadbany, że mamy estetyczne, piękne projekty, to jest oczywiście zasługa Gosi (...). Jest bardzo silną osobowością. Bardzo trudno coś jej narzucić, nawet gdybym chciał (...). Ona rozkwita, jeśli ma dużo przestrzeni - ocenił muzyk.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki oraz Dzień Dobry TVN Extra znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Magdalena Brzezińska

Reporter: Mateusz Hładki

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA WARSZAWA

Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości