Gwiazdy

Co Marcin Prokop pokazałby jako uczestnik "Mam Talent"? Zaskakująca odpowiedź prowadzącego

Gwiazdy

Autor:
Michalina
Kobla
Marcin Prokop

13. edycja "Mam Talent" bynajmniej nie okazała się być pechowa. W najnowszym sezonie mieliśmy okazję zobaczyć wielu nowych, niezwykle uzdolnionych uczestników i uczestniczki. Czy zastanawialiście się kiedyś co by się stało, gdyby zamienili się miejscami z prowadzącymi? W rozmowie z dziendobry.tvn.pl, Marcin Prokop zdradził, co sam zaprezentowałby na scenie.

Jak wyglądają relacje między prowadzącymi i jury "Mam Talent"?

"Mam Talent" od lat przyciąga widzów nie tylko samą formułą programu, ale i jego gwiazdorską obsadą. Niektórzy mogą zastanawiać się, jak wyglądają relacje między jury i prowadzącymi program. Marcin Prokop w rozmowie z Michaliną Koblą z serwisu dziendobry.tvn.pl uchylił rąbka tajemnicy, mówiąc czyjej oceny najbardziej by się bał - Agnieszki Chylińskiej, Małgorzaty Foremniak czy Jana Klimenta?

- Myślę, że najbardziej nieprzewidywalną osobą w jury, której twarz nigdy nie zdradza do końca tego, co sobie myśli jest Agnieszka Chylińska. Bo czasami, kiedy patrzy jak Sfinks, wydaje się, że za chwilę wbije ostrze swojej opinii w czyjeś plecy, potem nagle staje się miłą ciocią, która wszystkich chwali, a czasami bywa tak, że uśmiecha się, wydaje się sympatyczna, wspierająca i potem nagle strzela taką petardą, że dym po niej unosi się w powietrzu jeszcze przez długie minuty - powiedział obrazowo prowadzący "Mam Talent".

Marcin Prokop o swoim "ukrytym talencie"

Jaki talent pokazałby widzom dziennikarz, gdyby to jemu przyszło stanąć przed oceną jury?

- Myślę że mój talent, który zaprezentowałbym na scenie, to taniec, którego nauczyłem się kiedyś w więzieniu, gdzie było bardzo mało miejsca i nie było szansy rozwinąć swojej choreografii. Taniec, który został nazwany "bezruchdance" i polega na tym, że bardzo długo, nieruchomo należy stać w miejscu, nie dając się porwać muzyce - powiedział Prokop.

Jeśli jesteście ciekawi, jak wygląda wspomniany "taniec", koniecznie zobaczcie nasze wideo.

Zobacz także:

Autor:Michalina Kobla

Pozostałe wiadomości