Małgorzata Rozenek-Majdan o sposobach na reset po ciężkim dniu. "To jest game changer"

Bez tytułu
Źródło: Dzień Dobry TVN ONLINE
Reset Małgorzaty Rozenek-Majdan
Reset Małgorzaty Rozenek-Majdan
"Konfrontacje Agaty" - odc. 5. Operacje plastyczne - tak czy nie?
"Konfrontacje Agaty" - odc. 5. Operacje plastyczne - tak czy nie?
Ruszyły castingi do “Top Model”
Ruszyły castingi do “Top Model”
Małgorzata Rozenek-Majdan walczy o tytuł Królowej Równowagi
Małgorzata Rozenek-Majdan walczy o tytuł Królowej Równowagi
Kulisy "Czas na Show. Drag Me Out". Odliczamy do finału programu
Kulisy "Czas na Show. Drag Me Out". Odliczamy do finału programu
Kim są na co dzień uczestniczki “The Traitors. Zdrajcy”?
Kim są na co dzień uczestniczki “The Traitors. Zdrajcy”?
Znamy zwycięzców “Czas na Show. Drag me out!” (napisy)
Znamy zwycięzców “Czas na Show. Drag me out!” (napisy)
"Konfrontacje Agaty" - odcinek o karmieniu piersią
"Konfrontacje Agaty" - odcinek o karmieniu piersią
Małgorzata Rozenek-Majdan jest tytanem pracy. Gwiazda nie boi się wyzwań i chętnie testuje swoją wytrzymałość, co z pewnością pokaże w nowym programie "Pokonaj mnie, jeśli potrafisz". Jak prezenterka relaksuje się po ciężkim dniu i skąd czerpie siłę na kolejne aktywności?

"Pokonaj mnie, jeśli potrafisz"

Już we wtorek 16 kwietnia odbędzie się premiera nowego programu z udziałem prezenterki Małgorzaty Rozenek-Majdan - "Pokonaj mnie, jeśli potrafisz". Gwiazda podjęła wyzwania rzucone przez mężczyzn ze świata sportu, filmu czy muzyki, jednak zadania nie będą wcale związane z wykonywanym przez nich zawodem czy rodzajem uprawianego sportu.

Przygotowania do ekstremalnego i nowego dla obu stron wyzwania trwały tylko cztery tygodnie. Uczestnicy mogli liczyć na wsparcie ekspertów - psychologa sportowego i wykwalifikowanych trenerów.

Małgorzata Rozenek-Majdan nie boi się wyzwań

Nie od dziś wiadomo, że Małgorzata Rozenek-Majdan jest niezwykle pracowita, odważna i zdeterminowana. Udział w programie "Pokonaj mnie, jeśli potrafisz" kosztował ją wiele pracy i był dla niej bardzo emocjonujący. W rozmowie z redaktorką serwisu dziendobry.tvn.pl Karoliną Katazi, gwiazda wyznała, czy z perspektywy czasu ponownie zgodziłaby się na takie poświęcenie.

- Jestem niezwykle różnorodna również w swoich emocjach. Mam tak, że, jak jestem na planie myślę sobie: "Nigdy więcej, jestem wrakiem człowieka", a z drugiej strony, jak tylko się wyśpię, odpocznę, pół dnia, to sobie tak myślę: "Dajesz, idziemy w to" - tłumaczyła.

Sprawdzone sposoby na reset

Jak Małgorzata Rozenek-Majdan resetuje się po długim i wymagającym dniu? - To jest tak, że higiena życia jest dla mnie podstawą. Trochę chciałabym pożyć tak niehigienicznie, pójść na imprezę, pójść gdzieś. Wiesz, nie mogę sobie na to pozwolić fizycznie, bo wiem, że po prostu realnie nie dam rady, więc wracam do domu, bardzo pilnujemy pory snu, również na zdjęciach ta pora jest istotna - zaznaczyła w rozmowie z redaktorką serwisu dziendobry.tvn.pl.

- Ja mogę wstawać o godzinie 4:00 rano, nie ma problemu, ale muszę kończyć zdjęcia o godzinie 18:00-19:00, bo ja po prostu muszę się wykąpać i spać. Staram się regenerować masażami, czy po prostu snem, bo sen jest najlepszym lekarzem. I tyle. Jedzenie, sen, woda. Trening, ale też suplementacja jest ważna i elektrolity. Na przykład to jest taki game changer, o czym dużo kobiet o tym zapomina w trakcie treningu, elektrolity są bardzo ważne - podsumowała.

Premiera "Pokonaj mnie, jeśli potrafisz" 16 kwietnia o godz. 21:35 w TVN.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor: Aleksandra Matczuk

Reporter: Karolina Kalatzi

Źródło zdjęcia głównego: ddtvn online

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Apokalipsa w galerii sztuki
Materiał promocyjny

Apokalipsa w galerii sztuki