Gwiazdy

Internautka podważyła naturalny wygląd Magdy Gessler. Gwiazda odpowiedziała w swoim stylu

Gwiazdy

Autor:
Berenika
Olesińska
Źródło:
Instagram
Magda Gessler

Magda Gessler przebywa aktualnie w Kanadzie, gdzie mieszka jej ukochany - Waldemar Kozerawski. Gwiazda "Kuchennych rewolucji" skrupulatnie relacjonuje w social mediach pobyt za Oceanem. Jedno z opublikowanych przez nią zdjęć nie przypadło do gustu internautce. Restauratorka ze znaną sobie ironią odpowiedziała na negatywny komentarz.

Magda Gessler odwiedziła partnera w Kanadzie

Magda Gessler i Waldemar Kozerawski trwają w udanym związku od kilkunastu lat. Ten płomienny, przerwany rozłąką romans zaczął się jednak o wiele wcześniej, gdy popularna dziś gwiazda była młodziutką studentką ASP. Los połączył ich na nowo, ale wciąż dzieli odległość - restauratorka prowadzi bowiem kilka biznesów w Polsce, natomiast jej partner jest właścicielem kliniki medycyny estetycznej w Toronto.

Walka z hejtem

Co 7. Polak doświadczył hejtu w sieci
Co 7. Polak doświadczył hejtu w sieci Dzień Dobry TVN
wideo 2/4

Gwiazda "Kuchennych rewolucji" w przerwie od zawodowych obowiązków pozwala sobie na częste podróże do Kanady, gdzie spędza czas w położonym nad jeziorem domu. Tak też zrobiła i tym razem. Celebrytka pochwaliła się zagraniczną podróżą, publikując w mediach społecznościowych zmontowany z kilku nagrań film.

- Droga do raju... do Waldka. (...) Wakacje nad jeziorami. Kocham tu być - napisała na Instagramie.

Magda Gessler reaguje na hejterski komentarz

Magda Gessler chętnie dzieli się z internautami swoimi przemyśleniami i kadrami przedstawiającymi codzienność. Gwiazda opublikowała niewinne selfie, które mimo pozornej zwykłości stało się przyczynkiem do wszczęcia dyskusji.

Wśród osób zachwalających wygląd, charyzmę, oryginalność i wdzięk prowadzącej "Kuchennych rewolucji" znalazła się obserwatorka, która zakwestionowała naturalność celebrytki. Zarzuciła jej korzystanie z popularnych w dzisiejszych czasach upiększaczy.

- Wszyscy jesteście hipokrytami - zwróciła się do fanów Magdy Gessler, którzy komplementowali urodę gwiazdy. - Gdzie ta natura - we włosach, a może ustach czy ogólnie całej twarzy? - dopytywała z przekąsem, sugerując, że partnerka Waldemara Kozerawskiego korzystała z zabiegów medycyny estetycznej.

Magda Gessler nie pozostawiła tej opinii bez komentarza. Odpowiedziała internautce krótko, choć dosadnie. W pełnej ironii ripoście odesłała ją do lekarza.

- Jesteś straszna… Do specjalisty od leczenia reakcji lękowych na piękno - napisała poruszona restauratorka.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Berenika Olesińska

Źródło: Instagram

Źródło zdjęcia głównego: Paweł Wodzyński/East News

Pozostałe wiadomości