Gwiazdy

Krzysztof Zalewski ogłosił "Koniec Zabawy". Wokalista opowiedział nam o swoich planach na urlop od koncertów

Gwiazdy

Autor:
Maria
Czarniecka
Krzysztof Zalewski ogłasza „Koniec Zabawy”
Krzysztof Zalewski ogłasza „Koniec Zabawy”Dzień Dobry TVN
wideo 2/9

Krzysztof Zalewski to jeden koncertowych polskich rekordzistów - w niecałe dwa lata zagrał 197 koncertów. Ogłosił więc, że wybiera się na urlop. Długą jednak trasę koncertową zamknie z przytupem, a o swoich planach opowiedział w Dzień Dobry TVN.

Krzysztof Zalewski ogłasza przerwę

Krzysztof Zalewski zdecydował się na przerwę w koncertowaniu. Wokalista w ciągu niecałych dwóch lat zagrał w kraju prawie 200 koncertów, choć jak sam przyznał, początkowo bał się, że nie odbędzie się żaden.

- Płytę wydaliśmy w połowie pandemii. Nie wiedzieliśmy, czy zagramy jeden koncert. Udało nam się jeden zorganizować w dniu premiery 18 września 2020 roku. Musieliśmy wrócić i czekać pół roku i już się pogodziłem z myślą, że nie zagramy przy tej płycie żadnego koncertu i może już pora na robić następną - opowiadał w rozmowie z Dorotą Wellman i Marcinem Prokopem.

Na szczęście wirus nieco złagodniał i już latem ubiegłego roku organizacja koncertów była możliwa. Zalewski chcąc sprostać oczekiwaniom fanów, był gotowy na granie dwóch koncertów dziennie i tak też od czerwca do grudnia odbyły się 104 koncerty. Kolejne 93 zagrał w 2022 roku. Artysta planuje dłuższą przerwę od występów, jednak jak sam przyznał, nie będzie w tym czasie próżnował. Planuje zająć się tworzeniem nowej płyty.

Krzysztof Zalewski ostatni koncert

Wokalista postanowił jednak zagrać utwory z płyty "Zabawa" ostatni raz. Finałowy event odbędzie się 17 grudnia na warszawskim Torwarze. Na scenie wystąpią również goście WaluśKraksaKryzys, Igo czy tajemniczy gość specjalny. Oprócz tego przygotowano specjalne, rozszerzone wydanie albumu "Zabawa" z gadżetami dla fanów. W pięciu zestawach ukryto po jednym zaproszeniu na grudniowy koncert.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki oraz Dzień Dobry Extra znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz też:

Autor:Maria Czarniecka

Źródło zdjęcia głównego: Mateusz Grochocki/East News.

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości