Gwiazdy

Karolina Pisarek usłyszała diagnozę. "Kwalifikuję się do operacji"

Gwiazdy

Autor:
Aleksandra
Matczuk
Źródło:
Instagram
Karolina Pisarek

Niepokojące informacje na temat stanu zdrowia Karoliny Pisarek pojawiają się w mediach od kilku dni. 31 sierpnia modelka trafiła do szpitala z powodu silnego bólu głowy. Usłyszała już diagnozę i podzieliła się nią w mediach społecznościowych. Co dolega finalistce Top Model?

Karolina Pisarek usłyszała diagnozę

31 sierpnia Karolina Pisarek poinformowała swoich obserwatorów o nagłych problemach ze zdrowiem. Modelka skarżyła się na silny ból głowy, który od wielu dni utrudniał jej codzienne funkcjonowanie. Postanowiła skonsultować dolegliwości z lekarzem i udała się do szpitala. Od tamtego momentu zawiesiła swoją aktywność w mediach społecznościowych.

Zdrowie

Jak wiatr wpływa na nasze zdrowie i samopoczucie?
Jak wiatr wpływa na nasze zdrowie i samopoczucie?Dzień Dobry TVN
wideo 2/6

Informacje na temat stanu zdrowia Karoliny przekazywała w tym czasie jej menadżerka Małgorzata Leitner. - Pojawiło się podejrzenie guza, jesteśmy wszyscy w szoku i czekamy na dalsze badania - zaznaczyła w rozmowie z portalem Co Za Tydzień. Sytuację skomentował też mąż modelki Roger Salla.

- Walczymy każdego dnia, różnymi metodami, żeby było lepiej, ale na razie bez poprawy - pisał na Instagramie.

Co dolega Karolinie Pisarek

Teraz Karolina Pisarek usłyszała diagnozę, którą podzieliła się w mediach społecznościowych. - Cieszę się, że w końcu mogę się do was odezwać, bo ostatnie dni leżałam nieruchomo i właściwie to nie mogłam nawet otworzyć oczu. Głowa mi pękała, tykała jak bomba, do końca nie wiedziałam, co jest grane. Jeździłam z rezonansu na rezonans - wyznała.

Aktualnie gwiazda przyjmuje silne leki przeciwbólowe zmieszane ze sterydami. - Diagnoza, która została mi dziś przedstawiona, to powiększona przysadka mózgowa z torbielą (...) i generalnie kwalifikuję się już do operacji - dodała modelka.

Jak wyjaśniła, lekarz stwierdził, że dopóki nie ma problemów ze wzrokiem, to zabieg nie musi być wykonany natychmiastowo. - Można to złagodzić tabletkami - zaznaczyła Karolina.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Aleksandra Matczuk

Źródło: Instagram

Źródło zdjęcia głównego: Kamil Piklikiewicz/East News

Pozostałe wiadomości