Gwiazdy

Anna Dec pokazała figurę po ciąży. "Wszystko w swoim tempie"

Gwiazdy

Autor:
Daria
Pacańska
Anna Dec urodziła synka.

Anna Dec niedawno powitała na świecie swoje drugie dziecko. Teraz postanowiła pokazać, jak wygląda brzuch niedługo po ciąży. Nagrała filmik, w którym poprosiła kobiety, żeby pokochały siebie również w takim wydaniu.

Anna Dec o figurze po ciąży

Anna Dec postanowiła nagrać film, w którym pokazała, jak wygląda kilka tygodni po urodzeniu drugiego dziecka. Prezenterka pogody pokazywała zaokrąglony brzuszek i poleciła, aby kobiety, które są w podobnej sytuacji, dały sobie czas.

"Inspirujące kobiety"

Inspirujące Kobiety Olga Legosz
Inspirujące Kobiety Olga LegoszDzień Dobry TVN Online
wideo 2/5

- Cierpliwości młoda stażem Mamusiu. Wszystko w swoim tempie. Nie ma powodów, byś nie kochała siebie też w takim wydaniu. I są co najmniej mocne 3 argumenty za tym, by się nie spieszyć - napisała Dec.

Prezenterka pogody podkreśliła, że warto w swojej szafie mieć spodnie ciążowe, bo prawdopodobnie nawet przez kilka miesięcy świeżo upieczona mamusia będzie musiała je nosić. Zaapelowała do kobiet, żeby kochały swoje ciało.

- Po pierwsze to pamiątka po okresie ciąży, po drugie mieszkał w niej ktoś ważny przez ostatnie 9 miesięcy. Po trzecie sprawia, że twoja sylwetka jest doskonale wyprofilowana, by być podparciem dla niemowlaka, który w pierwszych miesiącach życia jest bardzo wiotki - wytłumaczyła.

Anna Dec wspiera kobiety

Na film Anny Dec zareagowały jej obserwatorki, które dziękowały, że jako osoba znana porusza ten ważny temat.

- Cudowne nagranie. Wzruszyłam się. Żałuję, że nikt mi tego nie powiedział przed i po porodzie - napisała jedna z kobiet. - Aniu wyglądasz przepięknie! Szczęście w każdej komórce ciała widoczne gołym okiem - dodała kolejna.

- Jakie to mądre. Piękna jest pani z zewnątrz i wewnątrz. Piękne serce i mądrość - czytamy w komentarzach.

Prezenterka zaznaczyła, że warto pokazywać różne oblicza czasu po ciąży. Każda kobieta przechodzi go zupełnie inaczej. Ważne jest to, żeby dbać o swoje zdrowie, szanować naturę, a także kochać i akceptować siebie w każdym wydaniu.

- Jesteś taka dzielna. Pokochaj siebie też w takim wydaniu. Cierpliwości - podsumowała Dec.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Daria Pacańska

Źródło zdjęcia głównego: Piotr Andrzejczak/MWMedia

Pozostałe wiadomości