Gwiazdy

Johnny Depp opublikował pierwsze nagranie na TikToku. "Legendy nie da się złamać"

Gwiazdy

Autor:
Dominika
Czerniszewska
Johnny Depp

Johnny Depp po "procesie dekady" zamieścił pierwszy filmik na TikToku, któremu towarzyszy wylewny opis. Aktor podziękował w nim swoim fanom za wsparcie podczas procesu z byłą żoną Amber Heard. Polacy ochoczo zaczęli komentować. - Doczekaliśmy się - czytamy.

"Proces dekady" Amber Heard i Johnny'ego Deppa

Johnny Depp i Amber Heard od miesięcy nie schodzili z pierwszych stron gazet. Ich procesem żył cały świat. Po burzliwej batalii sądowej sprawa dobiegła końca. Ława przysięgłych w Wirginii orzekła, że aktorka zniesławiła byłego męża w felietonie dla "The Washington Post".

Zobacz wideo: Zagraniczne gwiazdy

Zagraniczne gwiazdy

Wschodzące gwiazdy Hollywood
Wschodzące gwiazdy Hollywood Dzień Dobry TVN
wideo 2/10

Amber Heard miała zapłacić Deppowi odszkodowanie w wysokości 15 mln dolarów -  w tym 10 milionów odszkodowania oraz 5 milionów zadośćuczynienia. Sąd obniżył jednak drugą z wymienionych kwot do 350 tys. dolarów. Ostatecznie od byłej żony gwiazdor powinien otrzymać 10 mln i 350 tys. dolarów. Zaś Amber dostanie 2 mln dolarów odszkodowania wyrównawczego.

Johnny Depp na TikToku

Po głośnym procesie Johnny Depp wrócił do działalności w mediach społecznościowych. Zamieścił bowiem pierwszy klip na TikToku, który jest podsumowaniem ostatnich kilku miesięcy. Widzimy na nim wiernych fanów aktorka, którzy nie opuścili go w trakcie trwania procesu.

Do wszystkich moich najcenniejszych, lojalnych i wspierających fanów. Byliśmy wszędzie razem, widzieliśmy wszystko razem. Szliśmy razem tą drogą. Zrobiliśmy razem właściwą rzecz, wszystko dlatego, że wam zależało. A teraz wszyscy razem ruszymy do przodu. Jesteście, jak zawsze, moimi pracodawcami i po raz kolejny muszę wam podziękować. Więc dziękuję

Film w 15 godzin doczekał się 12 mln wyświetleń, ponad 4 mln polubień i setki tysięcy komentarzy - w tym od fanów z naszego kraju. "Legendy nie da się złamać", "Doczekaliśmy się", "Halo Polska!" - czytamy. Wielbiciele aktora z całego świata zasypali go wspierającymi słowami. "Kochamy Cię", "Dobra robota, Johnny! Mam nadzieję, że zobaczę cię w następnych 'Piratach z Karaibów'", "Sprawiedliwości stało się zadość", "Witamy na TikToku" - brzmią kolejne wpisy.

Zobacz wideo: Proces dekady - Johnny Depp i Amber Heard

Proces dekady – Johnny Depp i Amber Heard
Proces dekady – Johnny Depp i Amber Heard Źródło: Dzień Dobry TVN

Johnny Depp dopiero co zaczął korzystać z TikToka, a jego profil obserwuje już ponad 7 mln osób.

@johnnydepp

To all of my most treasured, loyal and unwavering supporters. We’ve been everywhere together, we have seen everything together. We have walked the same road together. We did the right thing together, all because you cared. And now, we will all move forward together. You are, as always, my employers and once again I am whittled down to no way to say thank you, other than just by saying thank you. So, thank you. My love & respect, JD

Stranger - Love Joys

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz też:

Autor:Dominika Czerniszewska

Źródło zdjęcia głównego: Kevin Dietsch/Getty Images

Pozostałe wiadomości