Joanna Koroniewska odpowiada na krytykę: "Chcę się starzeć z godnością"

Autor:
Dominika
Czerniszewska
Joanna Koroniewska wirtualnie rozbawia Polaków
Joanna Koroniewska wirtualnie rozbawia Polaków
wideo 2/18

"A dlaczego Pani filtra nie używa?", "Zapraszam do nas na masaże - wygładzimy Pani co nieco" - takie wiadomości i komentarze otrzymuje od internautek Joanna Koroniewska. Aktorka "powiedziała" dość i zamieściła prokobiecy post, w którym zwróciła się do krytyczek: "Mamy prawo się różnić".

Joanna Koroniewska odpowiada na krytykę

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor to jedna z niewielu par w polskim show-biznesie, która ma ogromny dystans do siebie. Aktorka ochoczo nagrywa humorystyczne filmiki, konsekwentnie unika filtrów upiększających, a przy tym często pokazuje się bez makijażu. Niestety nie wszystkim internautkom przypadło do gustu promowanie naturalności, o czym dowiadujemy się z najnowszego postu odtwórczyni.

"A dlaczego Pani filtra nie używa?", "Zapraszam do nas na masaże - wygładzimy Pani co nieco", "Ojej, rzeczywiście widać, że Pani zmęczona" - to przykłady komentarzy, jakie otrzymuje Joanna Koroniewska.

- Nie wymyślam. Tylko cytuję niemal codzienną "troskę" innych. Ja naprawdę nie mam potrzeby bycia taką, jak niektóre "życzliwe" istoty mi sugerują. Chcę być sobą. I chcę się starzeć z godnością. I kompletnie mi to nie przeszkadza. Co w tym jest takiego dziwnego - podkreśla aktorka.

Joanna Koroniewska do kobiet: "Mamy prawo się różnić"

W dalszej części postu aktorka zwróciła się z apelem.

- Drogie Kobiety, którym wciąż coś w innych przeszkadza! Mamy prawo się różnić. Ja nie chcę tak jak Wy. A Wy możecie nie chcieć tak jak ja. Z zasady nie komentuję wyglądu innych, ponieważ nigdy uroda nie była i nie będzie sensem mojego życia. Czasem warto jest jednak patrzeć sercem. Polecam. Tak przynajmniej chcę wychować swoje dzieci. Niech będą pięknymi ludźmi. W środku - napisała. - Jestem, jaka jestem. A im jestem starsza, tym bardziej widzę to, że tylko to, co w nas najpiękniejsze rzeczywiście jest niewidoczne dla oczu. Banał, ale jaki piękny! - dodała.

Ze słowami Joanny Koroniewskiej zgodziło się wiele kobiet. Aktorka mogła też liczyć na wsparcie męża oraz osób związanych z show-biznesem.

- Kochanie!! A mnie się podobasz taka, jaka jesteś - napisał Maciej Dowbor.

- Aśka, Twoja zajebistość, za przeproszeniem (rzecz jasna), jest i MUSI pozostać niefiltrowana! Jesteś przepiękna Inside&out. Fajnie, że Ty o tym wiesz i zdecydowana większość Twojej społeczności na Insta. Love you GIRL! - dodała Hanna Lis.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Dominika Czerniszewska

Źródło zdjęcia głównego: Mateusz Grochocki/East News

Pozostałe wiadomości