Iga Świątek zdradziła, co ją czeka w najbliższym czasie. "To będą intensywne dwa tygodnie"

Autor:
Dominika
Czerniszewska
Reporter:
Mateusz Hładki
Co słychać w show-biznesie?
Co słychać w show-biznesie? Dzień Dobry TVN
wideo 2/7

Iga Świątek to jedna z najlepszych polskich tenisistek, która doczekała się pokaźnego grona fanów. Cała Polska trzymała za nią kciuki, gdy walczyła podczas Australian Open. Jak młoda sportsmenka podsumowała swój występ? Co ją czeka w najbliższym czasie?

Iga Świątek podsumowała występ w Australian Open

Mateusz Hładki w show-biznesowym kąciku zaprezentował nagranie Igi Świątek, która odniosła się do swojej gry podczas Australian Open.

Od razu po turnieju czułam dumę, więc na pewno ten turniej był satysfakcjonujący, oczywiście mimo tego, że ostatniego meczu nie wygrałam. Wiem jednak, że zrobiłam naprawdę super robotę. Czasami musiałam przechodzić trudne momenty na meczach i w niektórych rundach zostawiłam serce na korcie, więc bardzo się z tego cieszę, że walczyłam do końca 

Jak zaznaczyła, cieszy się, że miała również szansę odpocząć. - Udało mi się trochę zwiedzić Melbourne i właściwie już po kilku dniach czułam, że mogę już wracać na kort, dlatego myślę, że na spokojnie przygotuję się już do kolejnych turniejów - przyznała.

Iga Świątek szykuje się do turnieju w Dubaju

Kolejne turnieje zbliżają się wielkimi krokami. Lada moment tenisistka weźmie udział w WTA 500 w Dubaju, a następnie w Doha.

Na pewno to będą intensywne dwa tygodnie, bo na tych turniejach mecze już gra się codziennie 

Trzymamy kciuki!

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki znajdziesz na platformie Player.pl.

Zobacz też:

Autor:Dominika Czerniszewska

Reporter: Mateusz Hładki

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości