Gwiazdy

"Hotel Paradise 5". Laura i Grzesiek wyrzucili najsilniejszą parę. "Brak mi słów"

Gwiazdy

Autor:
Justyna
Piąsta
"Hotel Paradise"

Laura i Grzesiek zwyciężyli konkurencję i otrzymali władzę - mogli wytypować jedną z par do opuszczenia "Hotelu Paradise" na dwa dni przed finałem. Ku zaskoczeniu uczestników, wskazali najsilniejszą dwójkę. Podczas pożegnania padły mocne słowa.

"Hotel Paradise 5". Kto odpadł z programu?

Cztery pary zmierzyły się w konkurencji na roztapianie brył lodu, w których ukryte zostały kluczyki. Z zadaniem najszybciej poradzili sobie Laura i Grzesiek. Dzięki temu mogli zdecydować, którą dwójkę uczestników odeślą z kwitkiem do domu na chwilę przed najważniejszym momentem w programie - wielkim finałem.

Uczestnicy programu "Hotel Paradise"

Zwycięzcy "Hotelu Paradise"
Zwycięzcy "Hotelu Paradise"Dzień Dobry TVN
wideo 2/3

Grześ i Laura bili się z myślami. To była jedna z najtrudniejszych decyzji, jaką musieli podjąć w "Hotelu Paradise". Wieczorem Klaudia El Dursi zebrała wszystkich mieszkańców, by dowiedzieć się, kto pożegna się z rajem.

- Każda z osób tutaj obecnych jest dla nas naprawdę bardzo ważna i mamy z nimi dobre relacje - powiedział zdenerwowany Grzesiek.

- Najważniejsze dla nas było to, że to była nasza wspólna decyzja. Mieliśmy podobne przemyślenia - dodała przejęta Laura. - Wybraliśmy Elizkę i Jaya. Nie wiem, co więcej powiedzieć. Kierowaliśmy się tym, że po prostu najmniej się znamy. Wy macie tutaj cudowną relację i poniekąd uważamy, że troszeczkę zamknęliście się na grupę, ale wiem, że zrobiliście to dla siebie. (...) Mam nadzieję, że nie będziecie mieli nam nic za złe. To jest gdybanie, ale myślę, że gdyby była odwrotna sytuacja, to byłoby tak samo, że byście nas typowali - przyznała.

Jay i Eliza opuszczają "Hotel Paradise"

Jay i Eliza bez wątpienia byli najsilniejszą parą w programie, którą połączyło szczere uczucie, a nie zimna kalkulacja i przebiegła gra. Oboje byli zaskoczeni wyborem Laury i Grześka. - Rozumiem tę decyzję, bo gdyby nie to, to na pewno wygrałbym z Elizą "Hotel Paradise". Jeśli ktoś chciał to wygrać, to musiał nas wyrzucić - powiedział pewny siebie Jay.

Eliza wzruszyła się. - Dziękuję wszystkim, bo to, jak ja się tu rozwinęłam i fakt, że poznałam Jaya, to jest takie cudowne i piękne. Podjęliście decyzję, którą uznaliście za słuszną - dodała.

Już po chwili, gdy wyeliminowani zaczęli się pakować, wzruszenie zmieniło się w złość. - Brak mi słów. Jak widać, nie miłość jest najważniejsza - stwierdziła Eliza.

- Eli, sama mi wypomniałaś z Jayem, że uległam presji grupy w momencie, gdy uratowałam Mary - broniła się Laura.

Grześkowi puściły emocje. - Przykro mi, jeśli mnie oceniacie, że jakoś gram. Mogliście wygrać, nie ma problemu. Ale co, mam ukrywać, że z Kubą i Sevkiem mam lepszy kontakt niż z Jayem? - zapytał Grzesiek.

Laura próbowała uratować sytuację. - Mam nadzieję, że uda nam się jeszcze pogadać po programie - powiedziała.

- Wątpię - skwitowała oschle Eliza.

"Hotel Paradise 5" - gdzie oglądać?

Premierowe odcinki 5. edycji "Hotelu Paradise" emitowane są od poniedziałku do czwartku o 20:35 na antenie TVN7. Losy uczestników programu można też śledzić za pośrednictwem platformy Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: Player.pl

Pozostałe wiadomości