Gwiazdy

"Hotel Paradise 4". Uczestnicy eliminują siebie nawzajem. Przyjaźnie w programie nie istnieją?

Gwiazdy

Autor:
Justyna
Piąsta
Inga i Janek "Hotel Paradise 4"

W finałowym tygodniu uczestnicy poczuli ducha walki i są w stanie zrobić wszystko, by przetrwać w programie. Nawet jeśli mieliby wyrzucić z Hotelu swoich najbliższych. Na tym etapie gry nie liczą się już sympatie. Teraz znaczenie mają tylko taktyka i chłodna kalkulacja, by wyeliminować najsilniejszych uczestników. Kto będzie musiał pożegnać się z rajskim Zanzibarem?

"Hotel Paradise 4". Co się wydarzy w 58. odcinku?

Choć do tej pory uczestnicy nie myśleli o finale, to jednak im bliżej końca programu, tym częściej zastanawiają się, jak by to było, gdyby zgarnęli główną nagrodę. W prywatnych rozmowach mieszkańców Hotelu wyjdzie na jaw, że każdemu z nich zależy na zwycięstwie.

Kiedy na horyzoncie pojawia się Klaudia El Dursi, wszyscy wiedzą, że nadchodzą kłopoty. Prowadząca przyniesie im dwie koperty. Uczestnicy będą musieli wykazać się nie lada odwagą, by sprawdzić, jakie znajdują się w nich informacje. Z pozoru pozytywne wieści okażą się tragiczne w skutkach.

Dwie pary wybiorą się na romantyczne randki. Pozostałe dwie pary będą w Hotelu i staną przed niezwykle trudną decyzją. Kogo wskażą do opuszczenia programu? Będą się kierować sercem, czy rozumem?

Zobacz wideo: Co słychać u Soni z "Hotelu Paradise"?

Co słychać u Soni z "Hotelu Paradise"?
Co słychać u Soni z "Hotelu Paradise"? Źródło: Dzień Dobry TVN

"Hotel Paradise". Wielkie rozczarowanie

Uczestnicy "Hotelu Paradise" spędzają ze sobą 24 godziny na dobę, więc nic dziwnego, że zawiązują się między nimi głębsze relacje. Jednak w obliczu finału, który zbliża się wielkimi krokami, można łatwo zweryfikować, które przyjaźnie były prawdziwe, a które taktyczną grą.

Wyeliminowana para nie będzie kryła żalu do pozostałych. Gdy dowiedzą się, kto oddał na nich głos, poczują wielkie rozczarowanie. Podczas najbliższej Puszki Pandory wezmą udział byli mieszkańcy Hotelu. To będzie jeden z najbardziej emocjonujących momentów w programie!

Premierowe odcinku "Hotelu Paradise" od poniedziałku do czwartku o godz. 20:35 na antenie TVN 7. Wszystkie odcinki dostępne są również na platformie Player.pl.

Zobacz także:

Autor:Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: Player.pl

Pozostałe wiadomości