Gwiazdy

Ewa Gawryluk i Waldemar Błaszczyk rozwiedli się. "Pozostajemy w dobrych relacjach"

Gwiazdy

Autor:
Justyna
Piąsta
Wiadomości z życia gwiazd

Ewa Gawryluk i Waldemar Błaszczyk podjęli decyzję o rozstaniu. Aktorska para rozwiodła się, o czym postanowiła poinformować za pośrednictwem programu Dzień Dobry TVN. W oświadczeniu artyści przekazali, że nie będą udzielać wywiadów na ten temat i nie ujawnią żadnych prywatnych szczegółów.

Ewa Gawryluk i Waldemar Błaszczyk wzięli rozwód

Aktorka para była małżeństwem przez 22 lata. Ewa Gawryluk i Waldemar Błaszczyk o swoim związku niewiele mówili w mediach, rzadko też udzielali wspólnych wywiadów. Sfera prywatna była i jest dla nich niezwykle ważna, dlatego - by uniknąć plotek i spekulacji - postanowili osobiście poinformować, że ich życiowe drogi się rozeszły.

- Przechodzimy do informacji, którą podajemy dzisiaj jako pierwsi. Znacie na pewno Ewę Gawryluk i Waldemara Błaszczyka. Para poinformowała nas o tym, że rozwiodła się. Przeczytam oświadczenie, które dostaliśmy, z jednoczesną prośbą o uszanowanie ich prywatności - zaznaczyła w Dzień Dobry TVN dziennikarka Sandra Hajduk-Popińska.

- Rozstaliśmy się w zgodzie i pozostajemy w dobrych relacjach. Zawsze oddzielaliśmy prywatne sprawy od zawodowych, tak będzie i tym razem. Nie będziemy udzielali wywiadów na temat rozstania ani podawali żadnych prywatnych szczegółów. Dziękujemy za uszanowanie naszej prywatności oraz pozdrawiamy wszystkich widzów Dzień Dobry TVN - przekazali w oświadczeniu Gawryluk i Błaszczyk.

Zobacz wideo: Ewa Gawryluk o pracy w teatrze

Ewa Gawryluk o pracy w teatrze
Ewa Gawryluk o pracy w teatrze Znana aktorka Ewa Gawryluk opowiedziała o pracy w teatrze. Jak gra się jej na scenie z Waldemarem Błaszczykiem?

Ewa Gawryluk i Waldemar Błaszczyk - jak się poznali?

Ewa Gawryluk i Waldemar Błaszczyk poznali się dzięki wspólnemu przyjacielowi. Rafałowi Mohr, bo to o nim mowa, mieszkał za czasów studiów z Waldemarem Błaszczykiem, zaś Ewa grała z nim w serialu.

Pewnego dnia aktorka zadzwoniła Rafała i poprosiła, aby przekazał gratulacje swojemu współlokatorowi. Bardzo spodobała się jej jego rola w filmie "Autoportret z kochanką". Rafał, korzystając z okazji, że Waldek siedział obok niego, przekazał mu telefon. Między Ewą a Waldemarem zaczęło iskrzyć. Pobrali się w 1999 roku, a rok później urodziła im się córka Marysia.

Zarówno Gawryluk, jak i Błaszczyk, doskonale są znani widzom m.in. z popularnego serialu TVN "Na Wspólnej". Kilka miesięcy temu zaczęli grać razem w spektaklu "Trener personalny".

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl.

Zobacz także:

Autor:Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: Bartosz Krupa/East News

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości