Aneta Kręglicka na próbach konkursu Miss Polonia. Nagranie sprzed 35 lat podbija sieć

Projekt bez nazwy (68)
Źródło: Dzień Dobry TVN
Karolina Bielawska Miss World
Karolina Bielawska Miss World
Polka najpiękniejszą kobietą świata
Polka najpiękniejszą kobietą świata
Kiedy bajeczne życie zamienia się w piekło
Kiedy bajeczne życie zamienia się w piekło
Nowe życie miss Ukrainy mężatek
Nowe życie miss Ukrainy mężatek
Aneta Kręglicka to jedna z najpiękniejszych Polek. Przed laty modelka reprezentowała nasz kraj w konkursach piękności, gdzie zdobyła tytuły Miss Polonia, Miss Świata i Queen of Europe. Jak wyglądała 35 lat temu? W sieci znaleźliśmy archiwalne nagranie z prób konkursu. - Bez konserwantów i sztucznych barwników - komentują internauci.

Aneta Kręglicka – polska piękność, która podbiła konkursy Miss

O jej sukcesie mówiła cała Polska. Ba, ten wyczyn przeszedł do historii konkursów piękności. Aneta Kręglicka w 1989 roku została Miss Polonia, a kilka miesięcy później okrzyknięto ją Miss Świata.

Tytuł ten był dla 24 latki przepustką do show-biznesu. Z dnia na dzień na najpiękniejszą Polkę spadła ogromna popularność. Choć jak przyznaje, wcale tego nie chciała. Aneta podjęła więc decyzję, by wylecieć z kraju, zamieszkać w USA i pracować w Stanach jako modelka. Zastanawiacie się, jak wówczas wyglądała? Równie pięknie, co dziś.

Aneta Kręglicka na próbach do konkursu Miss Polonia

Aneta Kręglicka od lat ceni sobie naturalność. Na Instagramie możemy podziwiać jej zdjęcia sauté. Klasa, nieskazitelna cera, minimalizm w stylizacjach i niewielki makijaż. Modelka jest najlepszym dowodem na stwierdzenie, że "mniej znaczy lepiej". Co więcej, 59-latka ma figurę, której pozazdrościć mogą jej nastolatki. Jak wyglądała kiedyś?

Na TikToku wpadliśmy na archiwalne nagranie z prób do konkursu Miss Polonia. Na filmiku widać nie tylko Anetę, ale i jej konkurentki do korony. Trzeba przyznać, że panująca wówczas moda zdecydowanie różniła się od tego, co dziś prezentują kandydatki na Miss. Wszystkie panie miały bowiem charakterystyczne, przeskalowane fryzury i wyraziste, kolorowe makijaże. Zobaczcie to nagranie.

Pod nagraniem pojawiło się mnóstwo komentarzy. Internauci wyrazili swoje zdanie na temat wizerunku ówczesnych kandydatek na Miss. Jak zauważyli, panie mimo mocnego make- upu były naturalnie piękne - bez botoksu, sztucznych rzęs czy powiększonych ust.

- "Naturalnie piękne i każda wygląda inaczej, wyjątkowo", "Bez konserwantów i sztucznych barwników", "Piękne kobiety. Gdyby miały zrobiony dzisiejszy makijaż i fryzury, wyglądałyby jak boginie", "Prześliczne dziewczyny, teraz to jest tragedia w tych konkursach", "Piękne, ale bardzo poważnie wyglądają na swój wiek" - czytamy w komentarzach. 

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady. 

Zobacz także:

Autor: Nastazja Bloch

Źródło: TikTok

Źródło zdjęcia głównego: Tomasz Urbanek/DDTVN/East News

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Apokalipsa w galerii sztuki
Materiał promocyjny

Apokalipsa w galerii sztuki