Aldona Orman straciła członka rodziny. "Jest nam strasznie przykro, smutno, źle"

Tekst akapitu - 2024-04-20T072046
Źródło: Dzień Dobry TVN
Aldona Orman o operacji ratującej życie
Aldona Orman o operacji ratującej życie
O życiu, reinkarnacji i śmierci klinicznej
O życiu, reinkarnacji i śmierci klinicznej
Jak w XIX wieku pielęgnowano pamięć o zmarłych?
Jak w XIX wieku pielęgnowano pamięć o zmarłych?
Żałoba w trakcie pandemii
Żałoba w trakcie pandemii
Aldona Orman podzieliła się w mediach społecznościowych smutnym wyznaniem. Jej 7-letni pies nie wybudził się po podaniu narkozy. Aktorka jest zdruzgotana i ostrzega innych, by dobrze sprawdzali, komu powierzają swoje zwierzęta.

Aldona Orman w żałobie

Aldona Orman to znana aktorka filmowa i teatralna. Gwiazda aktywnie udziela się w mediach społecznościowych. Na Instagramie pokazuje kulisy swojej pracy, ale też ważne chwile z codzienności. W najnowszym poście Aldona Orman przekazała smutne wieści. Straciła członka rodziny.

- Kochani, naszego ukochanego pieska, przyjaciela, członka rodziny od 7 lat, cudownego, wyjątkowego, kochanego Fikusia zostawiliśmy wczoraj u weterynarza na chwilę, tylko na wyczyszczenie zębów z kamienia. Lekarz przekazał, po wcześniejszym zrobieniu wszystkich badań, że musi to zrobić pod narkozą. Fikuś się już nie wybudził - przekazała.

Aktorka straciła przyjaciela

Aldonie bardzo trudno jest pogodzić się z nagłą śmiercią jej ukochanego pupila. - Jesteśmy zrozpaczeni. Jest nam strasznie przykro, smutno, źle. Moja córeczka Idalia cały czas płacze. Nie wiem, co robić - dodała. Na koniec ostrzegła, by dobrze weryfikować osoby, w których ręce powierzamy zdrowie i życie naszych czworonogów. - Proszę, bądźcie bardziej ostrożni co do lekarzy waszych przyjaciół- zwierzątek! Nie popełniajcie tego błędu - podsumowała Aldona Orman.

Fani gwiazdy okazali jej wsparcie w trudnych chwilach. - "Bardzo współczuję sam mam psa i kota i tylko mogę sobie wyobrazić, jaki to żal", "Matko, straszne nie wyobrażam sobie co musi pani teraz czuć", "Bardzo mi przykro" - pisali w komentarzach pod postem.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor: Aleksandra Matczuk

Źródło: Instagram

Źródło zdjęcia głównego: mwmedia

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Apokalipsa w galerii sztuki
Materiał promocyjny

Apokalipsa w galerii sztuki