Agnieszka i Wojtek ze "ŚOPW" przygotowują drugi ślub. "To niełatwe zadanie"

Autor:
Aleksandra
Matczuk
Źródło:
Instagram/Co Za Tydzień
ŚOPW

Agnieszka i Wojtek z programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" przygotowują się do drugiego ślubu. Tym razem para pragnie złożyć przysięgę w kościele. Co wiemy na temat ich planów? Uczestniczka wspomniała o uroczystości w poście na Instagramie.

Miłość Agnieszki i Wojtka z "ŚOPW"

Agnieszka Łyczakowska i Wojtek Janik poznali się w programie TVN "Ślub od pierwszego wejrzenia". Parę połączyło uczucie, którego owocem jest córka Antonina. Dziewczynka przyszła na świat w styczniu 2022 roku. Teraz para pragnie powiedzieć sobie sakramentalne "tak". O szczegółach opowiedziała m.in. w rozmowie z portalem Co Za Tydzień.

"Ślub od pierwszego wejrzenia"

Ach, co to był za ślub
Ach, co to był za ślub Dzień Dobry TVN
wideo 2/4

Jak wyznali, ślub będzie utrzymany w stylistyce glamour. Na weselu będą bawić się uczestnicy programu m.in. Agata Stankowska, Iga Śmiechowicz czy Kamil Borkowski.

- Co do reszty będziemy o tym informować w późniejszym czasie - tłumaczyła Agnieszka.

"Ślub od pierwszego wejrzenia" - Agnieszka i Wojtek szykują wesele

Agnieszka chętnie dzieli się w mediach społecznościowych swoją codziennością. Do tej pory jej profil zaobserwowało już 211 tysięcy osób. W jednym z postów przyznała, że ma na głowie naprawdę wiele obowiązków. - Czasem brakuje sił - stwierdziła.

- My jeszcze musimy znaleźć czas na zajęcia Tosi na basenie, prace na kanale na YouTube. Godzenie życia na dwa miasta Kraków-Łódź, organizacja naszego wesela - wyliczała.

- Często zadaję sobie pytanie: Po co to wszystko? Myślę, że każdy z nas będzie mieć inną odpowiedź. Warto czasem pomyśleć, za czym tak gonimy? I czy warto? - rozmyślała. Całe szczęście w trudnych chwilach Agnieszka może liczyć na słowa wsparcia fanów.

- "Kochanie u wszystkich tak samo wygląda życie, tylko jedni piszą o tym świadomie, a inni udają, że ich to nie dotyczy", "A ja sporo odpuszczam, nie lubię żyć na speedzie ani niczego robić pod presją. Wiadomo, praca zawodowa, ogarnianie domu, życia, trzeba to zrobić, ale na spokojnie", Ważne, że jesteście w tym razem - bo razem zawsze lżej przejść przez wszystkie trudy dnia codziennego" - czytamy w komentarzach pod postem.

Zobacz także:

Autor:Aleksandra Matczuk

Źródło: Instagram/Co Za Tydzień

Źródło zdjęcia głównego: Wojciech Olkusnik/East News

Pozostałe wiadomości