"True Love" - wiemy, jak wygląda willa, w której zamieszkają uczestnicy

Aktualizacja:
Autor:
Nastazja
Bloch
Reporter:
Mateusz Hładki
Co się dzieje w świecie gwiazd i celebrytów?
Co się dzieje w świecie gwiazd i celebrytów?Dzień Dobry TVN
wideo 2/14

Niebawem na antenie TVN7 wystartuje wyjątkowy program - "True Love". Uczestnicy przeniosą się do odległej Kolumbii i zamieszkają w rajskiej willi, by szukać prawdziwej miłości. W Dzień Dobry TVN o nowym randkowym reality show opowiedział Mateusz Hładki.

"True Love" - miłość bez intryg i kłamstw

"True Love" to nowy program telewizyjny, którego akcja toczy się na Karaibach, w luksusowej posiadłości. Grupa singli spotka się tam, by stoczyć walkę o prawdziwą miłość i niemałe pieniądze. Tym razem intrygi i kłamstwa nie będą traktowane z przymrużeniem oka, bowiem szczerość uczestników zweryfikuje wykrywacz kłamstw.

Zasady są proste. Na Karaibach każdy ma szansę wygrać. Aby otrzymać pieniądze, uczestnicy muszą naprawdę się w sobie zakochać. Nieszczerość i kręcenie będzie szybko zweryfikowane podczas Ceremonii Prawdy. Jak sama nazwa wskazuje w "True Love" chodzi o prawdziwą miłość.

- Koniec z tym, że ktoś idzie do takiego programu po sławę i poklask. Jeżeli będą coś kręcić, wymyślać, konfabulować, to ten wykrywacz pokrzyżuje im plany - zapewnił nasz reporter Mateusz Hładki.

"True Love" – jak wygląda luksusowa willa?

Na karaibskim wybrzeżu zamieszka 10 singli, którzy marzą o znalezieniu drugiej połówki. Uczestnicy nie tylko będą mieli okazję podziwiać wspaniałe widoki, ale także skorzystają z luksusów, jakie czekają na nich w willi. W posiadłości w stylu kolonialnym znajdą się podwójne sypialnie, basen, bar, taras, a także prywatna plaża. Miejscem posiłków i spotkań będzie jadalnia z ogromnym stołem. 

"True Love". Gdzie i kiedy oglądać?

Nowe reality show "True Love" już od 27 lutego w TVN7 i Player.pl!

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki oraz Dzień Dobry TVN Extra znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Nastazja Bloch

Reporter: Mateusz Hładki

Źródło zdjęcia głównego: Materiał prasowy

Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości