Gwiazdy

Adam Woronowicz i Julia Wieniawa razem na scenie. "Nie ma żadnych fochów"

Gwiazdy

Autor:
Katarzyna
Oleksik
Reporter:
Sandra Hajduk-Popińska
Julia Wieniawa i Adam Woronowicz razem na scenie
Julia Wieniawa i Adam Woronowicz razem na scenieDzień Dobry TVN
wideo 2/5

Julia Wieniawa - jedna z najciekawszych gwiazd młodego pokolenia i Adam Woronowicz - wybitny aktor wystąpią razem na jednej scenie. Ta dwójka przygotowuje się właśnie do premiery sztuki "Gra". O czym ona opowiada? Dowiecie się tego z naszego materiału.

Woronowicz i Julia Wieniawa razem na scenie

Julia Wieniawa i Adam Woronowicz wcielają się w głównych bohaterów sztuki "Gra". Katja, grana przez Julię Wieniawę to gwiazdka młodego pokolenia. - Jak się dosyć tak płytko przejrzy scenariusz, to, że właściwie gram siebie. Natomiast, rzeczywiście jest to zupełnie inna ode mnie postać, ale pewne sentencje, które gdzieś tam padają [...] ja osobiście bardzo mocno odczuwam, gdzieś prywatnie - powiedziała Julia Wieniawa.

Pierre, grany przez Adama Woronowicza, jest doświadczonym reporterem, który zajmuje się głównie polityką, ma przeprowadzić wywiad z Katją. - Tak delikatnie mówiąc gardzi tego typu osobami. Ta sytuacja zgotuje niezłego psikusa, bo przy okazji okaże się jakim tak naprawdę jest człowiekiem - zdradził aktor.

Julia Wieniawa wyznała, że praca z Adamem Woronowiczem i Norbertem Rakowskim, reżyserem sztuki to szansa na zdobycie nowych umiejętności. - Dla mnie jest nauką, której nie doświadczyłabym nigdzie - powiedziała. - Jest osobą w pełni przygotowaną, profesjonalną, nie ma żadnych fochów - dodał Adam Woronowicz.

Sztuka "Gra" - co warto o niej wiedzieć?

- To jest przede wszystkim starcie dwóch osobowości, które wzbijają się na wyżyny gry, manipulacji, ale też odsłaniania swojego prawdziwego "ja", żeby osiągnąć swój cel, a nie poddać się przeciwnikowi - powiedział Norbert Rakowski, reżyser.

- Sztuka [...] jest rzeczywiście o tym, żeby popatrzeć na człowieka bez takiego stygmatyzowania. Celebryta - [...] to są ludzie z takimi samymi pragnieniami, potrzebami, z wielką samotnością, której doświadczają, [...] ta winda bardzo wysoko ich wywiozła, a tak na dobrą sprawę tam nie ma nic - dodał Adam Woronowicz.

Premiera sztuki "Gra" została zaplanowana na 9 lutego 2023 roku.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki oraz Dzień Dobry TVN Extra znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Katarzyna Oleksik

Reporter: Sandra Hajduk-Popińska

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości